Українська на харківфорумі. Переходимо на головну мову країни разом.

Я..


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    281
Я тоже хотел перейти на украинский в разговорной, но потом подумал что это будет помощь тем кто кричит что бЕндеровцы и нацисты запрещают разговаривать на русском
 
Гнати як я це краще в усіх сенсах ніж гнати як ти, бігаючи за мною по усіх темах.
:D

А ты их больше запиливай. Сегодня пока четыре, до бонуса недотягиваешь.
Кроме того интересно смотреть как у тебя стилистика меняется. Вот интересно, придет опять русскоязычный оператор акка "оксюморон", как после этой то темы изгалятся будет?
 
Кто себя считает ахуенным знатоком мовы, скажите без гугла как по украински будет "плоскогубцы". Этот вопрос в реале гарантированно ставит на место любого псевдо-патриота.

Обценьки?
 
краще гiрше... шо робити з кейбордою?
три мови дуже незручно перемикати навiть однiєю кнопкою "винь" :незнаю:
---
Пропоную перейменувати смайли на українську :D
 
Я ненавижу украинский язык ещё со времён насильственной украинизации, а ты мне ещё предлагаешь тут на украинском разговаривать? Да Я лучше на японском буду общаться, чем на украинском.
 
за Английским будущие.
Экономика Китайской Народной Республики — вторая (после США) экономика мира по номинальному ВВП, первая по ВВП по паритету покупательной способности (c 2014 года).

По данным МВФ в 1 полугодии 2014 года ВВП по ППС КНР по предварительным итогам обогнал ВВП по ППС США, при этом доля и объём к концу года составили 16,48% и 17,632 трлн долларов против 16,28% и 17, 416 трлн долларов
КО вікіпедія
 
Незнання головної мови України, чи недостатня практика у ній може зіграти з вами злий жарт у житті, бо ситуацій коли необхідно писати чи спілкуватися державною мовою безліч.
Отже пропоную спілкуватися на форумі українською мовою, бо це дуже корисно і дає необхідну практику, якої так мало у постколоніальному Харкові, який поки що спілкується на іноземній російській мові.
Я сам повністю перейшов на українську на цьому форумі і не відчуваю у зв'язку з цим жодних проблем.

Дуже гарно!
Будь ласка, поясніть ці тези пановам:
-Авакову
-Геращенко
-Абрамавічусу
-Саакашвілі
-Згуладзе
-Гайдар
та ішим, що займають державні посади, порушують Закон та поплюжать високе звання держслужбовця України!
 
не хватает 3-го варианта - мне похуй на каком языке розмовляты:D
 
Я ненавижу украинский язык ещё со времён насильственной украинизации, а ты мне ещё предлагаешь тут на украинском разговаривать? Да Я лучше на японском буду общаться, чем на украинском.

Этожблин когда было про насильственность? :D Может вовсе речь и не о украинизации, а шоколадном? :D Глазе...

Дк общайся (не разговаривай пжалства с форумом) на ипонском хоть ртом, хоть чем! Всем пох.
 
Українська на харківфорумі. Переходимо на головну мову країни разом.
Вважаю, що державну мову потрібно знати, якщо людина громадянин Украіни і проживає у своїй країні.
Але в мене клавіатура без українського алфавіту і тому незручно друкувати українською.
 
Я ненавижу украинский язык ещё со времён насильственной украинизации, а ты мне ещё предлагаешь тут на украинском разговаривать? Да Я лучше на японском буду общаться, чем на украинском.

Та ніхто ж не має сумнівів на рахунок того, що ти ще той збочинець:іржач:

Вважаю, що державну мову потрібно знати, якщо людина громадянин Украіни і проживає у своїй країні.
Але в мене клавіатура без українського алфавіту і тому незручно друкувати українською.

Та невелика проблема ж, і=ы, а ї = ъ.
 
ТС, зря тему создал, щас как и в той всьо обгадят нелюбители украиского языка
 
Назад
Зверху Знизу