В знак того, что мы Украина- на ХФ по п'ятницях писати українською мовою,інші дні в цій темі можна просто поспілкуватися

  • Автор теми FL
  • Дата створення
Так шо "Наркомани на городі"-ніхто не заспіває?:D
 
Я не знаю шо ти маєш на увазі. Але я говорила про те що дівчата більш моногамні а ніж хлопчата

Одним оком дивлюсь TV- погано друкую

i що там показують?

Так шо "Наркомани на городі"-ніхто не заспіває?:D

голосу нема:)
 
Ну, я бачу люд,пiдтримуе.i я - за .Так воно i повинно бути.
 
то проблема "часті насєлєнія", а ніяк не мови... жити в країні і ненавидіти її офіційну мову - це якась психологічна патологія...

Психологическая патология - это не диагноз "части населения", это история создания этой страны.
 
ДОБРИЙ ДЕНЬ, УКРАЇНО МОЯ!
Струмок серед гаю, як стрічечка.
На квітці метелик, мов свічечка.
Хвилюють, малюють, квітують поля
–Добридень тобі, Україно моя!
П.Тичина.
згадаю шкільну юність:
чим учити Тичину, краще згризти кирпичину :ги:
 
например,
одним из способов позиции является переход на Украинский язык, хотя бы один день в неделю.
Призываю весь форум по пятницам писать на ХФ по-украински. Этим мы покажем и свою позицию и немного укрепим себя в понимании страны, в которой живем.
Лично я завтра перехожу на форуме на один день на Украинский
Добавлю.
В этот день мы не делаем замечаний друг друг по грамматике. Каждый ковыляет как может. на мове или на суржике или в гугл переводчике. Пока мы сами не создадим среду в которой живем, нас никто перевоспитает.

Дякую. Забув. Буде багато помилок але треба звикати.

Давайте позбавлятись кацапської мови!

Одна беда, немає жодного україномовного співрозмовника. Тому ооголошується конкурсний відбір на україномовного приятеля.
Вимоги: знання української мови, жіноча стать, від 18 до 30, приваблива зовнішність.:):):)
 
Дякую. Забув. Буде багато помилок але треба звикати.

Давайте позбавлятись кацапської мови!

Одна беда, немає жодного україномовного співрозмовника. Тому ооголошується конкурсний відбір на україномовного приятеля.
Вимоги: знання української мови, жіноча стать, від 18 до 30, приваблива зовнішність.:):):)

:D
українки найгарніші в світі, зараз багато набіжить
 
то проблема "часті насєлєнія", а ніяк не мови... жити в країні і ненавидіти її офіційну мову - це якась психологічна патологія...
Одна моя бабушка-соседка ,родом из Белгородской губернии,брызгала слюной,как она ненавидит украинську мову. Прожила в Харькове почти 60 лет,родила двух дочерей,а Украину так и не полюбила.
 
Ну ось і закінчуєтся наша українська п'ятниця... Навіть трохи сумно...
Мені дуже сподобалось:клас:

Дякую ТСу за таку можливість, дійсно хоч і були тут різні думки, але все одно це чудова ідея, щиро дякую.

Бажаю всім приємного п'ятничного відпочинку і гарних вихідних:)
 
Дякую ТСу за таку можливість, дійсно хоч і були тут різні думки, але все одно це чудова ідея, щиро дякую.
приєднуюсь до подяки!
спочатку було складно, але потім адаптувався. може не вірити, але за весь день не надрукував жодної руської літери :) наступної п"ятниці продовжимо!
 
Психологическая патология - это не диагноз "части населения", это история создания этой страны.

а расєя як "создавалась"? прямо образєц гармонійного поєднання... не смішіть...))) кожна країна має свою історію створення і люди у різних частинах цих країн у більшості випадків різні, зі своїми ментальними особливостями... ми різні, але єдині)
 
Дякую! Дуже гарна думка. Шкода, що дуже погано спілкуюсь соловїною, але.. "у мене є мета" :)
 
Одна моя бабушка-соседка ,родом из Белгородской губернии,брызгала слюной,как она ненавидит украинську мову. Прожила в Харькове почти 60 лет,родила двух дочерей,а Украину так и не полюбила.

"насильно мил не будешь..."
Ви знаєте, я до недавніх часів теж була не занадто патріотичною особою..

приєднуюсь до подяки!
спочатку було складно, але потім адаптувався. може не вірити, але за весь день не надрукував жодної руської літери :) наступної п"ятниці продовжимо!

не розумію, а навіщо себе обмежувати п'ятницями...)))
 
справа не в украінской п'ятниці.
я не можу більше слухати Круга і дивитися "Глухаря", хоча раніше дозволяв собі розслабитися. Звичайно, воно звучить занадто пафосно, але ми повинні самі створити середовище спілкування. А то прийдуть нас усіх рятувати.

Де то чув гарний жарт. Українець від російського відрізняється тим, що він може вивчити російську мову.
Слушая людей на вулиці, я остаточно переконуюся, що характер розбіжностей набуває швидше психіатричну забарвлення, ніж політичну .. тому ми повинні вами підбирати середовище спілкування.
Скажу чесно, я спілкуюся через перекладач. Але кроки від Рассєї треба робити. Це як кидати палити
VqRAKR5ry54.jpg
 
Останнє редагування:
Підтримую ідею. В усіх темах по п`ятницях буду писати українською. Давно не розмовляла, вже скучила.
 
справа не в украінской п'ятниці.
я не можу більше слухати Круга і дивитися "Глухаря", хоча раніше дозволяв собі розслабитися. Звичайно, воно звучить занадто пафосно, але ми повинні самі створити середовище спілкування. А то прийдуть нас усіх рятувати.


А я ще таке хочу сказати-воно у мене в душі сидить.... не знаю як пояснити, але дійсно справа не в п'ятницях або в мові спілкування, справа в нас самих...в душі ... в серці. Країна починається з нас самих, з кожної окремої людини... і сьогодні я до великої своєї радості побачила... Це воно... Ця тема це не просто п'ятниця... Це щось більше...

Не знаю хто зрозуміє, вибачте єслі шо:)
 
Мені байдуже, якою мовою спілкуватися - російською чи українською. Рідна - російська, але значний час протягом життя я проводив у селі у родичив, де розмоляють українською. Єдине що останнім часом практики у розмовній украінській було не багато, але це не є перешкодою для того, щоб я несвідомо переходив на мову, якою до мене звертаються люди.

Не зовсім розумію людей, яких дратують звуки мови, яка не є для них рідною. Це, мабуть, дійсно можно вважати симптомом фашизму, як це сьогодні кличуть. Давайте спробуємо викорінювати в себе такі почуття.
 
Назад
Зверху Знизу