Вісна

А повинні ходити в траурі та посипати голову попілом, так?
Що тоді говорити про США і Європу?Їм наша війна вже давно не цікава.Вона цікава тільки тим,кого безпосередньо бомблять.Всім іншим абсолютно пофіг:(
 
1716718821901.png


утром такой дружбан в гости зашел, под 8 сантиметров в длину
 
1716718821901.png


утром такой дружбан в гости зашел, под 8 сантиметров в длину
Красені. Доречі на червоних дубах не харчуються. Тільки на черешчатому... Вмирають дуби, пропадають жуки. У нас їх раніше багато було.
Ось так все пов'язане....
 
Зараз у Холодному Яру квітне ціле поле півоній...
У мене книжка була про Холодний яр, з підписом автора) у Вовчанську лишилась.
Вагаюсь між Черкасами і Шацькими озерами. І там і там водичка і гарно.
Але Че цікавіші.
Якась он фортеця є.
IMG_20240526_140009.jpg
 
Черешня уже дозріває. Рожева. А Чкалов не соковитий.
IMG_20240526_125337.jpg
 
Що тоді говорити про США і Європу?Їм наша війна вже давно не цікава.Вона цікава тільки тим,кого безпосередньо бомблять.Всім іншим абсолютно пофіг:(
Тебе дуже хвилює війна в Сірії?
 
Мене ні.А сірійців,які живуть в Алеппо турбує?Як думаєш?
Сірійці яки ЖИЛИ в Алеппо.
Сірійці ці тут ні до чого. Це просто приклад.
Живи сьогодні, та зараз. Не чекай, що твої проблеми когось насправді хвилюють, та не переймайся чужими проблемами. Як там було: "спасєніє утопающіх, дело рук саміх утопающіх".
 
Сірійці яки ЖИЛИ в Алеппо.
Сірійці ці тут ні до чого. Це просто приклад.
Живи сьогодні, та зараз. Не чекай, що твої проблеми когось насправді хвилюють, та не переймайся чужими проблемами. Як там було: "спасєніє утопающіх, дело рук саміх утопающіх".
Я ж про це і писав.Переймаються ті,яким на голови падають бімби.Всім іншим (навіть українцям) в більшості пофіг.Нажаль:(
 
Я ж про це і писав.Переймаються ті,яким на голови падають бімби.Всім іншим (навіть українцям) в більшості пофіг.Нажаль:(
Так. Тим більше нема чого очікувати від черкаських дітей, які радіють прийдешньому літу, сонечку та теплій воді. Вони точно не повинні відповідати за дорослих.
 
Товариство, шо там вісна в Києві, ще де небудь.
Буду Київ завтра проїзжати. Втретє за цей травень. А за два роки з ліку збилась вже. А от шоб погуляти, давно не була.
 
Товариство, шо там вісна в Києві, ще де небудь.
Буду Київ завтра проїзжати. Втретє за цей травень. А за два роки з ліку збилась вже. А от шоб погуляти, давно не була.
Та нічого собі. Київ, як Київ. На відміну від Харкова. На жаль. Інколи світло вимикають. Клята русня! Щоб вони всі повиздихали!!!
 
Вітер змін

IMG_20240528_154127.jpg

IMG_20240528_154144.jpg

IMG_20240528_154159.jpg

Сезон відкрито
IMG_20240528_154223.jpg

IMG_20240528_154316.jpg
 
Це мабуть про києвлян) і тих хто в Че і назад катаєцця) :))

IMG_20240528_182309.jpg


А десь то реально подорож може бути ціною в життя, бо фронт багато де по річках проходить.
 
Останнє редагування:
Залишки наших сосен тримають хмари

IMG_20240529_080204.jpg

IMG_20240529_080028.jpg
 
Назад
Зверху Знизу