То, неуку, називається не бідно, а розумно, то називається культура харчування. А ковбаску будемо дзьобати на Різдво і не вашому, носом в вінегрет.Що так бідно? Ковбасу без тебе подзьобали?
Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
То, неуку, називається не бідно, а розумно, то називається культура харчування. А ковбаску будемо дзьобати на Різдво і не вашому, носом в вінегрет.Що так бідно? Ковбасу без тебе подзьобали?
Да-забористая вещь новая украинская история...
Карпа́тская Украи́на (укр. Карпатська Україна) — непризнанное государство, провозглашенное озвученным по местному радио проектом премьера А. Волошина 15 марта 1939 года [1] в городе Хуст на территории одноименной автономной земли Подкарпатская Русь [2][3] входящей в состав «второй» Чехословацкой республики и просуществовавшее ровно один день — до 16 марта, когда этот город захватили венгерские войска (по другим сведениям — до 18 марта, когда Венгрией была оккупирована вся территория Карпатской Украины[1]).
История
...
Через пол года после Мюнхенского сговора 1938 года Чехословацкие Судеты были переданы Германии, на территории автономной Подкарпатской Руси [4][5] было провозглашено одноименное независимое государство. Его президентом стал Августин Волошин. Он сразу же направил телеграмму Адольфу Гитлеру:[2]
От имени правительства Карпатской Украины прошу Вас принять к сведению провозглашение нашей самостоятельности под охраной Немецкого Рейха.
— Премьер-министр доктор Волошин. Хуст.
Официальной реакции Германии не последовало. На повторное обращение правительства Волошина 15 марта консул Германии в Хусте посоветовал ему «не оказывать сопротивления венгерскому вторжению, ибо немецкое правительство в данной ситуации, к сожалению, не может взять Карпатскую Украину под протекторат».[2]
...
Поц, та авантюра називалася боротьбою з німецько-угорською агресією в час, коли Молотов з Ріббентропом обнімалися та пили шампанське. І цього достойного борця з експансією цих двох агресорів навіть німці не арештували після захоплення Чехії, а ось ******* потім його вбили в своїй Бутирці.А всего лишь через два года, люди, которые хорошо знали, чем закончилась авантюра в Хусте
То, неуку, називається не бідно, а розумно, то називається культура харчування. А ковбаску будемо дзьобати на Різдво і не вашому, носом в вінегрет.
Він був таким же князем, як з Порошенка демократ. Тому першого пройдисвіта і вбили кияни. Відносно другого, то...а шо говорить о *******и которую основал киевский князь Долгорукий?
кремлебот, учи историю УкраиныВін був таким же князем, як з Порошенка демократ. Тому першого пройдисвіта і вбили кияни. Відносно другого, то...
Ги-ги-ги... Я впевнений, що його ще й в проекті не було, як я почав боротьбу з Кремлем.кремлебот
Тільки не на москальській мові. Хлопче, про ізгоя Довгорукого я вчив ще в 50-х роках минулого століття і не по кремлівських книжках. Так чому батького цього ізгоя вигнав його з Києва в таку глушину?учи историю Украины
КОНОТОПСЬКА БИТВА.
Армія Виговського з татарами тим часом продовжувала просуватися в напрямку Конотопа. В 24 червня під селом Шаповалівкою був розбитий невеликий передовий загін *******тів, і від полонених дізналися, що Трубецькой знахдиться вже не біля Конотопа, і що він не очікував підходу союзників так скоро. На основі цих відомостей було вироблено план дій, за яким татари сховалися в засідці в урочищі Торговиця на схід від села Соснівки — табору Виговського. Сам Виговський, залишивши командування братові Григорія Гуляницького Степанові Гуляницькому, вирушив на чолі маленького загону під Конотоп. Рано вранці 27 червня козаки напали на військо Трубецького і, скориставшись несподіванкою, захопили велику кількість московських коней та вигнали їх у степ. Але, оговтавшись, кіннота Трубецького контратакувала козацький загін і Виговський відступив за річку Соснівку (інша назва — Кукілка) в напрямку свого табору.
Наступного дня, у суботу 28 червня Трубецькой відіслав 30 000 відбірної московської кінноти на чолі з боярином Семеном Пожарським наздогнати Виговського. Пожарський переправився через річку Соснівку і розбив табір на іншому її боці. Решта 30 000 війська на чолі з Трубецьким залишилися в таборі. Тим часом п'ятитисячний загін Степана Гуляницького зайшов у тил Пожарському, будучи непоміченим захопив міст через Соснівку, зруйнував його і, загативши вночі річку, затопив низину навколо неї.
Рано вранці 29 червня 1659 року невеликий загін Виговського атакував табір Пожарського і після короткої сутички почав відступати, вдаючи втечу. Війська Пожарського, відчуваючи легку здобич, залишили табір і почали його переслідувати. Коли московські війська вступили в село Соснівку, козаки трьома пострілами з гармати та трьома вогневими стрілами дали знак рушати орді та полякам, а самі всією армією розпочали контрнаступ на Пожарського. Побачивши пастку, Пожарський спробував відступити, але тяжка московська кіннота та артилерія загрузли у вогкому ґрунті біля річки. В цей час з флангу вдарили татари — московська армія опинилася в оточенні; почалася ********. Впродовж решти 29 червня були знищені майже всі 30 000 війська Пожарського, а сам він був захоплений у полон разом з князями Львовим, Ляпуновим, Бутурліними, Скуратовим, Куракіним та іншими. Полонених за звичаєм віддали татарам, які майже всіх немилосердно вирізали. Пожарському відтяли йому голову і відіслали її з полоненим до табору Трубецького.
Сам Трубецькой, почувши про розгром Пожарського, відкликав Ромодановського з облоги Конотопа та пізно ввечері почав відступ з України. Побачивши розвиток подій, Григорій Гуляницький вийшов з Конотопа і вдарив по армії Трубецького, що відступала, захопивши багато артилерії; сам Трубецькой ледве не загинув, був двічі поранений і втратив окрім частини артилерії ще бойові знамена, скарбницю й майже увесь обоз. Покінчивши із залишками військ Пожарського, козаки й татари продовжували переслідувати ворога у його відступі ще протягом трьох днів аж до московського кордону. Загиблих козаків з обох сторін поховали в одній братській могилі, а на її місці поставили церкву на честь 40-ка мучеників Севастійських. Сьогодні це Конотопський Вознесенський кафедральний собор, який люди за традицією і досі називають Сорокосвятською церквою.
Звістка про поразку під Конотопом дійшла врештірешт і до Москви. Російський історик XIX сторіччя С. М. Соловйов описує реакцію царя на сумну звістку таким чином: Цвіт московської кінноти, що відбув щасливі походи 1654 і 1655 років, загинув за один день, і вже ніколи після того цар московський не був у змозі вивести в поле такого блискучого війська. У жалібній одежі вийшов цар Олексій Михайлович до народу й жах охопив Москву. Удар був тим важчий, що був несподіваним; та ще після таких блискучих успіхів! Ще нещодавно Долгорукий привів до Москви полоненого гетьмана литовського, нещодавно чулися радісні розмови про торжество Хованського, а зараз Трубецькой, на якого було найбільше надій, «чоловік благоговійний і витончений, у воїнстві щасливий і недругам страшний», погубив таке величезне військо! Після взяття стількох міст, після взяття столиці литовської царське місто затремтіло за власну безпеку: у серпні за государевим указом люди всіх чинів поспішали на земляні роботи для зміцнення Москви. Сам цар з боярами часто був присутній при роботах; навколишні жителі з родинами, пожитками наповнювали Москву, і ходила чутка, що государ від'їжджає за Волгу, за Ярославль".
Проте хвилювання царя, що Виговський з ханом піде далі на Москву, виявилися передчасними. Тільки но Виговському вдалося захопити Ромни, Лохвицю та декілька інших українських міст, які утримували його супротивники, як прийшла звістка з Криму, що козаки Івана Сірка напали на татарські поселення, і це примусило ха-на з ордою залишити Виговського та вертатися в Крим. По суті ця акція Сірка, цього талановитого *****а, зруйнувала більш достойне майбутнє України. Потім цей «вершник без голови» встане на антимосковську позицію, навіть буде запроторений своїми спасенними в Сибір за зраду «их интересов», але… чорну справу вже було зроблено.
Громадянська війна спалахнула з новою силою. Хоч Гадяцький договір з поляками був вигідний для України, ідея союзу з поляками не знайшла підтримки серед більшості козацтва та народних мас. До того ж Виговський нехтував інтересами широкого за-галу українського суспільства і спирався переважно на козацьку верхівку, яка постійно його зраджувала перед погрозами або обіцянками з боку Москви чи Варшави. Все це дозволило Московії зализати свої рани та повернутися з допомогою колаборантів до окупації України.
Це ж треба, воно лякає! А те, що на ТБ мова скоро зовсім зникне зовсім цьому надутому індику "по барабану". Боже, коли ти позбавиш Україну від таких вождів?Кириленко хоче забрати ліцензії в FM-станцій без українських пісень
Також надію Московії на зупинення падіння ціни на нафту дає різка політична конфронтація між двома великими експортерами її, Саудівською Аравією та Іраном по причині стати арабами проіранського шейха.Влада Венесуели має намір вимагати проведення позачергового саміту країн нафтовидобувного картелю ОПЕК за участю всіх незалежних виробників.
Представництво Європейського Союзу в Україні поінформоване про те, що Верховна рада відклала на 2017 рік запровадження електронних декларацій про доходи та витрати держслужбовців.
Про це заявив "Європейській правді" керівник відділу преси та інформації диппредставництва Юргіс Вільчинскас.
Як відомо, наприкінці грудня Київ взяв на себе зобов’язання запустити роботу Національної агенції із запобігання корупції (НАЗК) та впровадити електронні декларації держслужбовців в I кварталі 2016 року. Ґрунтуючись на цьому зобов’язанні, ЄК 18 грудня схвалила позитивний звіт для України.
куда там...Чи думали ці люди два роки назад, що такі ідоти будуть ними керувати?
покрикуючи "кримнаш". Ти що імперець в цій темі робиш? Заблудився зі своїм рилом в чуже корито?куда там... Просто радостно скакали
и как, помогло?покрикуючи "кримнаш"
общение с форумчанами проходит по разделу "досуг"Ти що імперець в цій темі робиш?
Я тобі нагадаю, що в культурі москалів один з найкращих "досугів" був в вишукуванні блошиць один одного в бородах. Це було на другому місці по рейтингу. А на першому звісно - носом і вінегрет.общение с форумчанами проходит по разделу "досуг"
и вот как они могли нэньку в кабалу до империи затащить (еще до того как в РИ винегрет появился)? Загадка...Я тобі нагадаю, що в культурі москалів один з найкращих "досугів" був в вишукуванні блошиць один одного в бородах.
Спочатку, невігласу, вивчи, що таке "кабала". А потім лиш зрозумієш свою ментальність стервятника, по якій твої предки і ти нападали лиш на ослаблену левами жертву. А від більш сильних ви ховалися в своїх болотах, як Кутузов від Наполеона чи Донской від Тохтамиша. А технології в вас були лиш одні - підлість та підступність.и вот как они могли нэньку в кабалу до империи затащить (еще до того как в РИ винегрет появился)? Загадка...
и кто эти львы? Те, что сейчас кредиты дают "от чистого сердца"?нападали лиш на ослаблену левами жертву.
типа "обманули *****а на четыре кулака"? Что-то невысокого Вы мнения о самой правильной нации - какие-то сплошные "лохи", все их обманывают... Так нельзя...А технології в вас були лиш одні - підлість та підступність.
Читай історію. Почни з Гіреїв, яким твої предки до 18 століття платили данину. Потім перейди до турків, які вашого ПетюІ в полон брали... А українцям нікуди було сховатися від тих же монголів, боліт та хащ таких не мали, але вони не підставили свої попи Батию, як твої предки.и кто эти львы?
Так не тримати своє дане слово, як це робив Петро І Карлу ХІІ чи візиру Туреччини, не робили навіть монголи. Підлість вашу відчули майже всі, хто справу мав з вашою нацією, від Тамерлана до того "Альоші" на Шипці. Найкраще вашу "шляхетність" описав Л.Толстой в оповіданні "После бала". Ви в світі сприймаєтеся за варварів з часу свого зачаття вашим дикуном-родоначальником Боголюбським, який відрізав вуші та язики служителям церкви, розоряв християнські святині в Києві, що не робили навіть монголи і до сучасних Лєніних-Путіних, яких світ має за сучасних цивілізаційних ізгоїв.типа "обманули *****а на четыре кулака"?
а, вот кто оказался "главным львом", что "жертву" ослабил...А українцям нікуди було сховатися від тих же монголів
но одна очень продвинутая (но очень доверчивая) нация ничего про это не знала и попалась в сети... Кружок истории не ведёте?Підлість вашу відчули майже всі, хто справу мав з вашою нацією, від Тамерлана до того "Альоші" на Шипці
видимо именно поэтому записаны в постоянные члены Совета Безопасности ООНВи в світі сприймаєтеся за варварів ...яких світ має за сучасних цивілізаційних ізгоїв.
Ти зовсім тупий чи притворяєшся? Той був головним левом, кому Русь та Булгарія дали бій, а ваші предки відразу попу підставили і записалися до нього в татари (військові союзники в вигляді живого бойового мяса). Той лев, який вивів вас в люди з "лісових самоїдів", створив вам сурогат церкви та елементи державності зі свого улусу.а, вот кто оказался "главным львом", что "жертву" ослабил...
Які там "сєті"? Ті сєті були розірвані Конотопською битвою, після поразки в якій ваш тодішній хан з повними портками "емоцій" втік з Москви. *******, а ти крім того, що тупий, ще й нахабний. Брись з теми, *** ординське!но одна очень продвинутая (но очень доверчивая) нация ничего про это не знала и попалась в сети...