Ви користуєтесь електронними петиціями?

Електронні петиції на сайті президента України

  • Користуюсь (розміщую свої ідей, підтримую ідеї інших)

    Голосів: 8 25.8%
  • Рідко заходжу (якщо знайомі пропонують підписати щось)

    Голосів: 9 29.0%
  • Я не зареєстрований як користувач, вважаю мені не потрібно (не вірю в дієвість).

    Голосів: 14 45.2%
  • Пасивно отримую інформацію через ЗМІ (сарафанне радіо)

    Голосів: 2 6.5%
  • Вважаю що оборювати пропозиції для мене корисніше на ХФ

    Голосів: 0 0.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    31
Надо будет ее найти и посмотреть сколько подписало.
о ней даже на радио рокс говорили)

Головне розумно використовувати такі речі)))

Дуже рідко у ЗМІ потрапляють пости з ХФ, та мають потенціал суспільного резонансу.

Як правило пасивно сприймаємо Шустер Лайф и "лідерів" суспільної думки.
 
Все ОК... Головне розуміти хто твій друг, а хто тупорилий ворог...

Бо як правило: ми не такі розумні сьогодні, як тітка Сара пізніше...

Сильно заумное для меня объяснение. Можно то же самое, но более простыми словами?
 
Не факт - тепер ви точно знаєте про рівень підтримки легалізації зброї. Не тільки з балачок у ЗМІ та серед друзів.

Не факт.
Выборка не репрезентативная.
Теперь вы знаете какое кол-во интернет грамотных людей поддерживает легализацию оружия.
Но интернет грамотных у нас даже не треть от общей массы. Увы.
 
Предпочитаю работать над улучшением жилищно коммунальных условий своей семьи и повышением своего заработка.

90% петиций - чушь полнейшая

А ви не думали аналізувати ці петиції з комерційної точки зору?

Ви безплатно маєте інструмент ринкового аудиту.
 
А ви не думали аналізувати ці петиції з комерційної точки зору?

Ви безплатно маєте інструмент ринкового аудиту.

Тут согласен полностью.
Даже не задумывался в таком русле. Хорошая мысль!
Если делать поправку на то что это статистика по определенной фокус группе.
 
Сильно заумное для меня объяснение. Можно то же самое, но более простыми словами?

Тепер ви точно знаєте що Петя не ваш кориш...

Та легалізація - не тільки ваша забаганка. Будете знати яке об'єднання ви підтримуєте з конкретними тезами програми дій, а які не заслужили вашої уваги.
 
Взагалі є інтернет - і це копійки (дешевше ніж тримати дурнів депутатів).

Та референдуми по місцевим питанням, можна проводити хоч щонеділі...

какие избиратели, такие и избранные. Нехрен в зеркало плеваться,если рожа перекошена.

Маяковский с прозаседавшимися вспомнился.
 
Тут согласен полностью.
Даже не задумывался в таком русле. Хорошая мысль!
Если делать поправку на то что это статистика по определенной фокус группе.

Дарую ідею безкоштовно))

А взагалі на все можна дивитись під позитивним кутом))
 
Тепер ви точно знаєте що Петя не ваш кориш...

Я и раньше об этом точно знал. Не знал только, что он "кореш". Шо Янукович был "корешем", знал, а вот про Петю - нет.

Будете знати яке об'єднання ви підтримуєте з конкретними тезами програми дій, а які не заслужили вашої уваги.

Чтобы узнать, какую идею по-настоящему поддерживает человек, нужно попросить у него денег в поддержку этой идеи. По отношению полученной суммы к доходу человека можно приблизительно судить о степени поддержки, и то не всегда.
 
Останнє редагування:
Подписываю,но на иностранных сайтах. На нашем стрёмно оставлять свои данные.
 
Подписываю,но на иностранных сайтах. На нашем стрёмно оставлять свои данные.

А в чому персонально для Вас небезпека?



Я и раньше об этом точно знал. Не знал только, что он "кореш". Шо Янукович был "корешем", знал, а вот про Петю - нет.

Чим менше державного апарату в вашому житті,тим простіше та ефективніше працює економіка. Але ми "Систему" (щоб це не значило) побороти наймаємось чи це не наше діло?;)

Чтобы узнать, какую идею по-настоящему поддерживает человек, нужно попросить у него денег в поддержку этой идеи. По отношению полученной суммы к доходу человека можно приблизительно судить о степени поддержки, и то не всегда.

Ви плутаєте різні етапи))
Спочатку їде пошук цільової аудиторії - вже потім співвідношення ціна/якість...

Для громадських організацій, це точно незамінний інструмент аудиту - навіть без очікуваної реакції адміністрації ресурсу...
 
Останнє редагування:
Пецька еще не утвердил ни одной петиции набравшей 25к.Смысла в них нет.Будут приниматся только петиции,которые так или иначе пересекаются с интересами пецьки и КО.
 
Пецька еще не утвердил ни одной петиции набравшей 25к.Смысла в них нет.Будут приниматся только петиции,которые так или иначе пересекаются с интересами пецьки и КО.

Так згоден!

Але для нас важливий ефект інформаційного резонансу.
Моя думка така.
 
Пецька еще не утвердил ни одной петиции набравшей 25к.Смысла в них нет.Будут приниматся только петиции,которые так или иначе пересекаются с интересами пецьки и КО.
да их создали показухи ради
 
да их создали показухи ради

Не зовсім))

У цього інструменту є важлива якість для організатора - моніторинг корисних ідей, які можна використати для підтримки на виборах. Або враховувати резонанс при прийняті рішень.
 
Але ми "Систему" (щоб це не значило) побороти наймаємось чи це не наше діло?

От читаю Ваши сообщения: вроде и по-украински пишете, но чувствуется неестественность, проскакивают жаргонные слова, русизмы.
персонально для Вас

особисто для Вас

Ну не звучит по-украински "побороти" (перемогти у боротьбі). Вместо "діло" в данном контексте нужно использовать "справа". Вместо "наймаємось" должно быть "намагаємось"?

:D Где на клаве і, а где ї?

За посты на украинском - двойная оплата? Нужно шлифовать стиль. И не нужно меня подводить под "мы". Я - это я, а Вы - это Вы.
 
От читаю Ваши сообщения: вроде и по-украински пишете, но чувствуется неестественность, проскакивают жаргонные слова, русизмы.
Ну не звучит по-украински "побороти" (перемогти у боротьбі). Вместо "діло" в данном контексте нужно использовать "справа". Вместо "наймаємось" должно быть "намагаємось"?

За посты на украинском - двойная оплата? Нужно шлифовать стиль. И не нужно меня подводить под "мы". Я - это я, а Вы - это Вы.

:клас: :D

По суті щось є?
 

У цього інструменту є важлива якість для організатора - моніторинг корисних ідей, які можна використати для підтримки на виборах. Або враховувати резонанс при прийнятті рішень.

Чтобы на настроениях людей прийти во власть, а потом опять их кинуть?
 
Назад
Зверху Знизу