Види з безпілотника: у Харкові відкриють благодійну виставку аеророзвідника

Статус: Offline
Реєстрація: 11.01.2007
Повідом.: 35039
Види з безпілотника: у Харкові відкриють благодійну виставку аеророзвідника

370986660_670143305039724_118001753430692318_n.jpg


Види з безпілотника: у Харкові відкриють благодійну виставку аеророзвідника Мета виставки — збір коштів на потреби підрозділу Владислава.

«Я — аеророзвідник. Виконую завдання з листопада 2022 року в Запорізькій області. Основна моя діяльність тут — це дешифрування — аналіз та виявлення «чогось цікавого» серед багатогодинних польотів дроном чи якимось розвідувальним крилом. Кадри, які бачите тут — вибрані мною серед багатотисячних фото та відеоархівів зроблених нашим підрозділом. Цією виставкою я хочу показати пересічному глядачу красу випадкового моменту, знятого на безпілотник. Щиро бажаю насолодитися моментом перегляду скриншотів і по бажанню зробити від себе благодійний внесок на наш підрозділ», — запрошує глядачів Владислав Німак.


Фотопроєкт аеророзвідника вже показували у Львові, Тернополі, Києві, Хмельницькому, Калуші та Кракові.

Виставку у Харкові під кураторством художниці Ірини Водолажченко відкриють 2 квітня о 18:00.

Вона триватиме по 2 травня у кав’ярні «Нафта» за адресою вул. Чернишевська, 15. Вхід вільний.

Автор:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу