Тут можна флудити

напруга просела :(



интересно как быстро сгорит гетеродин или как там его
 
красивое :любов:
 
сеть сетью а есть где живут держатели :збентежений:
 
Луганського не дивлюсь,ютуб підкинув - щось мене зацікавило.Розмова з дівчинкою 15-річною.Твоє ставлення до такої,до сякої проблеми в Україні,на останок - якби завтра були вибори і ти могла проголосувати,за кого віддала би свій голос.Дівчинка каже,що зараз не баче кандидата,але за Зеленського точно би не голосувала.А потім з переляком каже,що у нас напевно такого казати неможна,можна постраждати.

????? Тобто 15-річна дитина відчуває,що у нас не зовсім свобода слова і не можна казати все що думаєш? Я в шоці !!!!
 
панорам!!!
 
сушек нет сегодня поэтому поднимаю стакан :D

все.
 
Тобто 15-річна дитина відчуває,що у нас не зовсім свобода слова і не можна казати все що думаєш? Я в шоці
Они на полном серьезе строят царство сюрреализма.
Вот придумайте что-то совершенно не налазивающее на голову.
Теперь "умножте" это на 2, а то и на все 10.
 
Шевченковский район Холодная вода Кто Знает ? Или как узнать Сколько Она Градусов ?
Температура Воды ?

Подскажите Пожалуйста ?
 
Видали водомёт против говномёта?:)


Говорят где-то возле Европарламента акция протеста :)
 
Шевченковский район Холодная вода Кто Знает ? Или как узнать Сколько Она Градусов ?
Температура Воды ?

Подскажите Пожалуйста ?


Огоу Прочитайте это и Ответ Жду.
 
Шевченковский район Холодная вода Кто Знает ?
Вона тут
1711563227844.png

інфа сотка. Від району не залежиить.

Или как узнать Сколько Она Градусов ?
1711563280839.png

отакою штукой. Купляється в хозмазі, або на базарі.
Питаєш термометр для води. Приносиш - міряєш.
Там де червона рисочак кінчається - читаєш цифри, то температура.
Термометр треба засунути у воду, температуру якої ти хочеш дізнатись.
 
Тю.. Спасибо и на этом, я думал есть какие то стандарты типо и тд, а насчет термометра так есть комнатный и Для тела но комнатный диапазон только до 0-ля,но по идее должно помочь,нумс, Все вроде логично так что надеюсь Харьков эту Ночь Выстоит эх...
 
Тю.. Спасибо и на этом, я думал есть какие то стандарты типо и тд, а насчет термометра так есть комнатный и Для тела но комнатный диапазон только до 0-ля,но по идее должно помочь,нумс, Все вроде логично так что надеюсь Харьков эту Ночь Выстоит эх...
Вістоіт.
1711564953691.png



P.S. Зазвичай, стандарт температури холодної води - коли вона ще тече. Бо коли не тече - то вже крига, а не вода. Але, температура повинна бути нижче за нуль. Такшо, поки тече - термометра від "0" - вистачить.
 
Назад
Зверху Знизу