YURARAZ Y Статус: Офлайн Реєстрація: 02.07.2008 Повідом.: 331 30.11.2008 🟢 1:32 Відбій повітряної тривоги #1 Вільний світ Кто подскажет, как активировать услугу, если карточка за бугром.
kostyaq Статус: Офлайн Реєстрація: 08.09.2006 Повідом.: 884 30.11.2008 🟢 1:32 Відбій повітряної тривоги #2 скорей всего никак, а лучше позвонить оператору и уточнить