Вопрос о велосипедє

Привет1
Я вот подумал а не взять лі мне велосіпет71
Но один вопрос мучает - как на современній велосипет повесить на руль кулєк с чемто71 Гапример с 8 килограм кортошкі7
Спасибо1
Переглянути вкладення 13305691

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Це біцікля "з коробки", педалі десь поруч, у пакеті.. Так зазвичай продають, щоб людина бачила зовнішній вигляд.
Ні,не так.Продають без педалей,щоб кожен міг підібрати педалі під себе.
 
Привіт. А скільки приблизно може коштувати срібна джезва на п'ятсот - шістсот грамів об'єму з твоєй страни? Давно мрію, але..
Привіт... Фотка есть? Если по лому - от 1.5 до 2.5 шекеля грамм. Если, как изделие - от 4 до 6 шек. грамм. (Если это не антиквариат, монета, или раритет хз какой). Курс на сегодня - 10.18 грн. за шекель.
 
Ні, фото нема. Мене цікавлять срібні, з товстим дном. Бо в мене є багато усяких, і посріблених з середини, а повністю срібної поки що нема..
Я не могу перевести слово ДЖЕЗВА. И в гугле его нет. Поэтому и прошу фотку, что бы понять, что это такое...
 
Джезва - це ж турка, у якої готують каву.. :)
Теперь понял... Из чистого серебра не встречал. Но можно заказать у арабского ювелира. Это будет дорого. Я бы дал объявление на израильскую русско-язычную доску
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
в раздел "куплю-продам"....Типа, "Куплю серебренную турку, для изготовления кофе, не дороже 4 шекеля за грамм." Ибо, если у человека турка времен Османской империи, или Наполеона, то там , за 4 шек. грамм, тебе никто не продаст.......Как то так...
 
Весной продала 2 велосипеда. Продасиль за 30 минут. Особо дорого не ставила. Люди просто сразу пришли , дали деньги и уехали на них.
 
А, блін, я сподівався, що вони є у білш-менш вільному продажу.. Ладно, то таке, краще лебідку на автівку пошукаю, бо турка мене з багнюки не витягне.. :)
Турка - это, уже винтаж... Сейчас все используют кофе-машины...:ги:
 
Так. Я десь років десять тому буквально з боем видрав на Блошіному ринку посріблену у нутрі турку, зовні уся була у патіні, так продавець збирався крупною наждачкою її "шліфувати". Ледь встиг.. :)
На блошином рынке их и нужно скупать... Ты спас раритет от, ничего не понимающего, продавана.
 
Було таке, часто туди їздив.. А потім, коли звільняв стару квартиру, продавав увесь "скарб" накоплений роками, сервізи "Мадона", "Богемські" бокали, яки виявилися нікому нафіг не потрібні - як відрізало, краще купувати нове та сучасне..
Кризис, сэр...
 
Назад
Зверху Знизу