Українська мова

Re: Українська мова

Яка цікава тема))))

Чомусь завжди претензії - вимахуєшся отією своєю мовою чи ти що з села?!
Або "а чому це ти не завжди розмовляєш українською, а зараз заговорила?"))))

А хтось, навіть, відчуває психологічний тиск, коли в їх присутності намагаєшся говорити чи писати українською)))
 
Re: Українська мова

С Брайтоном у Вас промашка, знание русского языка приветствуется.

Читай внимательно.
Речь был не о том, что тамошние полицейские и прочие игнорируют русский. а о том, что русскочелюстные - свято уверены, что все вокруг должны подстраиваться под них, а им - учить английский и нафиг не нужно.
 
Re: Українська мова

Українська мова займає друге місце по співучості в світі, після Італійської.
Як вам це?
Манкурти!:D
 
Re: Українська мова

Читай внимательно.
Речь был не о том, что тамошние полицейские и прочие игнорируют русский. а о том, что русскочелюстные - свято уверены, что все вокруг должны подстраиваться под них, а им - учить английский и нафиг не нужно.

Писатель Довлатов писал о женщине из России, которая в США посетила магазин и возмущалась:
!Я, конечно знала, что здесь говорят по-английски... Но не до такой же степени!"
 
Re: Українська мова

FireDragon і photoamator.
Може вам треба усамітнитися.:D
 
Re: Українська мова

2b0a25636b7e3fe05a6fa527.jpg
 
Re: Українська мова

Писатель Довлатов писал о женщине из России, которая в США посетила магазин и возмущалась:
!Я, конечно знала, что здесь говорят по-английски... Но не до такой же степени!"

Зарисовка с натуры, Брайтон-Бич. Две бабы, руцкочелюстные, "одесской национальности"))) - ну, как бы похожи на евреек, но такое... шнараньё, а не толковые еврейки. Базаря меж собой, в адрес негра-полицейского: "Ви только посмот'гите на него - ми уже больше 10 лет тут живём, а он таки не виучился гово'гить по 'гуски!"
 
Re: Українська мова

Артем Ситник

Дуже часто запитую себе, чому українська молодь соромиться розмовляти українською? Чому молоді люди вважають, що розмовляти російською - це круто?
І от напевно, я знайшов відповідь...
Бо коли з української мови роблять оте, що зробив Квартал - це сором!
Згадаймо, Артема Мірошніченка!
Якого побили за те, що він розмовляв українською мовою! Після складних операцій він загинув!
Згадаймо, Юрія Поправка!
Хлопця вбили за те, що він відмовився переходити на російську! Його закатоване тіло знайшли у річці!
Таких прикладів безліч!
Російську мову використовує Росії, яка уже 8-й рік веде війну проти України та української мови! Тисячі українських військових загинули захищаючи територіальну та культурну цілісність України!
І, на жаль, таких номерів де висміюють українську мову, як щось нікчемне, теж багато...
Я вимагаю вибачень від Студия "Квартал 95"
перед українським народом !
#Ні_антиукраїнському_гумору!
 
Re: Українська мова

FireDragon і photoamator.
Може вам треба усамітнитися.:D

Може вам у топіку про українську мову не подобається, коли бавовні втокмачують, чому воно дурне, коли вигадує усіляку маячню проти української мови? Може десь офтоп примарився?
 
Re: Українська мова

Українська мова займає друге місце по співучості в світі, після Італійської.
Саме за цим параметром, здається, перша, перед італійською. Втім - не певен. Мова про офіційний звіт за якимось там загальноєвропейським дослідженням.
 
Re: Українська мова

“Я українська актриса! Якого “милого” ми повинні переконувати, «когось», що в державі Україна українською грати це круто?!” – Наталя Васько.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


240b3c43-scaled-e1581191212879-696x523.jpg
 
Re: Українська мова

Може вам у топіку про українську мову не подобається, коли бавовні втокмачують, чому воно дурне, коли вигадує усіляку маячню проти української мови? Може десь офтоп примарився?
:D:пиво:

Справа в тому,що ти його не переконаєш,це дундук русьоязічній.
Який боїться за свій язік,якого можуть відрізати,якщо не перейде на українську мову,так їм методичка х;йла кат-цапські трактують.
Тому краще одразу нахер.:D
 
Re: Українська мова

Саме за цим параметром, здається, перша, перед італійською. Втім - не певен. Мова про офіційний звіт за якимось там загальноєвропейським дослідженням.
:клас:
Офіційного звіту немає,так світ каже,а світу я побачив немало,можливо я не там слухав.
А зрештою було б цікаво знайти такий звіт,якщо він існує,взагалі.
 
Re: Українська мова

Natalia Kirsch
Кажете «какая разніца на каком язике»?
Попалась мені щойно в стрічці стаття з «DW на русском» - хтось з друзів відкоментував. Гарна така стаття, між іншим, - стосовно того, що припиняють їм видавати візи в США. Але що мене найбільше там зачепило - як завжди коментарі, вірніше, один коментар😏
Це - дуже яскрава відповідь всім тим, хто постійно гундить «какаяразніцанакакомязикє, главноєкакойчєлавєк»
Ото вам - «разніца».
Найбільш показова тим, що російськомовне видання не буде перейматись надмірною толерантністю, в той час коли під українським контентом йдуть постійні бої за мову.

c1c044c26639b309509aab.jpg
 
Re: Українська мова

Два слова в українській мові, від використання яких у хибному значенні мене пересмикує:
1) "безпечність" як калька слова "беспечность" з російської мови у значенні "легковажність" при тому, що в українській його значення абсолютно протилежне. Безпечний - це той, у якого з безпекою все ок на противагу небезпечному.
2) "цивільний" у якості чогось відносно нормального на вигляд. Наприклад кажуть "цивільний газон". Хоча слово має використовуватися виключно у зв'язці військовий-невійськовий, і не має ніякого стосунку до теми вигляду чи якості чогось чи когось. Наприклад цивільний аеропорт - це аеропорт, який обслуговує громадян на противагу військовому.
 
Re: Українська мова

НАША МОВА

ГАНЬБА!!! Усупереч статтями 9 та 48 Закону «Про комітети Верховної Ради України», представники громадськости, які звернулися з проханням про участь у засіданні Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 28 квітня 2021 із розгляду законопроєктів №№ 4638 та 4638-2, що становлять істотну загрозу конституційному статусу української мови, до участи в засіданні Комітету допущені не були.
Недопущені на засідання представники громадськости проведуть сьогодні, 28 квітня 2021, з 14:30 до 15:30 інформаційний пікет біля входу до приміщення Комітетів Верховної Ради по вул. Садовій 3.
Мета акції – пригорнути увагу людей до небезпеки законопроєктів законопроєктів №№ 4638 та 4638-2 та незаконних і недемократичних дій керівництва Комітету з недопущення на засідання представників громадськости.
Координатор акції – Олексій Кляшторний, тел. 0638699516.
Акція пройде без створення перешкод громадському руху.

b1ed10dda10401b3ba.jpg
 
Назад
Зверху Знизу