Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

Це було з кожним. Не переймайся.
Дзеркало, звісно, треба зробити. А двері, то таке - підфарбувати-підрихтувати по-мінімуму в будь-якій малярці і все. Не на продаж же той тазік у вас.
 
Автомат і нього є, але до чого тут він?
однажді в старіе добріе времена безвиза віехал на автобан на чужом виано с коробкой автомат, сам же до етого только на механике. И вот... несколько раз вместо газа по тормозам дал. Немці, люди вообщем толерантніе, но те, что ехали сзади, шото прокричали обидноє в окно, понял по віражениям и емоциям...
 
Це було з кожним. Не переймайся.
Дзеркало, звісно, треба зробити. А двері, то таке - підфарбувати-підрихтувати по-мінімуму в будь-якій малярці і все. Не на продаж же той тазік у вас.
І скло поставити. І ручку замінити
1000012121.jpg

Дякую за підтримку!
 
І скло поставити. І ручку замінити
1000012121.jpg

Дякую за підтримку!
Ти в юз пішов, чи що? Я не думаю, що там проблема в переплутаних газі і тормозі (хоча, вона теж є) - ти в поворот не увійшов.
 
Ти в юз пішов, чи що? Я не думаю, що там проблема в переплутаних газі і тормозі (хоча, вона теж є) - ти в поворот не увійшов.
Не зупинився вчасно (
Повертав з дороги в кущі. Так з вивернутим вправо кермом і зачепив боком дерево. Спочатку дзеркалом, ну а потім і дверима.
 
Не зупинився вчасно (
Повертав з дороги в кущі. Так з вивернутим вправо кермом і зачепив боком дерево. Спочатку дзеркалом, ну а потім і дверима.
О. Це називається "не знаю габарити". Звісно, гальма б допомогли, але, при вопороті вони тобі не повинні були знадобитись. Ти проста не увійшов в поворот.
Нетреба одразу на дорогу без тренування. Коробки постав картонні і відпрацьовуй повороти. Правий і лівий. Я коли на права вчився - інструктора брав. Хоча, без прав вже теж по району їздив. Але, заплатив і чесно відходив на полігон. Плавний старт, заїзд/з'їзд з естакади, гальмування, повороти, змєйкі. Так потім дешевше :)
 
Сьогодні вчергове практикувався в вождєнії авто. Від'їздив без помилок та пригод в містечко за 30 км від нас, по ньому і назад.
А коли вже заїжджав в кущі, переплутав газ з гальмами. Боком зачепив дерево. Результат: пошкодив пасажирські передні двері, зламав дзеркало. Скло в них розлетілося. Тепер це все під заміну (
Хто знає де придбати - велкам в лічку.
Ось така хуйня, любі друзі..

Мій косяк, я лошара.
На автопро або олх багато разборок є, ціни в рази дешевше, ніж нове. Єдине, треба партнамбер знати потрібної деталі. Але це не складно нагуглити.
 
с коробкой автомат, сам же до етого только на механике. И вот... несколько раз вместо газа по тормозам дал.
так педаль газа на одном месте, хоть механика, хоть автомат...как ее можно перепутать ?
 
На автопро або олх багато разборок є, ціни в рази дешевше, ніж нове. Єдине, треба партнамбер знати потрібної деталі. Але це не складно нагуглити.
В данному випадку треба не партнамбер шукати, а дверi в сборi зi склом та дзеркалом . Звiсно по розборках. Я коли собi шукав - всi тiльки модель авто та рiк виробництва питали.
Так буде i дешевше и простiше . дверi скинув-причепив та й усе. Стiйка наче не постраджала.
Головне знайти...

ТС не засмучуйся, то лише залiзяка.
Завжди Думав пiсля моту набагато легше навчитися.))
 
В данному випадку треба не партнамбер шукати, а дверi в сборi зi склом та дзеркалом . Звiсно по розборках. Я коли собi шукав - всi тiльки модель авто та рiк виробництва питали.
Так буде i дешевше и простiше . дверi скинув-причепив та й усе. Стiйка наче не постраджала.
Головне знайти...

ТС не засмучуйся, то лише залiзяка.
Завжди Думав пiсля моту набагато легше навчитися.))
Там і крило добряче притисло. Краще і його з дверима міняти, бо нові двері можуть не "встати" на місце.
 
Все там встане, на місці хай крило та двері змінять навіть не в колір
 
Блядь за металл не парься
Ваще радуйся что проснулся и жив
Удачи всем кто на войне и не тока
 
Сьогодні вчергове практикувався в вождєнії авто. Від'їздив без помилок та пригод в містечко за 30 км від нас, по ньому і назад.
А коли вже заїжджав в кущі, переплутав газ з гальмами. Боком зачепив дерево. Результат: пошкодив пасажирські передні двері, зламав дзеркало. Скло в них розлетілося. Тепер це все під заміну (
Хто знає де придбати - велкам в лічку.
Ось така хуйня, любі друзі..

Мій косяк, я лошара.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, olx, також пошукай вже по назві в Гуглі як знайдеш на цих сайтах.
Також можна сходити на розбірку Автоград коло Будмена у Харкові (у народі, на комунальній) чи мабуть на Лоску. Я хз чи воно ще працює зараз та коли. Але на тому ж автограді був досить обмежений вибір. Так що мабуть інтернет краще.
 
Буду їздить обережно)
 

Вкладення

  • IMG_20230918_154503.jpg
    IMG_20230918_154503.jpg
    2.5 MБ · Перегляди: 176
Назад
Зверху Знизу