У Польши получилось, у Украины нет. Почему?

Почему мы отстали от Польши?

  • Потому что мы тупые

    Голосів: 64 43.0%
  • Потому что дольше находились под Россией, это наложило отпечаток

    Голосів: 78 52.3%
  • ХЗ

    Голосів: 7 4.7%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    149
Дядя, у них во все странах мира есть олигархи. А с таким раскладом можно жить и на Луне...:D

Та ты шо? В этом значит все дело? И если мы тоже своих рассадим по всему свету, то тоже заживем?
 
Да нет, это для тебя тема актуальна - для меня нет, находится на переферии интереса, вникать в тонкости укрозаконодательства - времени и смысла нет. Вот ты описал ситуацию - и слава Богу. Мне достаточно и таких знаний. Вишь какая диковина бывает!:пиво:
Шо деется, шо деется!:eek:

Ну, так ты бы вообще не совал сюда свой крючковатый орлиный клюв, если нет времени и смысла..

И, кстати, ты нагло врешь: смысла у тебя действительно нет, но времени -вагон и маленькая тележка!!
 
То есть мы на самом деле простояли 20 лет на одном месте. Почему???
Потому что нам ЕС не даёт 10 миллиардные помощи ежегодно и не контролирует их применение. А дают кредиты,которые прекрасно знают,что будут разворованы. В чём они и заинтересованы,что бы давить политически.
 
Потому что нам ЕС не даёт 10 миллиардные помощи ежегодно и не контролирует их применение. А дают кредиты,которые прекрасно знают,что будут разворованы. В чём они и заинтересованы,что бы давить политически.

Практически верно. Но и на Польшу равняться нехуй. Они даже от евровидения теперь отказываются потому, как НИЩИЕ и в долгах, как в шелках, полностью зависимые от мвф...:D
 
Я думаю, что Польше еще лет 20-50 надо побыть ковриком ЕС, осознать свою безусловную вторичность и испытать фрустрацию безысходности холопства. :угу:

+1 И поляки это прекрасно понимают. По-этому из своих драных штанов выпрыгивают, что бы любой ценой Украину втолкать под себя в ЕС.
 
Потому что нам ЕС не даёт 10 миллиардные помощи ежегодно и не контролирует их применение. А дают кредиты,которые прекрасно знают,что будут разворованы. В чём они и заинтересованы,что бы давить политически.

Как мне надоели :баран: , которые считают свои посты такой мудростью, которую совсем не надо аргументировать!!
 
Как мне надоели :баран: , которые считают свои посты такой мудростью, которую совсем не надо аргументировать!!
А чего тут аргументировать ублюдки от мвф выдают кредиты, зная зараннее, что расчитаться по ним НЕ возможно. И не потому, что разворуют(хотя и это тоже), а потому, что процентов за кредиты не существует в природе - их еще не нарисовали.
Но и основное тело кредита взять стране-лоху негде. Валюта -то иностранная...:D
 
Потому что нам ЕС не даёт 10 миллиардные помощи ежегодно и не контролирует их применение. А дают кредиты,которые прекрасно знают,что будут разворованы. В чём они и заинтересованы,что бы давить политически.

Переглянути вкладення 13404818

:D
 
Внешний долг Польши 365 млрд.
Украины 124 млрд.

Каждый поляк при ЗП в 1 150$ торчит по 9500$
Каждый украинец при ЗП в 380$ торчит по 2700$

То есть торчим мы приблизительно одинаково, потому я все же согласился бы на долг в 365 млрд и польскую зарплату.
 
То есть торчим мы приблизительно одинаково
Пока это верно. А будем продолжать брать в долг у мвф, долги Украины будут больше польских, а зарплаты - ниже. Это называется ПИРАМИДА...:D

потому я все же согласился бы на долг в 365 млрд и польскую зарплату.
Омерианцам твое согласие - пох. Им дань с Украины нужна и чем больше, тем лучше. Твоя высокая зарплата в их планы не входят...
pardon.gif
 
Омерианцам твое согласие - пох. Им дань с Украины нужна и чем больше, тем лучше. Твоя высокая зарплата в их планы не входят...

Какая еще, нафиг, дань? Им эта наша "дань" на один зуб. Глупо винить США в том, что наша быдлоэлита вместо того что бы вкладывать деньги в экономику, переправляет их на запад. Так можно и Швейцарию обвинить, в которой тоеж 100 пудов есть счета наших правителей, в том, что она грабит Украину.
 
53 мільярди в офшори «oмериканці» за ці 2 роки вже вивезли. Не дарма ти за них голосував.
А він не тільки голосував за цих "омериканців", він на ХФ регулярно відпрацьовує копійчану пайку від них... ;)
 
Польша является пост социалистической страной, которой удалось довольно быстро и эффективно перестроить свою экономику к европейским стандартам.
Хотя стартовые позиции у нас были приблизительно одинаковые.

Что помешало нам идти с Польшей в ногу или даже обогнать ее? Почему их верхушка/элита занималась реальными реформами, развитием, а наша принялась тупо грабить?

По словам поляков, побывавших в Украине наша страна напоминает им Польшу двадцать лет назад, когда они только вырвались из социалистического лагеря.

То есть мы на самом деле простояли 20 лет на одном месте. Почему???

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
є 3 прості кроки, зробивши які наша держава вже давно жила б нормально як инші европейські країни.
але ми занадто схожі на курця, який скоріше буде смалити цигарки до раку легенів ніж покине палити.
тож ми так і будемо стоЯти вічно на місці і спростерігати як нас африка вже обганяє.
хоча все геніяльне просте.
1. деколонізація.
2. деросіянизація.
3. дерегіоналізація.

причому навіть суперечки чому саме це а не инше і є отим тупцянням на місці вірніше борсанням в болоті.
 
Очевидне для одних, не прийнятне для інших. Для населення України не прийнятне очевидне для поляків, німців, американців і т.п. і прийнятне Янукович, Азаров, Кучма і т.п.
це очевидне і прийнятне для тих у кого діти тут будуть жити а не за кордон поїдуть.

а ще є мулька але вона вже на мікрорівні працює.
КОНСЕНСУС.
ось ви, наприклад.
ви, певно, думаєте що знаєте як усе треба поправити щоб все стало добре.
і я так думаю про себе.
і мільйони инших.
але коли до справ доходить діло то виявляється що скільки людей стільки й програм дій.
як наслідок ми витрачаємо сили на взаємопоборення замість об'єднання.

тож коли ми навчимося знаходити порозуміння відразу все починає рухатися у правильному напрямку.

можу вам експеримент запропонувати.
напишіть що треба зробити в державі щоб вона стала кращою для вас І ДЛЯ МЕНЕ ОДНОЧАСНО.
тобто якщо ви серйозно будете писати то відчуєте необхідність орієнтуватися не тільки на власні забаганки а і на мої.
і тут ви відчуєте необхідність КОМПРОМІСУ.

не вірите - спробуйте написати плян дій пунктів так на 50 для початку щоб все було на краще для вас і для мене.
 
taksist2000
колись я пішов на Майдан і "вірив", що Свободи, Рівність, Братерство для всіх, нас об’єднають незалежно від віросповідання і т.д. Цього не відбулося, іншого я не знаю, тому на Майдани більше не йду. Тепер «вірю» тільки українській нації.

майдан - це віра в те, що нам зверху зроблять добре життя.
це легко, погодьтеся.
прийшов такий собі саакашвілі і прогнав корупціонерів.
те, що пропоную важче.
робити краще життя знизу.

звичайно, ніхто не відміняв власноручне покращення.
ні, то святе в українців.
мова про взаємопорозуміння.

ну якщо вам важко або ви не визнаєте такої методи можу навести приклад з власних пунктів.

пункт номер один.
співбесідник має право мати гарантію виконання обіцяного політиком у найтвердішій формі.

це означає що вам політики не сміють брехати а вам небажано допускати брехунів до ваших вух.

політики дуже не люблять такі людські схеми бо їм набагато простіше витратитися раз на 5 років 5 мільйонів на брехню аніж щоденно не брехати.
 
Останнє редагування:
Я ебаю - и с темы, и с ее обсуждения.

Температура Польши - 38.5
Температура Украины - 37.1

Как заебись в Польше - тепло... :) Дебилы, вы не способны отличить лихорадочный жар от повышенной температуры? Хотите, чтобы день независимости в Киеве проходил так, как последний такой праздник в Варшаве?

Если в Польше все так ахуеннее, чем у нас, то чего там ЛЮДИ много злее, чем у нас?
 
Потому что нам ЕС не даёт 10 миллиардные помощи ежегодно и не контролирует их применение. А дают кредиты,которые прекрасно знают,что будут разворованы. В чём они и заинтересованы,что бы давить политически.

Тобто ЄС винний, що у нас злодійкувата еліта?
Полякам дають кредити і здійснюють контроль за їх використання, тому що там адекватна верхiвка, є з ким розмовляти.

А у нас то всякі тюхтi, то гопнiки при владі й ні ті, а нi інші не здатні відповідати за свої слова і дії, тому у цивiлiзованому свiтi iз нами нiхто не хоче мати справ.
 
Вимоги до риби щоб вона літала? Краще вибрати птаха, якій вірогідніше буде літати. Але все залежить від вибору більшості, треба плавати чи літати, і нав’язувати комусь свій вибір немає ніякого бажання, адже і риба добре і птах добре, все залежить як дивитися. Прийнятне для одних, не прийнятне для інших і ніякі уговори цього не змінять.
вся історія успішності людства - це 90% компромісу і 10% здобуття всього на користь переможця.

ви пропонуєте досягати мети звоюванням на користь того хто здобуває.
я пропоную компроміс.
думаю у вас шансів десь на рівні відсотка во свобода.
те, що я пропоную набагато продуктивніше бо увесь успішний світ так піднявся.
 
Назад
Зверху Знизу