Вибір ОЗУ для ноута

L1nk_26

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 24.12.2023
Повідом.: 2
Привітання усім учасникам форуму!

Розглядаю вибір оперативної пам'яті для майбутнього ноутбука Lenovo і вирішив поділитися своїми думками, а також попросити поради від досвідчених користувачів. У мене є кілька варіантів, і кожен з них має свої плюси та мінуси.

1.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
:
- За: Економічне рішення, дозволяє поступово збільшувати обсяг пам'яті.
- Проти: Низька тактова частота, що може вплинути на продуктивність у деяких ситуаціях.

2.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
:
- За: Висока тактова частота, яка позитивно впливає на загальну швидкість системи.
- Проти: Обмежений обсяг пам'яті, що може створити проблеми при виконанні важких завдань.

3.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
:
- За: Максимальний обсяг оперативної пам'яті, що дуже корисно при багатозадачності та використанні ресурсоємних програм.
- Проти: Вища за ціною і не завжди повністю використовується в щоденних завданнях.

Мої завдання в основному зводяться до повсякденних операцій - інтернет-серфінг, робота з офісними програмами та перегляд мультимедійного контенту. Але в той же час, вільний час я витрачаю на фото- та відеообробку, тому хочу, щоб мій ноутбук відмінно справлявся з цими завданнями.

Яку конфігурацію ОЗП ви порекомендували б в даній ситуації? Можливо, у когось є досвід використання аналогічних налаштувань на ноутбуках Lenovo? Заздалегідь дякую за будь-які поради та особистий досвід!
 
Максимальний обсяг оперативної пам'яті
в мене ноут HP ZBook G6 2020 року, пам'яті в базі було 64Гб, і встановлено було відразу після покупки ще 64Гб, все це максимум для цієї платформи. яка там тактова частота без поняття, якась DDR4. В принципі частота впливає але не сильно.
 
Останнє редагування:
Бери 2 по 32 і не мучайся. ДДР4 зараз настільки дешева, що економити на ній без сенсу, а ноут з максимумом пам'яти прослужить довше.
Лучше две планки одинакового объема, чтобы ОЗУ работало в двухканальном режиме
Це краще, але вже давно необов'язково.
в мене ноут HP ZBook G6 2020 року, пам'яті в базі було 64Гб, і встановлено було відразу після покупки ще 64Гб,
Шкода що з DDR5 так не можна, а 48 і 64 Гб планки так і не з'явилися.
 
Назад
Зверху Знизу