В Харькове избили члена партии Шария.

Тебе болить, чи просто курвить з цього?
Шо ти такий рогатий?
То ж ти скаржився шо вас шаройобів пиздять.
Я тебе тільки про самопочуття питаю, а ти зразу на мене зі своїми рогами накинувся.
Хіба ж так можна?
 
Шо ти такий рогатий?
То ж ти скаржився шо вас шаройобів пиздять.
Я тебе тільки про самопочуття питаю, а ти зразу на мене зі своїми рогами накинувся.
Хіба ж так можна?

Не Шо, - Що. Не зразу(бо це страва з картоплі:D) - а відразу.

Який сенс удавати що розмовляєш на мові, а насправді робити це на рогулячому?

Чи тобі нема чого втрачати?

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Не Шо, - Що. Не зразу(бо це страва з картоплі) - а відразу.

Який сенс удавати що розмовляєш на мові, а насправді робити це на рогулячому?

Чи тобі нема чого втрачати?

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тебе нема змісту нахуй посилати, бо ти з хуя і не злазиш ніколи.
Так шо не буду тебе нахуй посилати, просто скажу шо не ти будеш мене вчити.
Бо ти дуже слабо розумієш про шо пишеш.
І я тебе вчити не буду, бо шоб тебе навчити треба цілу тонну арматури переломати на твоїй сраці.

Нормально тебе питаю, невже тебе роги не болять?
Шо ти такий борзий?
У чому причина? Тебе мало пиздять по рогах, чи шо?
 
Шарий умничка. Живёт в Европе. Ещё дом показал за 2,5 млн евро.
Молодец.
Русский мир? Нет, не слышал.
Предпочитает европейский мир.
 
Тебе нема змісту нахуй посилати, бо ти з хуя і не злазиш ніколи.
Так шо не буду тебе нахуй посилати, просто скажу шо не ти будеш мене вчити.
Бо ти дуже слабо розумієш про шо пишеш.
І я тебе вчити не буду, бо шоб тебе навчити треба цілу тонну арматури переломати на твоїй сраці.


Непогано у тебе підгоріла дупа, що трапилось? Націоналіст, а не знає мови, ой як негарно.:D

P.S. Не "переломати", а переламати.

То може треба не мені "тонну арматури", а собі "тонну макулатури" - може в тому більше глузду?

Нормально тебе питаю, невже тебе роги не болять?
Шо ти такий борзий?
У чому причина? Тебе мало пиздять по рогах, чи шо?
"Нормально" - ти так будеш питати свою худобу, яку ти пасеш і в якої е роги.

P.S. щодо "пиздюлей" то ти не за адресою, я проти ґвалту над істотами яки керуються первісними інстинктами. Або бажають зняти побої та змусити мене купити їм знеболювальні, та ще якихось там пігулок.

Але можна зробити все цивільно, якщо в тебе е таке побажання.
 
P.S. Не "переломати", а переламати.
Не треба корчити з себе лівнгвіста, бо ти не кунілінгвіст, а хуєсос.
Я пишу правильно. І ти не зрозумієш чому так.
А твоя поведінка типова для дебілів, які дуже хочут показати шо вони шось знают.

"Нормально" - ти так будеш питати свою худобу, яку ти пасеш і в якої е роги.
А чим ти від худоби відрізняєшся?
Ти ж рогаль з величезними рогами.

щодо "пиздюлей" то ти не за адресою, я проти ґвалту над істотами яки керуються первісними інстинктами.
Ніхто тебе не питає і питати не буде чи ти за чи проти.
Ти тільки не подумай шо "питати не буде" означає катувати не буде.
Питати і катувати то не синоніми.
 
Не треба корчити з себе лівнгвіста, бо ти не кунілінгвіст, а хуєсос.
Я пишу правильно. І ти не зрозумієш чому так.
А твоя поведінка типова для дебілів, які дуже хочут показати шо вони шось знают.
Дебіли не можуть писати грамотно, все інше то відмазки для потерпілих.

P.S. Не "лівнгвіста", а лінгвіста. Не "хочут" - хочуть, не "знают" - знають.

А чим ти від худоби відрізняєшся?
Ти ж рогаль з величезними рогами.
Від тебе, рагуль - це звучить як комплімент.:D

Ніхто тебе не питає і питати не буде чи ти за чи проти.
Ти тільки не подумай шо "питати не буде" означає катувати не буде.
Питати і катувати то не синоніми.
Ніхто не питає й питати не буде - тому що питати нікому. Ти одинокий, зухвалий рагуль з глибокого села. Кого ти зібрався катувати, свою худобу? Краще катуй себе книжками - воно корисніше буде.
 
Знову обсикають бидлоту "мі771" Але ж він не встиг висохнути з минулого разу
 
Избили? Когда уж их ебать в сраку начнут....:нудно:
 
Шарий умничка. Живёт в Европе. Ещё дом показал за 2,5 млн евро.
Молодец.
Русский мир? Нет, не слышал.
Предпочитает европейский мир.

Тритыщипятьсот лайков. Когда ж наконец-то всё это ватное мудачьё покинет территорию Украины... :незнаю::нудно:
 
Дебіли не можуть писати грамотно, все інше то відмазки для потерпілих.

P.S. Не "лівнгвіста", а лінгвіста. Не "хочут" - хочуть, не "знают" - знають.
Тобі не вдастся прикрити твій дебілізм надроченістю.
То ж відомий факт шо надроченість є ознакою дебіла.
Не тільки дебіли так надрочуються як ти, але тільки дебіли ту надроченість відверто демонструють. Хваляться надроченістю.

Від тебе, рагуль - це звучить як комплімент.
Для тебе все комплвмент.
Тобі в очі плюй, ти скажеш шо то дощ падає.
Ти ж радієш навіть коли тебе підарасом називають.
Я знаю шо ти не придуруєшся, а реально радієш.

Ніхто не питає й питати не буде - тому що питати нікому. Ти одинокий, зухвалий рагуль з глибокого села.
Я не ти, і стадними інстинктами не живу.
То ти худоба рогата не можеш без стада тобі подібних.
Зберетесь у стадо і цілий день хуями міряєтесь і рогами. Хвалитесь шо там в кого є, хто де був і скільки хуїв пересосав.
Шаройобствуєте.
А потім всім розказуєш шо стадо то сила. Бо в стаді хуїв багато і рогів.
А насправді то стадо рогатих педерастів-шаройобів.
 
Знову обсикають бидлоту "мі771" Але ж він не встиг висохнути з минулого разу

Яке ж ти недалеке, нехай це і не зовсім літературне, але "обсикають" - тебе кацапи, що намагаються імітувати мову.

А в Україні тебе - обсцікають.

Тобі не вдастся прикрити твій дебілізм надроченістю.
То ж відомий факт шо надроченість є ознакою дебіла.
Ти пишеш мені через засіб зв'язку який був створений "надроченними дебілами".
P.S. Не "вдастся" - вдасться.

Не тільки дебіли так надрочуються як ти, але тільки дебіли ту надроченість відверто демонструють. Хваляться надроченістю.
:іржач:Цікаве виправдання своєї безграмотності - вчительці ти теж таке закидав?

Хіба для того, щоб писати без помилок, та не паплюжити мову потрібно - надрочуватись?
Діти в школі таке можуть, а ти не здатен перебороти свою рогулячість?


Для тебе все комплвмент.
Тобі в очі плюй, ти скажеш шо то дощ падає.
Ти ж радієш навіть коли тебе підарасом називають.
Я знаю шо ти не придуруєшся, а реально радієш.
Звісно радію, друже коли на тебе собаки брешуть - ти що сумуєш з цього?
P.S.S. Не придуруєшся - придурюєшся.

Я не ти, і стадними інстинктами не живу.
То ти худоба рогата не можеш без стада тобі подібних.
Зберетесь у стадо і цілий день хуями міряєтесь і рогами. Хвалитесь шо там в кого є, хто де був і скільки хуїв пересосав.
Шаройобствуєте.
А потім всім розказуєш шо стадо то сила. Бо в стаді хуїв багато і рогів.
А насправді то стадо рогатих педерастів-шаройобів.
Щось ти "запизделся" - де я таке кажу? Або де "мені подібні", щось я тут нікого не бачу окрім тебе дурню.
 
Ти пишеш мені через засіб зв'язку який був створений "надроченними дебілами".
.
Вони дрочат для себе, а ти дрочиш демонстративно, шоб продемонструвати надроченість.
Ти навіть близько не знаєш звідки взялись правила правопису, і він тобі не потрібен.
Не придурюйся грамотним, не вийде.
Ти рогатий дебілізм демонструєш.
Як і всі шаройоби.
Ти ніхуя сам не знаєш. І сам не можеш писати відповідно до правил правопису.
Я не хочу, а ти не можеш.
Не так важливо шо ти не можеш, як те, шо ти ті правила визнаєш і вважаєш шо то кретерій визначеня дебіла.
Тому тобі доведеться визнати шо ти дебіл. Не за моїми кретеріями, а за твоїми.
 
Я не хочу, а ти не можеш.
это ты о чем?? Может тебе в другой раздел? Ты не хочешь, он не может... вот же досада))

f1ffcd5d134884f42fbf86.jpg


Теперь по теме. Она ведь не про Шарикова и его команду)))А Потон нынче судят. Они таки лохи обезумевшие, но занимались правильным делом, пытались организацию создать и расширить, наливайки закрыть, а лесовырубку остановить. Вот Сысоподобные с оборотнями в погонах их и ёбнули по башке.... да спровоцировав, но если так отвечать на провокации, долго не протянешь борясь с казнокрадами, взяточниками и мародерами во власти... Это им щас доказывают наглядно..


У Харкові справу організації "Потон" передали до іншого суду: Визначена колегія і дата першого засідання
1e41c057152f815f.jpg


У Харкові змінили підсудність кримінальної справи за обвинуваченням восьми членів громадської організації "Потон"Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Жовтневого райсуду Харкова, 4 лютого Харківський апеляційний суд ухвалив рішення передати провадження за обвинуваченням 8 діячів громадської організації "Всеукраїнська організація "Потон" із Краснокутського районного суду Харківської області на розгляд до Жовтневого районного суду Харкова.
За відомостями суду, у провадженні двоє харків’ян обвинувачуються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене групою осіб), ч. 2 ст. 189 (вимагання, вчинене групою осіб з погрозою вбивства чи заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, або з пошкодженням чи знищенням майна), ч. 1 ст. 345 Кримінального кодексу України (погроза вбивством щодо працівника правоохоронного органу, у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків), ст. 348 Кримінального кодексу України (вбивство або замах на вбивство працівника правоохоронного органу, у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків).
Троє членів організації "Потон" обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 345 Кримінального кодексу України (погроза вбивством щодо працівника правоохоронного органу, у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків).
Ще троє членів організації – у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене групою осіб),
Згідно з протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 4 лютого, справа надійшла на розгляд колегії суддів у складі: головуючий суддя – Курило В.О., судді – Мілов Д.В., Макаров В.О.
Підготовче судове засідання у справі призначено на 8 лютого на 14:00.
3 червня 2020 року в Краснокутському районі Харківської області машину з правоохоронцями, які перебували у службових справах на території району, оточили громадяни, які назвали себе поселенцями Слобожанської Січі. Чоловіки тримали в руках палиці, сокиру та зброю. Агресивно налаштовані молодики погрожували правоохоронцям, порізали колеса та розбили вітрове скло в авто, а також зробили один постріл зі зброї у бокове скло.
Зловмисникам оголосили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення та взяли під варту.
Крім того, слідчі повідомили про підозру п’яти членам громадської організації "ПОТОН" у скоєнні хуліганських дій у вересні 2018 року.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Вони дрочат для себе, а ти дрочиш демонстративно, шоб продемонструвати надроченість.
Лише заради того, щоб продемонструвати твою неспроможність.
Ти навіть близько не знаєш звідки взялись правила правопису, і він тобі не потрібен.
Як наприклад тобі?
Не придурюйся грамотним, не вийде.
Ти рогатий дебілізм демонструєш.
Як і всі шаройоби.
Наразі лише ти демонструєш свою брехливу сутність.

Ти ніхуя сам не знаєш. І сам не можеш писати відповідно до правил правопису.
То спробуй виправити мої помилки, клоун.
Я не хочу, а ти не можеш.
Я не хочу писати грамотно (с)Ніцше
Не так важливо шо ти не можеш, як те, шо ти ті правила визнаєш і вважаєш шо то кретерій визначеня дебіла.
Тому тобі доведеться визнати шо ти дебіл. Не за моїми кретеріями, а за твоїми.
То ти в нас бунтар й правил не визнаєш, може ти й дупу не хочеш підтирати, або ще якісь вади бунтарської особистості?

Хоча доволі цікаво було спостерігати, як ти провів потужний логічний ланцюг з: "не хочу грамотно писати" і "не так важливо що ти не можеш", до: "сам ти дурень, тому що мене вважаєш дурнем за мої розумові вади".
Десь на рівні - "В мире животных".

До речі, я не вважаю, що твоя нездатність грамотно писати, це "критерій визначення дебіла", але розумним тебе теж не назвеш, чи ти не згоден?

Натомість ти дуже жваво розкидуєшся бездоказними звинуваченнями та припущеннями. Що ж...

Рогулю - рогуляче. Nuff said.

P.S. Не кретерій - критерій.
Не визначеня - визначення.
 
Re: В Харькове избили члена партии Шария.

Шариебы, вы где? Шо там никитос начал давать показания и его выгнали из партии. Вы что фашисты там все. Он же за вас кровь проливал.
 
Назад
Зверху Знизу