У Києві триває безстроковий "Тарифний майдан"

И применил я его правильно,
Не правильно. Соліпсист не вважає власну думку єдино-вірною, що ти маєш на увазі, він просто заперечує існування всього окрім себе.
 
Результати переговорів Тарифного Майдану з урядом:

1. Об'єм газу за пільговою ціною - 1200 кубометрів газу на опалювальний період (до цього було 200 м.куб. на місяць).

2. На 30% збільшення житлової площі, на яку нараховується субсидія.

3. Коригування тарифів внаслідок зниження ціни на імпортний газ.

4. Зниження рентної плати на видобуток вітчизняного газу.

5. Автоматичне нарахування субсидій, а не принизливі черги і бюрократична тяганина.

6. Перерахунок вартості ЖКХ в залежності від температури повітря.

7. Закон про розкриття інформації щодо структури тарифів.

8. Встановлення за рахунок бюджету до 1 червня 2016 року лічильників у багатоквартирних будинках.

9. Яценюк дав слово, що фракція Народного фронту проголосує за продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель.

10. Звільнення всіх суддів.

Продовжуємо боротьбу!

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Да уж. Добились, что еще на 200 кубов уменьшили льготный газ. Было по 200 кубов в месяц с 1 октября по 30 апреля - всего 1400, а теперь 1200. :клас:

Продовжуємо боротьбу!
Может, лучше не надо? А то останется 200 кубов на отопительный период :D
 
Яценюк дав слово, що фракція Народного фронту проголосує за продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель.

:рл:
Сподіваюсь, що чутки про його відставку у грудні - правда. Або неправда це кукарікання ляшка.
 
Да уж. Добились, что еще на 200 кубов уменьшили льготный газ. Было по 200 кубов в месяц с 1 октября по 30 апреля - всего 1400, а теперь 1200. :клас:


Может, лучше не надо? А то останется 200 кубов на отопительный период :D

Олег Ляшко
Пояснюю: сьогодні 200 кубів газу на МІСЯЦЬ по пільговій ціні. Якщо у місяць використано 100 кубів, інші не переходять на наступний місяць, а пропадають.
Ми до добилися від уряду, щоб було 1200 кубів на опалювальний період (15 жовтня - 15 квітня). Отже, якщо у жовтні з 200 кубів використано 100, інші 100 кубів переходять на наступний місяць, а не пропадають. У листопаді вже можна використати 300 кубів по пільговій ціні. Залишок листопада переходить на грудень і так далі.

Насправді для людей це дуже потрібна норма

Оксимурон был прав Тарифный майдан добился субсидий только для добувачів природного газу(((((((( Причём очень быстро

Ебись оно всё в рот(((((((( Или в оксимурот(((

спокійно, це ще не кінець. :)
 
Газовщики не ходят по домам ежемесячно.
а треба?

А вот 200 кубиков убрали - ощутимо.

подивимося що там з ціною буде і взагалі поки що не дуже ясно про конкретні кроки і рано щось говорити.
чекаємо на подальший розвиток...
 
Останнє редагування:
Да уж. Добились, что еще на 200 кубов уменьшили льготный газ. Было по 200 кубов в месяц с 1 октября по 30 апреля - всего 1400, а теперь 1200. :клас:


Может, лучше не надо? А то останется 200 кубов на отопительный период :D

:рл::рл::рл::рл::рл::рл::рл::рл::рл: Намайданили А я то как лох повёлся:рл:

Снижение ренты и пиздец+ в ущерб даже старых драконовских тарифов


Я заткнул свой ебальник, богославил Оксимурона и пошёл собирать чемоданы в Польшу:рл::рл::рл::рл::рл::рл::рл::рл:

Ебись оно всё в шоколадный глаз:рл:
 
а чего именно сейчас тарифный майдан? платежки уже с огромными суммами? или Ляшко предвит морозы и знает что народ скоро будет недоволен?
 
Олег Ляшко
У результаті сьогоднішніх наших переговорів з урядом нам багато чого вдалося добитися, про що я вже вас інформував. Зокрема, уряд погодився змінити формулу використання газу, який громадяни отримують по пільговій ціні. Але цього недостатньо. Ми наполягаємо на збільшенні норми споживання газу за пільговою ціною з 200 до 400 кубів на місяць. За 200 кубів і собачу будку не обігрієш у люті морози.

Тому Тарифний Майдан продовжує боротьбу за право українців жити в теплих оселях. Долучайтеся!

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Не правильно. Соліпсист не вважає власну думку єдино-вірною, що ти маєш на увазі, він просто заперечує існування всього окрім себе.
Ну так а я что про тебя написал? :D Перечитай внимательно:
Окси просто солипсист, весь мир вокруг него - исключительно продукт его мыслей.
Ну хотя... Если я продукт твоего воображения - чего я спорю? Тогда ты подумал про меня так, сейчас этак... :D
 
Газ это одна из важных на сей час ниша ее надо поставить на контроль, а не как раньше наживаться на разнице в тарифах.
 
Скоро Ляшко под Кабмином соберет достаточное колличество людей для проведению депортации в Ростов-2 шоколадного с кроликом!!!!


Платежки за коммуналку, станут билетом в один конец на самолет Киев - Ростов-2 для горе-правителей!!!!
 
Платежки за коммуналку, станут билетом в один конец на самолет Киев - Ростов-2 для горе-правителей!!!!
У меня есть более короткий и более дешевый адрес. Еще и в назидание будущим получится.
 
У меня есть более короткий и более дешевый адрес. Еще и в назидание будущим получится.

этот шоль?

466cde3d4776a082150ec5621db9ee7a.jpg
 
Назад
Зверху Знизу