Про Залізного Чоловіка всі чули? На черзі - Залізні Жінки!
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Стартує безоплатна програма з перекваліфікації жінок, які хочуть здобути навички управління будівельною технікою. Жінки зможуть пройти навчання на операторок екскаватора та фронтального навантажувача. Програма «Iron Women» реалізується шведською неприбутковою організацією Beredskapslyftet у партнерстві з Volvo Construction Equipment та ETS Group в рамках проєкту Reskilling Ukraine за інформаційної підтримки Міністерства економіки України.
«Щоб покращити ситуацію на ринку праці, допомогти жінкам опанувати більш затребувану професію та підвищити свою конкурентоздатність, ми запровадили низку програм з перекваліфікації та навчання. Завдяки цьому тисячі українок мають можливість опанувати нову спеціальність, яка є більш актуальною на сьогодні, розширити знання за фахом, підвищити свій професійний рівень. Ми вдячні нашим партнерам за підтримку і готовність масштабувати програми перекваліфікації, щоб жінки могли реалізувати себе в будь-якій сфері чи професії», — зазначила
заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна.
Програма «Iron Women» складається з теоретичного курсу (проходить онлайн) та практичного навчання, яке відбуватиметься на техніці Volvo Construction Equipment, серед якої перший в Україні електричний колісний навантажувач. Навчання завершується професійною атестацією на отримання кваліфікації "машиніст екскаватора 5 розряду" та "водій навантажувача 4 розряду". Отримана кваліфікація передбачає роботу на підприємствах без права виїзду на дороги загального користування.
Участь в програмі можуть взяти жінки від 18 років, які мають дійсне водійське посвідчення будь-якої категорії та досвід водіння. Участь у програмі є безоплатною. Навчання, проживання та харчування покриваються коштом проєкту Reskilling Ukraine.
Подати
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
. Заявки приймаються до 6 жовтня. Початок навчання - жовтень 2024 року."
Слабка стать, слабка стать... Як припече, то й машиністом (а фемінітив який?) потягу метро (
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
!) працювати доведеться.
"Я ваш вирок!"©