В РФ обыкновенный фашизм

Re: В РФ обыкновенный фашизм.

Фашизм и коммунизм не сильно друг от друга отличаются, так что не умничай.
Він розуміє у чому різниця, але барижність то головне. Різниця у тому що фашисти не полюбляли знищували власний народ як це практикували комуністи.
 
Re: В РФ обыкновенный фашизм.

Він розуміє у чому різниця, але барижність то головне. Різниця у тому що фашисти не полюбляли знищували власний народ як це практикували комуністи.

Да я прекрасно знаю, что это за старый извращенец
 
Re: В РФ обыкновенный фашизм.

Він розуміє у чому різниця, але барижність то головне. Різниця у тому що фашисти не полюбляли знищували власний народ як це практикували комуністи.

Ага , не полюбляли .Разве что тех кто им был угоден . Был бы пушечным мясом для войны. А вот тех же инвалидов или душевно больных немцев уничтожали не хуже чем евреев и славян
 
Re: В РФ обыкновенный фашизм.

Ага , не полюбляли .Разве что тех кто им был угоден . Был бы пушечным мясом для войны. А вот тех же инвалидов или душевно больных немцев уничтожали не хуже чем евреев и славян

Комуністам напевно похуй потрібен чи не потрібен, нема людини нема питань, потрібен, чи навпаки. Стосовно того що баби іще наплодють, то напевно Геббельс сказав.:рл:
 
Re: В РФ обыкновенный фашизм.

Комуністам напевно похуй потрібен чи не потрібен, нема людини нема питань, потрібен, чи навпаки. Стосовно того що баби іще наплодють, то напевно Геббельс сказав.:рл:

Причем тут цитаты советских упырей до обсуждения фашизма ? ты обще видишь что я комментировал
 
Re: В РФ обыкновенный фашизм.

Комуністам напевно похуй потрібен чи не потрібен, нема людини нема питань, потрібен, чи навпаки. Стосовно того що баби іще наплодють, то напевно Геббельс сказав.:рл:

Та я, побратиме, застав совок.
Сцуки нищили нарід безбожно.
Як згадаю ті часи, так і здригнуся, а як здригнуся, то одразу мороз по шкірі.
Хоч зараз насолоджуюсь життям.
Ти в якій парторганізіції був на обліку? Чи сидів?

Отаке.
 
Re: В РФ обыкновенный фашизм

 
Назад
Зверху Знизу