Збір на FPV! Спільнота Стерненка

Температура процесора в простої ?

  • Автор теми Автор теми Гаврило
  • Дата створення Дата створення
Статус: Офлайн
Реєстрація: 16.06.2010
Повідом.: 285
Температура процесора в простої ?

проц I 7 4770 (без K) взяв б/у сам проц не женется,працює на своїх стокових частотах.Куллєр процесора боксовий але в корпусі є два 140 мм. вентилятора на вдув і видув.Блок живлення в низу не заважає продуву. + на компі стоїть чистий віндовс.
Температура в простої відразу як включив:

на сайті Intel в специвікації критична температура вказана 73 C
--------------------
в кого є подібний камінь ? хто скаже все ок норм ? чи віддавати його назад ?
 
02227a64a540.jpg
 
Назад
Зверху Знизу