Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Терехов зустрівся з Генеральним консулом Польщі у Харкові

Статус: Офлайн
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 212779
Адреса: Харків
flagi-harkova-polshi-ES.webp


Мер Харкова Ігор Терехов зустрівся з новим Генконсулом Республіки Польща у Харкові Давидом Томашевським,
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Харківська міськрада.


Терехов розповів про поточну ситуацію в місті та виклики, з якими Харків стикається через постійні російські атаки. І подякував польському народу за фінансову, військову, економічну та гуманітарну підтримку.

«Наразі у Харкові пошкоджено близько 9 тис. житлових будинків. Ми робимо все можливе, щоб якнайшвидше усунути ці пошкодження та підтримувати життєдіяльність у місті. Я дуже вдячний Польщі за підтримку українців та чітку політичну позицію. Окрема подяка нашим містам-партнерам – Познані, Варшаві, Любліну, Ченстохові, які допомогли в організації літнього відпочинку наших дітей», – зазначив Ігор Терехов.

Давид Томашевский розповів про можливі напрямки подальшої співпраці. За його словами, Генеральне консульство готове підтримувати Харків у відновленні житла, залученні польського бізнесу до роботи у місті, реалізації культурних проєктів.

«Ми дуже зацікавлені у тісній співпраці саме з Харковом. Для нас важливо нагадувати на всіх рівнях допомогу вашому регіону. Крім того, я хочу висловити особисте захоплення харків’янами, які продовжують працювати та розвивати місто, нпопри труднощі», – підсумував Давид Томашевський.

genkonsul-polshi-terehov-1024x683.webp


Читайте також:
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


Автор: Оксана Якушко

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу