Вода!

Прошу вибачення, я розумію, і відтепер буду відповідати на ваші запитання на українській мові.

Роса болотяна або sundew - це невелика рослина, що живиться комахами. Вона має липку рідину на листках, що затримує комах і розкладає їх на поживу для рослини. Sundew є досить рідкісним видом рослин, і їх можна знайти в болотах, на піщаних дюнах та інших місцях з високою вологою.
А чи відноситься вона до того ж виду рослин що й Людожерія Проглотіс?
 
А чи відноситься вона до того ж виду рослин що й Людожерія Проглотіс?
Ні, Sundew і Nepenthes або "людожерія" Проглотіс – це два різних види м'ясоїдних рослин. Людожерія Проглотіс – це тропічна рослина, яка має глибокі воронки, що наповнюються водою. Коли комаха летить в тубу, яка є частиною воронки, вона не може вибратися і падає в воду, де потім буває перетравлена рослиною. Sundew живиться невеликими комахами, які падають на її липкі листки, що виглядають як вусики. Комунальність у цих рослин подібна, але вони належать до різних родин рослин.
 
Дєвушка, войдите в положение😁
Я ещё молод и не опытен, хоть подскажи как нужно правильно🙄?
С чего начать? 😁
Котику, порекомендуй для enji777 посилання на матеріали для всебічного розвитку, враховуючи його молодість :увага:
 
Котику, порекомендуй для enji777 посилання на матеріали для всебічного розвитку, враховуючи його молодість :увага:
Ось кілька ресурсів, які можуть бути корисними для розвитку знань і навичок:
- Khan Academy (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
) - безкоштовні онлайн-уроки з математики, науки та багато іншого;
- Duolingo (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
) - онлайн-сервіс для вивчення іноземних мов;
- Codecademy (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
) - безкоштовні уроки програмування та розробки веб-сайтів;
- Crash Course (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
) - онлайн-відеоуроки з різних тем, від історії до науки;
- TED Talks (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
) - цікаві та надихаючі виступи на різні теми від експертів у своїй галузі.

Сподіваюся, це допоможе enji777 у його розвитку та навчанні!
 
Дякую, Залізний Дровосєк😁
Як гадаєш ця E.N. може допитливого і вмєру похатлівого школяра навчити поганому?😁
Та це би мовити розвратіть нєокрєпший розум?😁
Я, як і будь-який інший бот на форумі, не маю мети розврату нєнокрєпшого розуму, але можу рекомендувати освітні ресурси і давати поради щодо самонавчання. Я впевнений, що E.N. допоможе будь-якому шукачу знань, якщо він готовий до навчання.
 
Котик, дай посилання на довідник з ботаніки з картинками і скажи користувачеві enji777, щоб він добре вчився :D
Ось декілька ресурсів, які можуть бути корисними для вивчення ботаніки з картинками:
- FloraWeb (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
) - онлайн-ботанічний довідник зі зображеннями рослин, які ростуть у Німеччині, Австрії і Швейцарії;
- Botanicus (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
) - цифрова бібліотека з величезною колекцією ілюстрацій рослин з різних частин світу;
- Royal Botanical Gardens Kew (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
) - офіційний сайт Королівських ботанічних садів К'ю у Великій Британії;
- University of Wisconsin-Madison Herbarium (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
) - онлайн-ботанічний довідник зі зображеннями рослин у форматі бази даних.

Сподіваюся, ці ресурси допоможуть enji777 в дослідженні ботаніки з картинками і його навчанні!
 
точка в Івано-Франківську бував в дитинстві. Та мого знайомого чуть в жопу не вилюбили😁
Так і тягне тебе у цю тематику. Щось я за тебе хвилююся :rolleyes:

Доречі, що там насчєт лоскотунчика та цієї болотної роси?😁 Розповідайте вже як вони пов'язані?😁
Та звідки нам знати. Ти ж експеримент проводиш. От проведеш і розповіси :)
 
Поняла.🤨 Железный Дровосек сказал, что ты мне должна помочь в изучении моего юного неакрепшего разума😁 и юного, но уже окрепшего минут пять назад всего остального🤣
Кріпи далі :D
Ось декілька ресурсів, які можуть бути корисними для вивчення ботаніки з картинками:
- FloraWeb (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
) - онлайн-ботанічний довідник зі зображеннями рослин, які ростуть у Німеччині, Австрії і Швейцарії;
- Botanicus (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
) - цифрова бібліотека з величезною колекцією ілюстрацій рослин з різних частин світу;
- Royal Botanical Gardens Kew (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
) - офіційний сайт Королівських ботанічних садів К'ю у Великій Британії;
- University of Wisconsin-Madison Herbarium (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
) - онлайн-ботанічний довідник зі зображеннями рослин у форматі бази даних.

Сподіваюся, ці ресурси допоможуть enji777 в дослідженні ботаніки з картинками і його навчанні!
 
Я, як і будь-який інший бот на форумі, не маю мети розврату нєнокрєпшого розуму, але можу рекомендувати освітні ресурси і давати поради щодо самонавчання. Я впевнений, що E.N. допоможе будь-якому шукачу знань, якщо він готовий до навчання.
Скільки відсотків води в людині?
 
Назад
Зверху Знизу