В Киеве метро 8, когда у нас?

  • Автор теми Мальдивский принц
  • Дата створення
а хули они ноют
у виталика есть 2 заместителя 4 из которых чего то там

так что 8 грн - это тоже самое что и 4 грн - но умноженная на 2
 
Метро на троєщину...це як морква для віслюка.Його навряд чи побудують в найближчі 10-15-20 років.:)Там будуються нові будинки.Але це Троєщина.:незнаю:"жізнь дала трєщину- єдєм на троєщину".Для Троєщини/Березняків/Дарниці/Борщагівочки в нас є міська електричка.Вона розвозить вранці людей по роботам, і ввечері завозить.Це трохи розвантажує метро. ПС. Для користувачів безконтактний карток метро буде по 6,30 грн. 8 це разова поїздка з жетоном.Я так розумію, це робиться щоб поступово відійти від жетонів.Вчора була на трьох станціях метро, Льва Толстого(центр), палац Україна (центр) та Берестейська ( коло американської амбасади :) всюди армагедон:збентежений:Народ кинувся купувати безконтактні картки та поповнювати їх за старими ще цінами.Черги до автоматів і до каси були великими.А так далі, весь громадський транспорт по 8 грн:(

:ганьба:
 
Ганьба это мизер зарабатывать и ездить на подобном!

Правда? Я так розумію, що це мені пише родич джефа базоса? Рада познайомитимь:рл:
Пс.я часто вранці використовую трамвай.З однієї причини.Він не стоїть у заторах.
 
Правда? Я так розумію, що це мені пише родич джефа базоса? Рада познайомитимь:рл:
Пс.я часто вранці використовую трамвай.З однієї причини.Він не стоїть у заторах.
Тогда б ты тут не скулила про цену проезда. Не оправдывайся, а ищи способы больше зарабатывать!
 
Тогда б ты тут не скулила про цену проезда. Не оправдывайся, а ищи способы больше зарабатывать!

Повчати шо і кому робити , ти можеш тренуватись на котах.Якщо не хочеш почути куди тобі піти "скуліть".
 
Молодец.

У тебя есть шанс осознать ошибочность твоего порохоботства и перейти на светлую сторону Силы.

Мій вибір цілком зважений.
Нажаль зараз немає нікого кращого за Порошенка.
А голосувати за блядіну кремлівську я не буду. А там майже всі крім Пороха під кремль прогнуться одразу.
 
В Киеве метро 8, когда у нас?
А может рубанём по 10,
первая столица всё-ж!
Не тільки метро :).
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Не тільки метро :).
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Інфографіка :україна: :
b8bjfb.jpg
 
да если деньги за рекламу в метро пойдут не в карман проходимцев . а в метро . то можно и по 1 гр. сделать .

вы забыли упомянуть аренду торговых точек в метро - оттуда деньги кому идут?
то-то же.
 
Назад
Зверху Знизу