В чём причина успеха ВО "Свобода" на прошлых парламентских выборах?

в харькове количество проголосовавших за ВОС по сравнению с прошлыми выборами увиличелось в пять 5 ПЯТЬ раз!!!!!! есть вопросы?:
В Харківській області в цілому у 40 разів більше, ніж на минулих виборах!
 
Народ любить "Свободу".
А як її не любити!?
Нардеп від "Свободи!" Мірошниченко звершив подвиг, геройство - зруйнував в Сумах пам*ятник Леніну (Гітлер теж їх зносив).
Куркулі, яких представляє "Свобода", завжди були сіллю українства, завжди були проти Росії, комуняк, проти колгоспів.
Це добре, що їх нащадки продовжили їх лінію і в ту війну, разом з доблесним Вермахтом, й продовжують її сьогодні, в часи комуняцько-донецької влади.
Слава Героям!
 
Народ любить "Свободу".
А як її не любити!?
Нардеп від "Свободи!" Мірошниченко звершив подвиг, геройство - зруйнував в Сумах пам*ятник Леніну (Гітлер теж їх зносив).
Куркулі, яких представляє "Свобода", завжди були сіллю українства, завжди були проти комуняк, проти колгоспів.
Це добре, що їх нащадки продовжили їх лінію і в ту війну й сьогодні, в часи комуняцько-донецької влади.
Слава Героям!

:confused: А теперь пишешь как настоящий старпер..
 
Це добре, що їх нащадки продовжили їх лінію і в ту війну, разом з доблесним Вермахтом, й продовжують її сьогодні, в часи комуняцько-донецької влади.
Слава Героям!
:іржач:
Даю повний перелік цих нащадків які продовжили їх лінію у ту війну:
Батальон Муравьёва
Боевой союз русских националистов
Братство Русской Правды
Высшая немецкая школа для русских офицеров
Дивизия россия (страна-террорист) также — Дивизия «Руссланд»
Добровольческий полк СС «Варяг»
Зеленая армия особого назначения
Казачий Стан
Комитет освобождения народов России (КОНР)
Локотская республика
Народная Социалистическая Партия
Народно-трудовой союз российских солидаристов
Организация Цеппелин
Республика Зуева
РОНА
РОА
Русская гражданская вспомогательная полиция, Севастополь
Русский корпус
Русский отряд 9-й армии вермахта
Русская национально-трудовая партия
Российская фашистская партия
Хиви
Русская вспомогательная полиция (шуцманшафт)
15-й казачий кавалерийский корпус СС
1-я русская национальная бригада СС «Дружина», известна также как 1-й Русский национальный отряд СС
29-я гренадерская дивизия СС (русская Нр.1)
30-я гренадерская дивизия СС (2-я русская)
ВВС КОНР (ВВС РОА)
1-я дивизия РОА / ВС КОНР (600-пехотная дивизия вермахта)
2-я дивизия РОА/ВС КОНР (650-я пехотная дивизия)
600-я русская дивизия вермахта
602-й Ост-батальон
645-й батальон
РОНД/РНСД
Бригада Асано — русские подразделения Квантунской армии
Гвардия русской фашистской партии
Корпус русской монархической партии
 
:іржач:
Даю повний перелік цих нащадків які продовжили їх лінію у ту війну:
Батальон Муравьёва
Боевой союз русских националистов
Братство Русской Правды
Высшая немецкая школа для русских офицеров
Дивизия россия (страна-террорист) также — Дивизия «Руссланд»
Добровольческий полк СС «Варяг»
Зеленая армия особого назначения
Казачий Стан
Комитет освобождения народов России (КОНР)
Локотская республика
Народная Социалистическая Партия
Народно-трудовой союз российских солидаристов
Организация Цеппелин
Республика Зуева
РОНА
РОА
Русская гражданская вспомогательная полиция, Севастополь
Русский корпус
Русский отряд 9-й армии вермахта
Русская национально-трудовая партия
Российская фашистская партия
Хиви
Русская вспомогательная полиция (шуцманшафт)
15-й казачий кавалерийский корпус СС
1-я русская национальная бригада СС «Дружина», известна также как 1-й Русский национальный отряд СС
29-я гренадерская дивизия СС (русская Нр.1)
30-я гренадерская дивизия СС (2-я русская)
ВВС КОНР (ВВС РОА)
1-я дивизия РОА / ВС КОНР (600-пехотная дивизия вермахта)
2-я дивизия РОА/ВС КОНР (650-я пехотная дивизия)
600-я русская дивизия вермахта
602-й Ост-батальон
645-й батальон
РОНД/РНСД
Бригада Асано — русские подразделения Квантунской армии
Гвардия русской фашистской партии
Корпус русской монархической партии

Та яке нам діло до Раші?, там свої патріоти.
 
:) Олешшшка максимум способен выполнять команды из штаба ПР... Так что кому он там чего покажет?

Це регіонали наказали Свободі прикрити офшори та повернути з них гроші до України? :іржач:
Ви хоч цікавьтеся реальністю, а не образами, що створює ЗМІ. Ви живете не власними думками.

Например ? ...Приведи пример выполнения команд из ПР Тягныбоком, не прошу по максимуму, ты минимум предъяви ?

Я можу навести десяток зареєстрованих законопроектів за авторством ВО Свобода, або змішані з іншими опозиційними силами, які свядчать про протилежне.
 
Легко. Первая драка в раде. Итог напомнить?
397160_564274516922465_296145598_n.jpg

Вы себя так со своими врагами ведете? А они просто ржут с того как вас разводят.

А вот еще.
attachment.php

Это не слова для быдла. Это реальное отношение людей. Еще раз спрошу, вы так себя с врагами ведете?

.

Афигеть...вот сволочи регионалы, как себя с врагами ведут....:D интерестно, что ты в этом увидел нехорошего, что позволило тебе сказать такие вещи...ну стоят люди , улыбаються, а может они этих регионалов на свою сторону переманивают....и что в этих картинках такогооо , что прям нереального....Вопрос остаяеться открытым...С чего ты взял, что Тягныбок исполняет волю Регионалов, эти картинки ничегго не доказывают...
 
Легко. Первая драка в раде.
Итог напомнить?
Вы себя так со своими врагами ведете? А они просто ржут с того как вас разводят.

А вот еще.
Это не слова для быдла. Это реальное отношение людей. Еще раз спрошу, вы так себя с врагами ведете?

Що доводять ці фотографії?
Члени фракції ВО Свобода навіть працюють разом з регіоналами в комітетах, я навіть спільні з ними законопроекти бачив.
І що?
Але ті пункти програми, з якою ВОС йшла до виборів, вона вже перетворила в законопроектах.
Вивчай законотворчість фракцій, а не фантазуй по фото, через що ти на дурня схожий.

Я там не вижу что бы кто то себя вел с оппонентом как с врагом, общение близких друзей.
Опонент - це не враг, якщо ви не знали.
 
Цель существования этого объединения "Свобода" - дестабилизация региона.
Других целей нет. Все, что попутно декларируется - развод.
 
Цель существования этого объединения "Свобода" - дестабилизация региона.
Других целей нет. Все, что попутно декларируется - развод.

А ви спочатку доведіть це, чи хоча б обгрунтуйте це.
Інакше це просто приватна думка.

Це ж hot.pepper! Йому можна ;)

Якби ж він ще при цьому і не відписувався на ХФ...
 
Я там не вижу что бы кто то себя вел с оппонентом как с врагом, общение близких друзей. Но проФФесиональных тролей факты не останавливают. Вам даже зарплатную ведомость Тягнибока в ПР покажи вы скажите что это не доказательство :) Тут уже много раз приводились факты слаженных действий ПР и ВОС ищите.

Совок неистребим.. Ты хочешь гражданской войны настоящей?

Афигеть...вот сволочи регионалы, как себя с врагами ведут....:D интерестно, что ты в этом увидел нехорошего, что позволило тебе сказать такие вещи...ну стоят люди , улыбаються, а может они этих регионалов на свою сторону переманивают....и что в этих картинках такогооо , что прям нереального....Вопрос остаяеться открытым...С чего ты взял, что Тягныбок исполняет волю Регионалов, эти картинки ничегго не доказывают...

hot.pepper из тех, кто живет чувствами, построить многоходовую логическую конструкцию ему не по зубам.
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Почему ВО Свобода боится сланцевого газа? Уж не оттого, что тайно лоббирует интересы кремлевских структур?



Нардеп від "Свободи!" Мірошниченко звершив подвиг, геройство - зруйнував в Сумах пам*ятник Леніну (Гітлер теж їх зносив).
Це добре, що їх нащадки продовжили їх лінію і в ту війну, разом з доблесним Вермахтом, й продовжують її сьогодні, в часи комуняцько-донецької влади.
Слава Героям!

Хероям сала! Вау, ну прям какой этот Мирошниченко смельчак, просто капец... Еще героя Украины ему дайте за это. С памятниками воевать так все герои! А вот будет настоящая война, так сразу в схроны попрячутся!

Цель существования этого объединения "Свобода" - дестабилизация региона.
Других целей нет. Все, что попутно декларируется - развод.

Учитывая их упертое желание ликвидировать автономию Крыма, то так и есть :yahoo:

Опонент - це не враг, якщо ви не знали.

А как же лозунги "комуняку на гиляку"? Это как понимать? Или все так для красивого словца?
 
Останнє редагування:
Это именно то про что я говорил... Для тролей все божья роса :)


Не дождетесь, скорее вам рыги платить перестанут чем я перестану говорить правду про ваших боссов. Так что не видать вам премии за мой уход с форума :іржач:

Тобто крім фантазій по світлинах вам нема чого більше надати. Це злив.
Тоді я дещо висвітлю:
Проект вноситься
народними депутатами України
О. Я. Тягнибоком (посв. № 201)
М. Й. Головком (посв. № 387)
А. В. Мохником (посв. № 203)
О. П. Кайдою (посв. № 386)




ЗАКОН УКРАЇНИ

Про повернення капіталів, що перебувають та зареєстровані в Республіці Кіпр, офшорних зонах та інших юрисдикціях, звільнених від подвійного оподаткування, або тих, що мають пільговий режим оподаткування

Цей Закон з метою створення передумов для залучення додаткових фінансових коштів в економіку України та ліквідації можливостей для ухиляння від сплати податків фізичними та/або юридичними особами на території України визначає правові, економічні та організаційні засади повернення капіталів, що перебувають та зареєстровані в Республіці Кіпр, офшорних зонах та інших юрисдикціях, звільнених від подвійного оподаткування, або тих, що мають пільговий режим оподаткування та регулює відносини, пов’язані з її здійсненням.

Стаття 1. Поняття повернення капіталів
1. Повернення капіталів – це комплекс заходів з передачі фізичними та/або юридичними особами, які зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності в Республіці Кіпр, офшорних зонах та інших юрисдикціях, звільнених від подвійного оподаткування, або тих, що мають пільговий режим оподаткування (далі – юрисдикції пільгового оподаткування), прав власності на засоби виробництва, які знаходяться в Україні, у тому числі рухоме або нерухоме майно, та кошти, які знаходяться на рахунках відповідних осіб в банківських установах у юрисдикціях пільгового оподаткування, суб’єктам підприємницької діяльності, що здійснюють підприємницьку діяльність на території України.

Стаття 2. Порядок здійснення повернення капіталів
1. Повернення капіталів здійснюється шляхом добровільної передачі фізичними та/або юридичними особами, які зареєстровані в юрисдикціях пільгового оподаткування, прав власності на засоби виробництва, які знаходяться в Україні, у тому числі рухоме або нерухоме майно, та кошти, які знаходяться на рахунках відповідних осіб в банківських установах у юрисдикціях пільгового оподаткування, суб’єктам підприємницької діяльності, що здійснюють підприємницьку діяльність на території України.
2. Передача коштів фізичних та/або юридичних осіб, які зареєстровані в юрисдикціях пільгового оподаткування, що знаходяться на рахунках відповідних осіб в банківських установах у юрисдикціях пільгового оподаткування, суб’єктам підприємницької діяльності, що здійснюють підприємницьку діяльність на території України, відбувається шляхом переказу на рахунки українських банківських установ, із сплатою до Державного бюджету України суми у розмірі 50 відсотків від суми коштів, що виводяться із юрисдикцій пільгового оподаткування, та інвестування 50 відсотків від суми зазначених коштів у юридичні особи, які знаходяться на території України і належать відповідним суб’єктам підприємницької діяльності, що здійснюють підприємницьку діяльність на території України.

Стаття 3. Строк здійснення повернення капіталів
1. Строк здійснення повернення капіталів становить три місяці з дня набрання чинності цим Законом.

Стаття 4. Наслідки нездійснення повернення капіталів
1. У разі нездійснення повернення капіталів у порядку і строки, визначені цим Законом, фізичні та/або юридичні особи, які зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності в юрисдикціях пільгового оподаткування, виключаються з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців і їхні права власності переходять до держави.
2. Відчуження об’єктів права власності, що належали фізичним та/або юридичним особам, які не здійснили повернення капіталів, здійснює Фонд державного майна України в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
3. Кошти, отримані від відчуження об’єктів права власності, що належали фізичним та/або юридичним особам, котрі не здійснили повернення капіталів, повертаються їм у сумі, яку вони сплатили за придбання цих об’єктів.
4. Кошти, отримані понад суму, яку сплатили за придбання цих об’єктів фізичні та/або юридичні особи, котрі не здійснили повернення капіталів, спрямовуються до Державного бюджету України.

Стаття 5. Відмова у внесенні до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації
1. Реєстрація фізичних та/або юридичних осіб як суб’єктів підприємницької діяльності в юрисдикціях пільгового оподаткування є підставою для відмови у внесенні до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про проведення державної реєстрації таких фізичних чи юридичних осіб.

Стаття 6. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
2. З дня набрання чинності цим Законом фізичним та/або юридичним особам, які зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності в Республіці Кіпр, офшорних зонах та інших юрисдикціях, звільнених від подвійного оподаткування, або тих, що мають пільговий режим оподаткування, забороняється вчиняти будь-які дії щодо відчуження, звернення стягнення, передачі права користування, володіння, розпорядження, інші дії, які можуть призвести до зменшення вартості об’єктів, що належать їм на праві власності.
3. До приведення законодавства України у відповідність із цим Законом акти законодавства України застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону.
4. Кабінету Міністрів України:
4.1. підготувати та подати до Верховної Ради України пропозиції про внесення змін до законодавчих актів, що випливають з цього Закону;
4.2. привести у відповідність із цим Законом свої нормативно-правові акти;
4.3. забезпечити розроблення та ухвалення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади нормативно-правових актів відповідно до цього Закону.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Якщо ВО Свобода - це сателіти ПР, то сама ПР - це зборище мазохистів.

А как же лозунги "комуняку на гиляку"? Это как понимать? Или все так для красивого словца?

Справа в тому що комуністи - не опоненти по суті, то є вороги. :)
Хоча статус депутата вимагає триматися певної етики.

Бла-бла-бла... Признать факт работы на ПР вам не по зубам...

Це тому, що такого факта не існує.
 
Справа в тому що комуністи - не опоненти по суті, то є вороги. :)
Хоча статус депутата вимагає триматися певної етики.

Т.е следовательно, часть украинской нации, которая придерживается левых взглядов (не обязательно КПУ) является врагами, подлежащими уничтожению... так ведь?
 
Назад
Зверху Знизу