Тут можна флудити

вообщем...решил применить Thales 2076
на наземных пунктах...посмотрим...:rolleyes:

есть варик что кабы будет эффективно распозновать
 
по пультам!
 
вообщем...решил применить Thales 2076
на наземных пунктах...посмотрим...:rolleyes:

есть варик что кабы будет эффективно распозновать
А який сенс їх роспізнавати при їх часі підльоту? Якщо не збивати носії.
 


ага :D

мин 10 назад

и на 10 мин позже обьявили цели...

:збентежений:
 
погнал досматрвать Фалаут
 
Нахуя йому вичипляти КАБи? Він по спектру може вичипляти носій до того, як він зробить скид.
Те, що він побачив КАБ у повітрі - ні якої користі не несе. Ну побачив і побачив, рообити з цим що?
 
Ну побачив і побачив, рообити з цим що?
пускать дрон с магнитной ловушкой
1714415365679.png
 
пускать дрон с магнитной ловушкой
1714415365679.png
Назустріч КАБу? Ця хєрня на фото - навіть не встане на бойовий звод на дроні. Потрібна геть інша ловушка, на іншому принципі.
P.S. Це, якщо покласти хуй на те, що ти не влучиш, бо від момента локації до падіння КАБ - в тебе секунд 200 і тобі треба встигнути встать на зустрічний курс, а потім - ще й влучити.
 
В тебе, взагалі, фізична уява є? КАБ летить по аеробалістичній треакторії зі швидкістю, починаючи від швидкості його носія (це 800 в годину, до 1000 він з цією дурою не розженеться), і втрачаючи швидкість до 250-300 км на годину (залежно від вітру, вологості, температури і фази луни) - вже до землі.
Тепер задача - в тебе є дрон зі швидкістю 60км на годину(це дохуя, доречі, і я не думаю, що він по злітній кривій зможе таку швидкість із зарядом на борту). З якої відстані від уявної точки зіткнення його треба запустити, щоб він за ті 200 умовних секунд - дістався і опинився на шляху?
А я тобі скажу - не більше 3,3км від точки зіткнення.
На практиці - менше, бо дрон буде злітати уверх (ну який сенс підривати КАБ у землі, він там і сам чудово підривається, його треба ловити знічно вищще)

Ну, і порахуй скільки розрахунків треба вздовж кордону з такими ТТХ.
 
Назад
Зверху Знизу