Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

нихуя. остановили єтот движ.. ибо єто хуй реализуешь. Если до єтого бьіл наказ 402 с таблицей , то щас как оценивать годен или не годен?
 
нихуя. остановили єтот движ.. ибо єто хуй реализуешь. Если до єтого бьіл наказ 402 с таблицей , то щас как оценивать годен или не годен?
А кого это ебет, у нас все через жопу делается
 
нихуя. остановили єтот движ.. ибо єто хуй реализуешь. Если до єтого бьіл наказ 402 с таблицей , то щас как оценивать годен или не годен?
Ну як... якщо твоє прізвище є в переліку "нужньіх людєй" - то непридатний.

P.S. Взагалі, в них тепер мінистерство правила випускає. Тільки їх ні хто не бачив, тільки чув.
 
Це часто роблять командири, які не в курсі. Люди подають документи, які потім завертають. У нас тут контингент, як раз, 45+, у основному. Жоден не проліз
Це часто роблять дибільні і упороті воєнкоми.
 
В зсу однозначно. Искать посаду под свои умения, что б тебя прям из учебки все пьітались оторвать. А лучше искать пидроздильі, которьіе за тебя ухватятся. Вроде ж есть типа запросьі по спецам.
Є, багато, але то все мало працює, коли вже призвали, бо часу залишається мало на все про все. А доволі часто й учебка вже після зарахування в підрозділ = керівник підрозділу вже хуй відпустить. А наказом переводитись то мудно, довго та загалом мало кому доступно.

Я мобілізований та з першого дня в бригаді офіційно, бзвп проходив вже потім в іншій вч. Віідповідно перевестись за відношенням не вийшло.
 
Останнє редагування:
По связистам..их тупо назначили..чуваки даже не знают как прошить тот же бао 666. Я уже не говорю за цифру. прикинь..где все єти вьіпускники ХИРЄ и тд.?
я зв'язківець, потрапив сюди випадково, а не бо на прийомці сказав, що можу/хочу. Хоча в конкретно моєму випадку співпало, що таки можу - і шарю, і працював на гражданці, і во навіть маю "аппаратура радіозв'язку".
Але тут багато тих, хто не шарить, при чому не просто не мають уявлення про сабж, а взагалі, так би мовити, гуманітарії.


мене комбат з натовпу на прийомці вихопив. Інакше я б в роту бпак залетів та був там щасливий. А так заєбався вже переводитись, якась хуйня зараз з цим коїться. Пару наказів вже кілька місяців десь висять, ще кілька сказали, що навіть пробувати не будуть зараз бо глухо все.

може треба комусь технік/розробник на дрони чи ще якусь хуйню електронну, хто має можливість перевести? бонусом рації попрограмлю))
 
Останнє редагування:
так заєбався вже переводитись, якась хуйня зараз з цим коїться.
1000007578.jpg
 
нихуя. остановили єтот движ.. ибо єто хуй реализуешь. Если до єтого бьіл наказ 402 с таблицей , то щас как оценивать годен или не годен?
в течении 3-х месяцев со дня вступления в силу, т.е. с мая по июль, перечень болезней должны переделать
 
я зв'язківець, потрапив сюди випадково, а не бо на прийомці сказав, що можу/хочу. Хоча в конкретно моєму випадку співпало, що таки можу - і шарю, і працював на гражданці, і во навіть маю "аппаратура радіозв'язку".
Але тут багато тих, хто не шарить, при чому не просто не мають уявлення про сабж, а взагалі, так би мовити, гуманітарії.


мене комбат з натовпу на прийомці вихопив. Інакше я б в роту бпак залетів та був там щасливий. А так заєбався вже переводитись, якась хуйня зараз з цим коїться. Пару наказів вже кілька місяців десь висять, ще кілька сказали, що навіть пробувати не будуть зараз бо глухо все.

може треба комусь технік/розробник на дрони чи ще якусь хуйню електронну, хто має можливість перевести? бонусом рації попрограмлю))
Якщо шариш, тебе просто ніхто не віддасть. Будуть слати відписки про "немає можливості" і все
 
Мотопробіг Дніпро - донбасянські єбєня:
1000008594.jpg
 
Якщо шариш, тебе просто ніхто не віддасть. Будуть слати відписки про "немає можливості" і все
наказ є наказ
було тут таке, що десь проєбався наказ, типо ніх не знаєм, а чувака продають післязавтра. Він підняв кіпіш типо що він знає, що він є, що вже тиждень тому був відправлений, що при необхідності відправляюча сторона легко перевірить коли він був доставлений та зі свого боку стукане у відповідну інстанцію - миттєво знайшовся. Таки був пройобаний, комбат співпрацював та сам трусив стройову.


а так да, комбат котегорично нікуди не віддасть бо я таки шарю й він це розуміє. Мало того - єдиний тут шарю). Якісь пересічні задачі виконувать є кому( хоча теж з оговорками бо таки накидали сюди лівих в зв'язок), але щось, що хоч трохи виходить за межі, де потрібні загальні технічні знання/скіли, коли треба хоч трохи вімкнути голову - хуй.
 
Останнє редагування:
Насправді, мотопробіг сьогодні був вимушений!
Просто ходова та підвіска фолькса стала видавати нові, досить неприємні звуки, які віщують немаленькі витрати, і правий ШРУС явно дав зрозуміти, що з нього досить((
Та й фільтри і мастила час міняти. Тому машину відігнав на СТО, а мот вимушено зняв з консервації.
 
наказ є наказ
було тут таке, що десь проєбався наказ, типо ніх не знаєм, а чувака продають післязавтра. Він підняв кіпіш типо що він знає, що він є, що вже тиждень тому був відправлений, що при необхідності відправляюча сторона легко перевірить коли він був доставлений та зі свого боку стукане у відповідну інстанцію - миттєво знайшовся. Таки був пройобаний, комбат співпрацював та сам трусив стройову.


а так да, комбат котегорично нікуди не віддасть бо я таки шарю й він це розуміє. Мало того - єдиний тут шарю). Якісь пересічні задачі виконувать є кому( хоча теж з оговорками бо таки накидали сюди лівих в зв'язок), але щось, що хоч трохи виходить за межі, або де коли треба хоч трохи вімкнути голову - хуй.
Як Паха пише,- вдачі вам. Ссимо ми однаково, що у однострої, що в Харкові )))
 
наказ є наказ
було тут таке, що десь проєбався наказ, типо ніх не знаєм, а чувака продають післязавтра. Він підняв кіпіш типо що він знає, що він є, що вже тиждень тому був відправлений, що при необхідності відправляюча сторона легко перевірить коли він був доставлений та зі свого боку стукане у відповідну інстанцію - миттєво знайшовся. Таки був пройобаний, комбат співпрацював та сам трусив стройову.


а так да, комбат котегорично нікуди не віддасть бо я таки шарю й він це розуміє. Мало того - єдиний тут шарю). Якісь пересічні задачі виконувать є кому( хоча теж з оговорками бо таки накидали сюди лівих в зв'язок), але щось, що хоч трохи виходить за межі, або де коли треба хоч трохи вімкнути голову - хуй.
Залишайся живим.
 
Просто ходова та підвіска фолькса стала видавати нові, досить неприємні звуки, які віщують немаленькі витрати, і правий ШРУС явно дав зрозуміти, що з нього досить((
фолькс, сука, дорогий
 
Назад
Зверху Знизу