Війна проти політики. Що насправді відбувається між Зеленським і Залужним

Статус: Online
Реєстрація: 06.03.2023
Повідом.: 5189

Чи можлива відставка Залужного?​

Ще до нового року Україні конче потрібні нові поставки зброї та боєприпасів. Про них завчасно треба було домовитися з партнерами, а також важливо було заздалегідь розпланувати виготовлення власної зброї.

Іншими словами, потрібно було наперед знати про потреби ЗСУ. А отже, Генштаб має представити політичному керівництву свій стратегічний замисел, під реалізацію якого військові муситимуть розписати потреби.

Очевидно, що цей замисел і план операцій не треба публікувати в "Голосі України", але його повинен бачити президент, Міноборони, Верховна Рада, яка виділяє бюджет, і виробники, які мусять законтрактувати комплектуючі.

"Ми чекаємо на комітеті план війни вже багато часу. Генеральний штаб має скласти планування: я хочу наступний рік воювати ось так, мені треба стільки-то людей, мені треба стільки-то грошей. І цього плану немає ні в кого", – обурювався в останньому інтерв'ю Наталії Мосейчук голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

Претензію Арахамії продовжила одна з депутаток фракції "СН", яка
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
до того, що військове керівництво має піти у відставку.

Водночас в останньому випуску "УП.Чат" нардеп фракції "Голос" і член комітету з нацбезпеки Сергій Рахманін заперечив, що будь-які документи стратегічного планування мають передаватися на розгляд комітету ВРУ. Адже це не входить до його компетенції.

Але насправді проблема не в тому, що плану немає. Проблема в тому, що реальний план виходу на кордони 1991 року не влаштовує ні політичне керівництво, ні західних партнерів.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 

Чи можлива відставка Залужного?​

Очевидно, що цей замисел і план операцій не треба публікувати в "Голосі України", але його повинен бачити президент, Міноборони, Верховна Рада, яка виділяє бюджет, і виробники, які мусять законтрактувати комплектуючі.
Чо уж там! Довести до ведома хуйла и на том закончить. :)
Бедная Украина. :(

Доборолась Україна
До самого краю.
Гірше ляха свої діти
Її розпинають.
 

В ISW пояснили, як РФ намагається загострити напруженість між керівництвом України.​

Аналітики розповіли, що директор російської Служби зовнішньої розвідки Сергій Наришкін 11 грудня безпідставно заявив, що "високопосадовці Заходу обговорюють заміну президента України Володимира Зеленського на іншого високопоставленого українського військового чи політичного чиновника".

"Російські джерела все частіше поширюють повідомлення про внутрішньоукраїнську політичну напруженість, намагаючись дискредитувати українське керівництво та послабити підтримку України Заходом", — наголосили в ISW.

А порохоботи iх пiдтримали в цьому.

Cовпадение? не думаю.
 
Назад
Зверху Знизу