Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

А если туда добавить еще и Мальдивские деньги,то тропинку можно протоптать аж до Владивостока
 
Даже Коля "Котлета" Тищенко их ласково называет "Большой рубль"...
Который нужно ежемесечно заносить и выводить в офшор...
 
Та они там все друг друга стоят.Даже говорить о них не хочется
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Сталося щось дивне - не працює цей ваш Резерв+
Неможливо авторизуватися. А так цікаво було глянути дані про себе. Можливо, я ухилянт в розшуку??

 
Сталося щось дивне - не працює цей ваш Резерв+
Где-то видела, что может срабатывает защита от ддос, так как массово регистрируются.
Да и вообще, как только выкатили, могут быть ошибки.
 
Тепер висить на "Отримуємо інформацію з реєстру.."
 
А вдруг штраф выкатят🙄
хз, могут ли так быстро
но от постоянных попыток грузить то, что не грузится приложение лучше работать не станет
там уже тему создали по этому вопросу
 
Трохи красивого на ніч.
 
Останнє редагування:
А підкажіть по щорічній відпустці, будь ласка!
В рапорті на отримання частини вказується: ".. буду проводити за адресою Місто, Вулиця, Дім, Квартира".
Після того, як відмітився в воєнкоматі Міста, я ж можу кататися по інших містах України, а не сичувати всі 15 діб в умовному Харкові?
Хочу і батьків в області провідати, і на декілька днів зганяти в Київ. Прогулятися містом, зустрітися з давніми друзями та подругами, обов'язково сходити на модну виставу у театрі ім. Франка.


 
За законом повинен зніматися/ставати на облік щоразу при зміні місця перебування. Але за фактом на це усі кладуть. Просто, якщо зупиніть спілка пі...сів, будуть питання. Так що рекомендується вести себе відповідально)
 
я ж можу кататися по інших містах України
ти вільна людина, катайся

підараси ідуть нахуй. "Я тільки приїхав і зараз виїзжаю"