• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Тема для велофлуда

я конечно не имел дела с деталями всех возможных брендов, но мне кажется что утверждать что детали только пары производителей норм как то сомнительно. хотя если в том смысле что хлама полно то согласен

а насчет раз в жизни, в наших условиях, особенно если ездить под дождями или мокрым снегом приходится перебирать цепь регулярно. может бывают конуса в которые ничего не попадает, но вобще их тоже рекомендуется хотя б раз в полгода перебирать
откатал всю зиму, вышло 4000 км, слышу что то переднее колесо шумно стало крутиться...разобрал, а там одной чашке полная пи...да....солевая ржавчина ее сьела (раковины). ну что....почистил наждаком ту чашку-живой только поясок от шариков остался, смазал ржавые шарики и собрал все назад. отъездил еще 500 км, так же шумит....вот дожди пройдут-разберу снова перемажу...так со временем и отполируеться до след зимы:D

я багато бачив, окрім топових шимано ні в кого нема нормального металу та пильників. А головне ніхто не ходить реально все життя. З кулькових.
узнавал у нас в магазах за 525 Шимано Диор- многие говорят г полное, конуса стоят как космос, лучше новатек на промах бери....Ну 525 вышло 2 варианта. Тот что похуже остался на рынке((((

ну 525 мені теж не подобаються.
Я лише ХТ визнаю

а так краще новатеки брати звичайно.
АЛЕ, вони гучні, що мене зайобує. Я от буквально нещодавно на древній туринг на qr брав колеса та саме ХТ шукав - бо тихо працюють. А переберу та налаштую підшипники сам.

з шиманями тими втулками є проблема - вони перетягнуті з заводу та таки швидко вмирають з-за цього. Перебірка правильна - та працюють чудово та вічно. Але дебільні сервіс-мени ніх не вміють робити, срані рукожопи та долбоебы(хйл).

Вітаю всіх причетних до велоспільноти.

Підкажіть, будь ласка. Сьогодні в секонд-хенді купив ось таку куртку:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
. Ніколи не їздив у спеціальному велоодягу, і от не знаю - на голе тіло її надівати, чи все ж таки на футболку? На малюнку - гуглопереклад сторінки виробника, сама сторінка - німецькою.

Переглянути вкладення 13231493

Ще трохи тексту зі сторінки:

Високотехнологічна функціональна мембрана між дихаючими функціональними тканинами з флісовою підкладкою (прибл. 290 г):
• Мембранний матеріал, шорсткий з об’ємним флісом з внутрішньої сторони
• Висока теплоізоляція
• Вітро- та водонепроникна мембрана, оптимальний захист від холоду та вологи взимку
• Повітропроникна з хорошим транспортуванням вологи
• Простий у догляді, швидко сохне

Останнє редагування:
Вітаю всіх причетних до велоспільноти.

. Ніколи не їздив у спеціальному велоодягу, і от не знаю - на голе тіло її надівати, чи все ж таки на футболку? На малюнку - гуглопереклад сторінки виробника, сама сторінка - німецькою.

Переглянути вкладення 13231493

Ще трохи тексту зі сторінки:
я таке надіваю на футболку, бо з рукавами як для мене це до +20 по цельсію. але це індівідуально, хтось в шортах катає при +2. не знаю як кто, але якщо їхати на пульсі, то все рівно пітніїш в термобілизні.

на тіло вдівається лише терма.

ну а це класична одношароваа мембрана тепла. Щось аля софтшелу. В середині м'яке аля щільний фліс.
Це верхній шар, вище може бути лише дощовик. Під нього в ідеалі терму та додаткове утеплення опційно.
Ступінь "теплості" сам визначай. Переважно при розмірі, що підходить, зараз в 5 градусів буде ок легка терма+сабж.

Ну й при такому вдіванні треба або їхати, або десь грітись - просто стояти замерзнеш.

луснути не луснуть, але вони там роз'єбуть все інше. Тож краще міняти

це стандартний розмір 1/4", продаються. Шиманячі є гарні.

хз, сам пошукай
Але це стандартні кульки для велопідшипників - тож в веломагазинах

першим ділом завжди в велостудії таке шукай

а так - ну купи десь з іншого міста. Абсолютно нормально, що таке є далеко не в кожному магазі, й тим паче в харківських магазах зараз

першим ділом завжди в велостудії таке шукай

а так - ну купи десь з іншого міста. Абсолютно нормально, що таке є далеко не в кожному магазі, й тим паче в харківських магазах зараз
дякую, але їхній магаз на сумському ринку заколотили фанерами....треба дзвонити.

шиманівські кульки на ринках?
Да їх в спеціалізованих магазинах нема, ото велостудія єдина на харків, да й то хз чи є вони фактично.

Можна звичайно купити хоч якісь. Дюйми мало хто юзає, але шимана просто задала розмір та виходячи з цього багато хто живучи в метричних країнах робить втулки саме під 1/4".
Можна й 6мм взяти - походить.

Але купувати якісь незрозумілі кульки/підшипники на органи на базарі - це провал.

дякую, але їхній магаз на сумському ринку заколотили фанерами....треба дзвонити.
Это только внешне, а на деле они работают, как магазин и как мастерская. На той неделе смазку у них покупал.

Назад
Зверху Знизу