Тема для велофлуда

Від велосипеда, що везеш в руках, стрибають олені не гірше, ніж коли він їде. Тільки порівнюєшся з ними - хуяк в сторону з переляканим обличчям.
 
Манетку перебрав.
Перебірка будь-яких нормальних манеток це гемор, але альфіна 11 з подвійним рапідфаером та подвійним ходом важелів це ппц.
Конструкція цікава.
Але я все ніяк не можу зрозуміти як можна вигадати цю манетку, цілу планетарку, але зфейлити на індикаторі манетки, що він показує хєрню.
 
Кожен раз такі пречудові відчуття, коли пересаджуєшся з зимнього вела на нормальний. Відчуття - как на крузаке(хйл). Все ж підвіс з модами для матрасу є дуже зручною шнягою.


Також я сьогодні вперше вирубив передачу даних при записі трека та отримав мінімум вдвіче менше споживання енергії. Ппц:рл:. Я стільки мудився із зарядом в походах, а тут таке. Вимикання онлайну в гпсіес до жопи - все одно грузить карту.


За кілька днів можна буде недорого взяти цю шнягу
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Є токарі?
Треба перевтулити та вісь підрівняти в районі А, щоб нормальний підшипник ковзання вийшов. Вісь звичайно гартована, твердіть не знаю, центр є.
Можливо ще гайку точнути, щоб вона накручувалась на край корпусу та слугувала посадкою для пильника в районі В.
За гроші звичайно.

3adgda.jpg
e0hccd.gif


Я розумію, що це дрочові китайскі педалі, але вони улюблені. Я б краще ці довів до ума, ніж купувати інші.


Також може хтось точить чи знає хто точить проставки на холлоутеч каретку.
 

Вкладення

  • 3adgda.jpg
    3adgda.jpg
    5 КБ · Перегляди: 14
да,катнул я на велике 10 км,проверил все узлы-все пучком!
 
я ще ніяк не катну :(
 
как без рук кататься на веле? Помню в детстве на Украине катался без рук без проблем. Щас на современном веле не получается. Чё, может вынос руля надо подзатянуть? Или чё делать?
Видать тебе не судьба, мозжечок заплыл солидолом.
 
прокатился с другом 27 км,по хтз,парк зеленый гай,южкабель и тому подобное.
 
Проехался по Балаклейскому, Барвенковскому, Лозовскому, Первомайскому районам. Изрядный шмат - против ветра, в сумме - 127 км; сезон открыт (на текущий момент - в этом году пробег всего около 400 км, надо нагонять!).
 
Купальный сезон открыт.
Под пиво нормально открывается :D
 
Цепь на велосипеде была не всегда...
 

Вкладення

  • dtHTdMZ_Wqw.jpg
    dtHTdMZ_Wqw.jpg
    50.3 КБ · Перегляди: 94
да, угол кастера в современных велах другой. я тоже без рук пока не могу ездить, хотя в детстве на Украине часами по улочкам-переулочкам мог без рук кататься.
А тут какой угол?

cbbg5c.jpg


Может причина в райдере?
 
650 км за сезон.

60 кг вешу - горжусь тем что у меня нету пуза и женских ляжек

Чем гордишься? Что ты хиляк? Что ты будешь тяжелее своей девушки на 55 кг и не сможешь её поднять? :рл: А не пробовал качаться? 78 кг к примеру - это не значит пузо
 
это ты много катаешь, у меня пробег за год в 3 раза меньше.
тоже не понимаю ударенных, типа вело - это высочайший их всех смыслов жизни :)
захотел прокатиться - прокатился. не захотел - стоит вел в гараже неделями, а то и месяцами.

А причем тут смысл жизни? Людям в кайф и всё, если тебе не нравится и можешь 10 км только проехать то молодец, но не надо доказывать опытным велосипедистам ахинею про солидол и прочую фигню! И тимпаче орать про своё не понимание "Вот нахера покупать дорогие консистентные смазки"
 
Назад
Зверху Знизу