У похилому віці хочу перейти на Мас

  • Автор теми Мальдивский принц
  • Дата створення
Я купую цукерки та матеріали, з яких шиють для військових різні вироби. Дрони хотів купити, але мене американці кинули, не заплатили за партію радіокерованих лежаків. Це ще гарно, що я викрутився. А ноутбук мені потрібен для того, щоб проектувати нові лежаки. Старий купував на початку 2014 року, він вже рипить і лагає.
 
А, ще купую мед, лимони і імбір, ми з них дома робимо вітамінну суміш проти застуд, розсипаємо по банках і передаєм на нуль.
 
Епл тільки укріплює своє лідерство у модних та дорогих фінтіфлюшках. Ось і я перейшов до іх екосфери.
по ушам они ездят покупателям а не укриплюют...
сравнение производительности можешь посмотреть в интернете.их главное достижение-это ос
 
Тоже думаю...
Они и подешевели немного. На М1 можно поискать
Самый болшой минус мака, что страшно сдават в ремонт, могут поменят чтото. У меня так было, материнку поменяли. Ну или просто некачественно отремонтироват-это вообще частенко бывало. И да, ломаются они не реже, чем на винде. Зато все осталное просто великолепно. Вот счас одна клавиша западает, боюс идти ремонтироват, неизвестно , каким выйдет из ремонта
 
И да, ломаются они не реже, чем на винде.
Чаще ломаются. Сильная миниатюризация с целью удивить тонким корпусом, например, тому и способствует.

И в последних моделях они уже вынуждены были убрать препоны для установки на свои коробки винды. То есть двинулись в сторону совместимости.
Таки прогнулись под реальность.

.. Клавиатуру пусть стандартную пс-шную сделают, чтоб не подключать внешнюю по usb.

А вообще, это не отмннит главный принцип компании:
-- Яблочники должны страдать и платить, платить и страдать.
 
Останнє редагування:
Десь їх гарно ремонтують хоча б? Хто за гарантією ремонтує, продавець чи майстерня якась? Чи швидко вони забруднюються зовні та всередині? Як їх чистять, щоб зберегти гарантію? Чи можна одночасно встановити Вінду та Mac OS тв використовувати то одну операційку, то іншу? За встановлення Вінди треба доплачувати? Продавець здатний встановити Вінду за окрему плату?
 
Чи можна одночасно встановити Вінду та Mac OS тв використовувати то одну операційку, то іншу? За встановлення Вінди треба доплачувати? Продавець здатний встановити Вінду за окрему плату?
Можна.
И заканчивается это закономерным переползанием на винду

Хочешь доплатить - доплати. Но можно и самому
 
Останнє редагування:
Тобто Mac нічим не гірший для Вінди порівняно з іншими ноутами?
 
.....................................
 
Все життя працював у MS-DOS та Windows, а тепер спілка малярів купила у мене лежак з радіокеруванням, так що є гроші на модний Мас з процесором M2-Мах.
Їх завезуть з 3 лютого.
Подивився рекламу від афроамериканця



Чесно кажучи, не вразило.
Ще й мишки нема.
А як же переносити шматки тексту без мишки?
Хоча наче мишку таки можна купити додатково.
І як взагалі, можна працювати у Mac Os?
Чи треба платити кілька тисяч гривень у крамниці за налаштування чи самому можна налаштувати?

На видео фигня...) Бери лучше на М1 ПРОшку).
 
Тобто Mac нічим не гірший для Вінди порівняно з іншими ноутами?
Гірший.
Может быть неоптимальность работы виндовых драйверов устройств, отсюда потеря быстродействия в некоторых случаях.

Эпловцы не заинтересованы в разгоне на винде, совместимость с х86 добавили вынужденно.

Но если пользоваться в "режиме секретарши", то разницы можно и не увидеть.
Ну, кроме припезденной клавиатуры.
 
Останнє редагування:
Ця стаття "
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
" підтверджує, що Windows не налаштований для M1 та M2.
Встановити можна, але з великим гемором, і працювати мабуть буде також погано.
 
Ця стаття "
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
" підтверджує, що Windows не налаштований для M1 та M2.
Встановити можна, але з великим гемором, і працювати мабуть буде також погано.

Вывод из этого какой?

- просто вот интересно
 
Висновок - треба буде користуватись рідною для Маків операційкою і не заморочуватися з Віндою.
 
А що з клавіатурою на Маках не так?
Як я розумію, вона не дуже велика, тому що багато місця відводиться під трекпад.
 
Назад
Зверху Знизу