в четверг будет особое послание Порошенко для нации 20.09.2018

опрос для голосования


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    45
твои хозяева

5aefde.jpg
"Хозяєва" - то у вас, кацапів йобаних.
Українці - вільний народ (проте два руськоговорящіх раба у нас мається).
 
Наразі немає ніякої офіційної інфи про підвищення.
Байки про вимоги МВФ - байки.

Буде чи не буде ніхто поки не знає і знати не може. Проте Володимир Гройсман заявляв нещодавно що до осені 2019 точно не буде, а далі буде видно.


Если Гройсман выполнит хоть одно свое обещание , по поводу что не будет подниматься цена на газ до осени 19го года ... то это будет просто заебись , я хоть успею к следующему году поставить дровяной котёл !
 
чи поссать..
attachment.php
 
Останнє редагування:
З 1991 до 2014 року кудись поділись 14 000 000 Українців. І ніхто не помітив (з 52 млн до 38 млн скоротилось населення).
Схренали
На 1.01.2018 население Украины составляло 42 386,4(без учета Крыма, Донбаса и Луганска)
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Приведення ціни до ринкової - неминуча подія. Хочеться того вам чи ні, всі ви і ми будемо платити повну вартість газу.
Питання лише в часі коли це відбудеться.

Так вот же в правительстве и сообщают, что скорей всего с октября это и начнет происходить. Точнее продолжится.
 
Украинцы вольный народ, но его разводят жиды и продавшиеся им пидары,
Так! Проте то не Українці. Українці підтримують Президента і Верховного Головнокомандуючого ЗСУ Петра Олексійовича Порошенка.
А ті про кого ти, що підтримують жида хуйла та його прихвістнів кумів тощо - то справжнісінькі хохли!
 
Так вот же в правительстве и сообщают, что скорей всего с октября это и начнет происходить. Точнее продолжится.

Я чув що з осені 2019 - воно і логічно, після виборів. До виборів цього не будуть робити. Бо на руку Жулі і тп Мертвечукам.
 
Схренали
На 1.01.2018 население Украины составляло 42 386,4(без учета Крыма, Донбаса и Луганска)
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Это он поторопился) Хотя может и нет.
 
Я чув що з осені 2019 - воно і логічно, після виборів. До виборів цього не будуть робити. Бо на руку Жулі і тп Мертвечукам.

Оно-то логично, но ситуация патовая, я так понял. Транш очень нужен. В-общем, все равно скоро узнаем.
 
Так! Проте то не Українці. Українці підтримують Президента і Верховного Головнокомандуючого ЗСУ Петра Олексійовича Порошенка.По данным опроса, проведенного фондом "Демократические инициативы" им. Илька Кучерива и социологической службы Центра Разумкова, рейтинг Юлии Тимошенко вырос и составил 17,8% (в мае — 13,3%). На втором месте — Анатолий Гриценко (8,4%).Далее следует Петр Порошенко (7,9%)
Получается, по Вашим словам, украинцев в Украине всего около 8%:)
 
Ти як завжди помиляєшся.
Після другого туру виборів побачиш справжню цифру :клас:

т.е. если теперишний президент не пройдет во второй тур(а вдруг), значит украинцев в Украине не осталось?:D
 
Назад
Зверху Знизу