Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

матерьбожа. куда ж их всех?
Про глухого - то, мабуть, мене мали на увазі :)

Взагалі, коли після нашого відбору в окрему групу зібрали тих, кого не відібрали, там більшість були такого прімєчатєльного вигляду, що взагалі ніхто не здивувався що їх розвернули.
Лише двоє були на вигляд норм.
 
какие люди!!! давно не было,как ваши дела?
 
Да точно с возвращением, Вас больше всех вспоминали на ХФ
 
ТС учебка началась?
 
Та тот второй сидит говорит, ничего нет, а время то идёт.
 
Та тот второй сидит говорит, ничего нет, а время то идёт.
Нехай до мене підійде - покажу де колун, буде дрова хуярити, якщо йому нудно і зайнятися нічим

Але ж, здається, ми з ним у різних локаціях..
 
Останнє редагування:
Про глухого - то, мабуть, мене мали на увазі :)

Взагалі, коли після нашого відбору в окрему групу зібрали тих, кого не відібрали, там більшість були такого прімєчатєльного вигляду, що взагалі ніхто не здивувався що їх розвернули.
Лише двоє були на вигляд норм.
У нас на работе "белобилетчику" которого еще осенью признали "ограниченно годным" и отпустили,мол не нужен - позвонили с ТЦК и пригласили на пятницу.
Так у него зрение -8,5 на оба глаза и службы в армии нет,но настоятельно попросили приехать.
 
У нас на работе "белобилетчику" которого еще осенью признали "ограниченно годным" и отпустили,мол не нужен - позвонили с ТЦК и пригласили на пятницу.
Так у него зрение -8,5 на оба глаза и службы в армии нет,но настоятельно попросили приехать.
І що?
У нас у взводіі є дядько обмежено придатний. Вже і таких беруть
 
Назад
Зверху Знизу