Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

Жерти значить треба менше.
Та при чем тут это?Я для своих 190 см выгляжу худышкой со своими 100 кг.Я про то,что в молодости съедал тонну и хоть бы шо.А после полтинника вроде и не ешь ничего,а вес может прибавляться.Так это в движении постоянно.А если б на диване лежал,то вообще пиздец бы был
 
Мы руки помыть неделями не можем, яйца слиплись нахуй, спим по пол часа урывками между боями
А им выходной
Оце і ми відсьогодні в максимально дикунському лісовому наметовому містечку The last boyscout сичуємо, тільки в тилу

Переглянути вкладення 13221407
 
Да там чорт ногу зломить навіть з роз' ясненнями. Якось по бойовій роботі. Це типу є збиття - є премія. А то шо люди серед ночі підриваються по тривозі, це не бойова робота.
"не болтайте ерундой" в ППО там все прозоро, ті хто в ППД - гола ЗП, ті хто в місцях виконання бойових завдань - як було так і є.
 
Нічого не зрозуміло. Вони самі не знають зіб'ють вони шось чи ні.
якщо ти думаш що ППО це типу сидить весь полк в казармі і чекає поки об"являть по тєлєграму тревогу, а як тіки тревогу об"явили то зразу всі хватають калашмати і біжать на плац гуртом в небо стріляти то я хочу тебе трішки розчарувати, там усе геть не так)
 
якщо ти думаш що ППО це типу сидить весь полк в казармі і чекає поки об"являть по тєлєграму тревогу, а як тіки тревогу об"явили то зразу всі хватають калашмати і біжать на плац гуртом в небо стріляти то я хочу тебе трішки розчарувати, там усе геть не так)
Коротше розмови ні про що. ППО десять різних видів, у яких завгодно регіонах, на яких завгодно лініях. Про шо ти там рішив розказати невідомо. В любому випадку одні домисли, ти теж не знаєш які будуть виплати.
 
Коротше розмови ні про що. ППО десять різних видів, у яких завгодно регіонах, на яких завгодно лініях. Про шо ти там рішив розказати невідомо. В любому випадку одні домисли, ти теж не знаєш які будуть виплати.
ти правий, якшо ти путаш ППД із "збітієм" а ППО з місцями виконання бойових завдань, то про про шо можно далі балакати? про "лінії" в ППО так це взагалі був епікфейл)))
 
Останнє редагування:
ти правий, якшо ти путаш ППД із "збітієм" а ППО з місцями виконання бойових завдань, то про про шо можно далі балакати? про "лінії" в ППО так це взагалі був епікфейл)))
До чого важко стало на ХФ. Потім розкажу, коли все закінчиться. Поки що будь розумником.
 
До чого важко стало на ХФ. Потім розкажу, коли все закінчиться. Поки що будь розумником.
Та мені твої «секрети» геть зовсім не тре, ні зараз ні потім…Поки що можеш переключитись з «експерта начфіна» в «експерта сейсмолога» наприклад.
 
Назад
Зверху Знизу