Тимошенко розповіла про друк фальшивих бюлетенів у Харкові ...

alex.1965, у вас не получиться съехать с основной темы, в бюрократические дебри
Факт на лицо - закон регулирующий процесс печати бюллетеней был нарушен. Более того, вы сами это признаете, но считаете несущественным, надеясь на то, что "победителей не судят"
Чего ж я съезжаю? Я три дня подряд задаю Вам три простых вопроса и не получаю в ответ ничего, кроме обвинений и оскорблений.
А, что касается существенности-несущественности нарушений, со мной солидарен и кандидат в мэры г-н Аваков, судя по его заявлению: "... системных нарушений во время выборов в Харькове не было. Но были только несколько тревожных моментов. "
 
alex.1965 вы получили ответы на все ваши вопросы:) Если вы не в стостоянии читать ответы, которые вас не устраивают - это не моя проблема:)

Где? Где я получил эти ответы?
Вопросы я напомню:
- какие формы контроля предусмотрены действующим законодательством?
- какая ответственность предусмотрена за ненадлежащий контроль или отсутствие такового?
- каковы юридические последствия этого нарушения?


Ладно, мы с Аваковым существенных нарушений не видим - и это главное!

Да? ну давайте мою цитату, где там я вас обвинила или оскорбила:)

Нет проблем:

То, что вы попытались .... увести тему от основной нити, в обсуждение терминологии узкой специализации, говорит о том, что вы просто не готовы вести диспут аргументированно и объективно, а норовите просто устроить пустой флейм не в тему, да еще в довольно таки вульгарном тоне с налетом сексизма
Не получится, alex.1965.
либо говорите в тему и ведите себя достойно мужчины, либо не влезайте в диспут

С Вами дискутировать неинтересно, я все жду, когда Вы 158-ю статью УК Украины процитируете:
Стаття 158. Неправомірне використання виборчих бюлетенів, підлог виборчих документів або неправильний підрахунок голосів чи неправильне оголошення результатів виборів
........
2. Підлог, тобто виготовлення виборчого документа ... у спосіб, не передбачений законом,......... або будь-яка інша його підробка, а так само використання завідомо підробленого виборчого документа чи виготовленого у спосіб, не передбачений законом, -

караються позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.

3. Дії, передбачені частиною другою цієї статті, вчинені членом виборчої комісії або іншою службовою особою, а так само завідомо неправильний підрахунок голосів або завідомо неправильне встановлення чи оголошення результатів виборів -

караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Тут бы и поспорили о правоприменении, об объекте и субъекте преступления, о его объективной и субъективной стороне....
 
Останнє редагування:
" Лідер партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що в Харкові друкують фальшиві бюлетені для голосування на місцевих виборах.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби партії.

За її словами, в суботу о 7:00 до харківського штабу Батьківщини зателефонував працівник поліграфічного підприємства Фоліо Плюс і повідомив про те, що в друкарні без державного замовлення друкуються фальшиві бюлетені для голосування на місцевих виборах.

Представники штабу приїхали в друкарню і дійсно знайшли фальшиві бюлетені, частину яких вдалося вилучити.

"Вони вилучили те, що змогли вилучити, як порізані, так і не порізані бюлетені, надруковані на великих аркушах, і вже зрозуміло, що друкарня Фоліо Плюс не мала офіційного підряду на друк бюлетенів", - повідомила Тимошенко.

Тимошенко: Вони вилучили те, що змогли вилучити, як порізані, так і не порізані бюлетені, надруковані на великих аркушах, і вже зрозуміло, що друкарня Фоліо Плюс не мала офіційного підряду на друк бюлетенів.
Вона додала, що про виявлений факт проінформовані європейські інститути, міжнародні та внутрішні спостерігачі за виборами.
Тимошенко також вимагає від Президента Віктора Януковича та Генеральної прокуратури порушити кримінальну справу за фактом незаконного друку в Харкові виборчих бюлетенів."

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

А стоило эту ссылку здесь обсуждать: выеденного яйца не стоит.ибо своего мнения НЕТ одни ссылки на кого то...
 
А стоило эту ссылку здесь обсуждать: выеденного яйца не стоит.ибо своего мнения НЕТ одни ссылки на кого то...

Ну, в данном случае, что можно было обсуждать тем, кто сам не участвовал в комиссиях? Надо было собирать информацию.
 
Назад
Зверху Знизу