Aslovetskiy
Привіт!
Статус: Офлайн
Реєстрація: 26.06.2026
Повідом.: 1
Реєстрація: 26.06.2026
Повідом.: 1
Доброго дня, підкажіть будь ласка чи можна там ловити зараз рибу і чи досі під арендою водойма? був там ще до війни, не погано можна було відпочити і половити риби)