"Україна забуде про дефіцит електроенергії і пориви труб, але рішення вам не сподобається"

Статус: Offline
Реєстрація: 06.03.2023
Повідом.: 4783
Багато букв, але мабуть треба щось таке зробити. Для мене доказом є вдношення моїх знайомих до єкономії... ось як тут...____"Українцям пора зрозуміти, що світло в лампочці і вода в крані – це такий же товар, за який потрібно платити, як за хліб в магазині. Адже якби населення дійсно розуміло ціну цих товарів, Укренерго не доводилося б слізно і, на жаль, безрезультатно благати громадян економити своє енергоспоживання під час дефіциту минулої осені і взимку, що виник в результаті масованих обстрілів нашої енергетичної інфраструктури і посилився через небажання людей зайвий раз не використовувати "ненажерливі" енергоприлади."
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Трачу 40 квт в месяц. Ну если сделают цену 1 КВТ долларов 10, то придется отключить и холодильник.
 
текст писал идиот. Если снять госрегулирование цен, то водоканал как был бездонной пропастью для денег - так ей и останется. Только цены вырастут. Эффективности это не добавит никак
 
если єто товар и я могу платить..то какого хуя? если вь іне справляетесь и не можете мне дать обьем..почему вьі до сих пор монополистьі?
 
если єто товар и я могу платить..то какого хуя? если вь іне справляетесь и не можете мне дать обьем..почему вьі до сих пор монополистьі?
К кому ты обращаешься? Ты всю статью не читал же.. Это тема не для тебя..
 
шо там обсуждать? какой то змей...:)
 

Вкладення

  • 361652579_3475875772668703_8789381485810858524_n.jpg
    361652579_3475875772668703_8789381485810858524_n.jpg
    170.2 КБ · Перегляди: 43
шо там обсуждать? какой то змей...:)
"Арту́р Анато́лійович Крижні́й — підполковник Міністерства внутрішніх справ України, учасник російсько-української війни. Старший оперуповноважений по особливо важливих справах УБОЗ ГУМВС України в Дніпропетровській області, начальник Криворізького відділення поліції." Как думаешь, он тебя сможет скушать за раз??
 
Багато букв, але мабуть треба щось таке зробити. Для мене доказом є вдношення моїх знайомих до єкономії... ось як тут...____"Українцям пора зрозуміти, що світло в лампочці і вода в крані – це такий же товар, за який потрібно платити, як за хліб в магазині. Адже якби населення дійсно розуміло ціну цих товарів, Укренерго не доводилося б слізно і, на жаль, безрезультатно благати громадян економити своє енергоспоживання під час дефіциту минулої осені і взимку, що виник в результаті масованих обстрілів нашої енергетичної інфраструктури і посилився через небажання людей зайвий раз не використовувати "ненажерливі" енергоприлади."
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Я тебя наверное удивлю, но украинцы давно поняли ,что газ ,электричество и вода это товар ,и за него надо платить.
 
Я тебя наверное удивлю, но украинцы давно поняли ,что газ ,электричество и вода это товар ,и за него надо платить.
Я намного больше удивлюсь, если ты все таки статью почитаешь, а не только заголовок.
 
"Арту́р Анато́лійович Крижні́й — підполковник Міністерства внутрішніх справ України, учасник російсько-української війни. Старший оперуповноважений по особливо важливих справах УБОЗ ГУМВС України в Дніпропетровській області, начальник Криворізького відділення поліції." Как думаешь, он тебя сможет скушать за раз??
Ты сам то смотрел, что вывалил сюда? Это студентик журфака наваял, а ты какого то полковника приплел...
 
Багато букв, але мабуть треба щось таке зробити. Для мене доказом є вдношення моїх знайомих до єкономії... ось як тут...____"Українцям пора зрозуміти, що світло в лампочці і вода в крані – це такий же товар, за який потрібно платити, як за хліб в магазині. Адже якби населення дійсно розуміло ціну цих товарів, Укренерго не доводилося б слізно і, на жаль, безрезультатно благати громадян економити своє енергоспоживання під час дефіциту минулої осені і взимку, що виник в результаті масованих обстрілів нашої енергетичної інфраструктури і посилився через небажання людей зайвий раз не використовувати "ненажерливі" енергоприлади."
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Он только забыл добавить, что для юрлиц и нас электроенергия одна из самых дорогих в Европе.
 
Ты сам то смотрел, что вывалил сюда? Это студентик журфака наваял, а ты какого то полковника приплел...
А ты сам то смотрел, где ты нашел студентика журфака? "

"Україна забуде про дефіцит електроенергії і пориви труб, але рішення вам не сподобається​

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

08:24, 02.12.23!"
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Меня больше волнует, что у нас поднимут цену для физлиц, но забудут про юрлиц, вам типа и так хорошо, всего лишь 8 грн за квт + НДС. Больше чем в 2 раза за 2 года.
Ну, автор такого не предлагет вроде бы..
 
А ты сам то смотрел, где ты нашел студентика журфака? "

"Україна забуде про дефіцит електроенергії і пориви труб, але рішення вам не сподобається​

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

08:24, 02.12.23!"
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
ну так открой его профиль....де ти там полковника нашел?
 
Назад
Зверху Знизу