Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

Блин когда ты писал список своих болячек я представлял разбитого жизнью деда, потому как у меня за 50 и такого списка нету)) А ты молодой пацан! Думаю что свежий воздух и регулярные физические нагрузки вполне так укрепят здоровье и все будет еще лучше чем было
 
По поводу учебок и кто как там учится. Друг пошел добровольцем в Киевское ТРО ЗСУ. До конца лета они добирали по Киевской обсласти остатки тех, кто заблудился, потом их отправили под Харьков. Здесь была учеба, на месяц примерно, после которой им нарезали задачу. В общем, после первого боестолкновения несколько слегка расслабленных уехали 300-ми. После чего их отправили снова учиться, потому что решили, что так будет лучше , тем более была возможность их подменить на время. И повторно их обучали сугубо ипатьевским методом, 2 недели или около того. Отчасти помогло.
 
Сьогодні у мене днюха, 44.
Привітали на ранковому шикуванні, дали дозвіл з'їздити на 2-3 години за межі навчального полігону. Скоро подамся
З Днем народження!
Витримки та скорішої перемоги !
:вітаю::вітаю::вітаю:
 
а достатньо таки гарний як на 44-річного пехотінца :D
через фільтр селфілся. признавайся :D
Мерсі за компліман!
І жодних фільтрів - я просто красівий. А тепер ще й підхуд трохи - взагалі збс став. Помити, випрати, підстригти, поголити - і можна на виставку везти :)
Блин когда ты писал список своих болячек я представлял разбитого жизнью деда, потому как у меня за 50 и такого списка нету)) А ты молодой пацан! Думаю что свежий воздух и регулярные физические нагрузки вполне так укрепят здоровье и все будет еще лучше чем было
Не перебільшуй щодо списку - у мене тільки легка серцева недостатність та приглухуватість.
І якщо з таким мотором можна більш-менш комфортно жити, то слух - це реально проблема. На заняттях та шикуваннях дуже часто або недочуваю, або не чую зовсім нічого. А зараз ще й вуха позакладало від застуди...
На заднем плане, срачегический объект!?)
Та тут куди не повернися, ці об'єкти. Понатикали...

Сьогодні вдалося вирватися на волю, буквально на три години. Зайшов у кафешку, замовив піццу..
В ній було повно ДШВшників, які мужньо розливали з чайних заварників горілку, чемно пили її з керамічних чашок, закусювали стейками і нагетсами, та злегка полірували пивом. Ото екзистенція ;)
 
Зайшов у кафешку, замовив піццу..
зП далИ?!
ДШВшників, які мужньо розливали з чайних заварників горілку, чемно пили її з керамічних чашок, закусювали стейками і нагетсами, та злегка полірували пивом. Ото екзистенція ;)
Навіть ДШВшники святкують твій новий рік )))
 
На заняттях та шикуваннях дуже часто або недочуваю, або не чую зовсім нічого. А зараз ще й вуха позакладало від застуди...
А якшо шось бахкає біля вуха не відкладає назад?
 
До речі, зп за січень я ще не отримав. І нас таких тут багато. Телефонували з бригади, запитували, обіцяли розібратися. Ще й тут, в учєбці, перевірили, склали списки тих, хто не отримав.
Ну а ті хлопці, що прибули в один день зі мною, 23 січня, і вже отримали дєнєжне довольствіє, не особливо зраділи - їм приблизно по 3000 грн прийшло. А не понад 10к, як тут обіцяли(
 
До речі, зп за січень я ще не отримав. І нас таких тут багато. Телефонували з бригади, запитували, обіцяли розібратися. Ще й тут, в учєбці, перевірили, склали списки тих, хто не отримав.
Ну а ті хлопці, що прибули в один день зі мною, 23 січня, і вже отримали дєнєжне довольствіє, не особливо зраділи - їм приблизно по 3000 грн прийшло. А не понад 10к, як тут обіцяли(
Хм.
Зрада .
 
1. Рий, як хочеш жити.
2. Розумію твій стан, я писав, як боротись з панікою, ні як страшно завжди.
3. Коли їбашить адріналін, нічого не відчуваєш, я поранення не відчував, не то що вагу.
4. База вам має бути забезпечена, точка
Согласен, у мене не ранение было, а просто отхуярил пальцы, боли вообще не чувствовал, просто очень обидно было. Может не адреналин, но боли небыло.
 
Назад
Зверху Знизу