Fox Статус: Офлайн Реєстрація: 27.04.2006 Повідом.: 2196 15.11.2009 🟢 22:01 Відбій повітряної тривоги #21 Так кто выиграл-то?
Beerman2 Статус: Офлайн Реєстрація: 24.06.2008 Повідом.: 480 15.11.2009 🟢 22:01 Відбій повітряної тривоги #22 ничья, ждем 18 число, там уж победа будет за нами
Fox Статус: Офлайн Реєстрація: 27.04.2006 Повідом.: 2196 15.11.2009 🟢 22:01 Відбій повітряної тривоги #23 А какой счет? 0:0?
Beerman2 Статус: Офлайн Реєстрація: 24.06.2008 Повідом.: 480 15.11.2009 🟢 22:01 Відбій повітряної тривоги #24 Fox сказав(ла): А какой счет? 0:0? Натисніть, щоб розгорнути... да
Fox Статус: Офлайн Реєстрація: 27.04.2006 Повідом.: 2196 15.11.2009 🟢 22:01 Відбій повітряної тривоги #25 Спасибо