Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

судячі з твоїх підлеглих, має бути нова)
будете там шоколадками та коньяком брати за стірку поза чергою і нормальним порошком :D
тому купуй капсули)
Теть, а теть, научи плохому)
 
не професія а мрія))) сиди там в бані з умним виглядом і жіночкам спини натирай))
На цю посаду і кадра відповідного призначили: патлатий/бородатий дядько в окулярах, з вищою освітою, виглядає як чокнутий професор, за фахом психолог.
 
Останнє редагування:
На цю посаду і кадра відповідного призначили: патлатий/бородатий дядько в окулярах, з вищою освітою, виглядає як чокнутий професор, за фахом психолог.
І шо там уже будуть за послуги? Спа релакс з психоаналізом по Фройду?
 
На цю посаду і кадра відповідного призначили: патлатий/бородатий дядько в окулярах, з вищою освітою, виглядає як чокнутий професор, за фахом психолог.
Заспокійливий шопіт потираючи спинку!?

Не ЗСУ, а спарелаксресет
 
А аптечку індивідуальну видають, чи самому купувати, або комплектувати!?
 
На цю посаду і кадра відповідного призначили: патлатий/бородатий дядько в окулярах, з вищою освітою, виглядає як чокнутий професор, за фахом психолог.
Так я и не понял,вас взяли сразу без учебки? А как же полигоны,пиф-паф из автомата?пару гранат кинуть? Т е.,обучения по факту нет,а сразу в часть направляют?
 
Так я и не понял,вас взяли сразу без учебки? А как же полигоны,пиф-паф из автомата?пару гранат кинуть? Т е.,обучения по факту нет,а сразу в часть направляют?
Кто там яйцами звенит? - Тренируется "Зенит". Кацап, что ли?
 
Так я и не понял,вас взяли сразу без учебки? А как же полигоны,пиф-паф из автомата?пару гранат кинуть? Т е.,обучения по факту нет,а сразу в часть направляют?
Спочатку бойове злагодження банної роти. Розгортання по команді "Зайняти бойову позицію", тактика помивки повзводно, сушіння білизни згідно статуту сухопутних військ.
 
Так я и не понял,вас взяли сразу без учебки? А как же полигоны,пиф-паф из автомата?пару гранат кинуть? Т е.,обучения по факту нет,а сразу в часть направляют?
Зрада. Ще мильний ленд ліз не відкрито, а людоньки, без злагодження, вже на банному нулі.
 
А как поглядеть кто трет сообщения закрывает посты?
 
Якщо це в мою сторону випад, то помилковий
ну якщо ти вжє у військах. то починай збирати свій лук. :D
пропоную як мої хлопці. мені правда важкувато трохи отак ходити, а тобі буде норм повністю
Переглянути вкладення 13220116 Переглянути вкладення 13220117 Переглянути вкладення 13220118
 
Назад
Зверху Знизу