Тема для велофлуда

Треба на вел права і номера
 
А как насчёт вело парковок? Хочу поставить у себя во дворе (частный дом)
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
на 3 велика, как думаете стоит заморачиваться? Или есть способ попроще огранизовать цивильную парковку?
 
у тебя велы вынесут вместе с парковкой. Отакие вот дела
 
А как насчёт вело парковок? Хочу поставить у себя во дворе (частный дом) такую на 3 велика, как думаете стоит заморачиваться? Или есть способ попроще огранизовать цивильную парковку?
Привяжи к ней бультерьера сначала, а потом велосипеды :)
 
вау,вотэто чувак сделал фонарик:D
https__vk_com_science_gif.gif


вроде 1000 ватт
 
Привяжи к ней бультерьера сначала, а потом велосипеды :)

Ахаха охотники за металлом и бультерьера с собой заберут или обкормят его колбасой с таблетками, лучше 220 пустить, чтоб наверняка:)))
 
Ну что, кончился сезон?

Или завтра растает?
 
Он уже хрен знает когда закончился
 
Сьогодні по першому снігу подрифтив нормально.
Сніг був вже, у вигляді каші, я й тоді їздив, але ж то не те. Зараз поганяв нормально. Але на поворотах вже акуратно треба гальмувати та закладати.
Чекаю більше снігу.


додано
Ах, ще перемикач задній погнув трохи. Якось ланцюг між роликом та рамкою встрят, заблокувся та я навалюючи трохи підігнув його. Працює, але погано. У кого завалялась якась шимана чи мікрошифт до деору - куплю.

ще додано
Перебрав втулки. Ідеал, а вони вже за 50к точно відбігали за років 7-8. З них третину взимку.
Втулки ссана шимана 65. Щоправда ще з стареньких.
А от задньому колесу загалом жопа - спици розтягнулись та висять, одна вилетіла, звичайно ж все заіржавіло та не крутиться. По-нормальному треба просто зараз замінити спици й обід. Ну або колесо. Але мені влом.
 
Останнє редагування:
У меня на такой очень позитивной ноте ещё в августе. 580 км.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
- отчёт
 
Підмерзло, приструсило снігом - поїду покатаю-попадаю :D
 
Сухий сніжок - супер.
 
Ну що, хто сьогодні не їздив?
 
На улице просто погода мечты, а я с температурой втычу. Покатайтесь за меня.
 
Насправді останні два дні дуже важко їздиться - як снігу навалило. Якщо й почищено, то погано, є шар снігу, в який все одно вгрузаєш. Втопчуть за пару днів. Плюс хомо долбойобікус не вміють ходити посередині не блокуючи для проїзду почищений тротуар, де четверо можуть розійтись.
Якщо не почищено, то взагалі жопа - 30-50см втоптана стежка, з якої не можна з'їзджати бо встрягаєш. Але вона має округлий профіль, по якому їхати вкрай важко.
В будь-якому випадку купу енергії хаває.


Поміняв перемикач, який нещодавно постраждав. Тепер би ще заднє колесо перебрати - спици висять, сантиметра на 3 можна рукою в сторону обід відтягнути :cranky:.
Я реально хз як це колесо їздить - воно ж постійно деформується при їзді. Ох уєбусь :D


пс - перехожі дивляться к на ідіота.


псс - це нормально :D



І бухими краще не катати.
Навіть за добавкою :D



йоба, як я набухався.
бля чай робити чи ще їхати
 
Останнє редагування:
Насправді останні два дні дуже важко їздиться - як снігу навалило. Якщо й почищено, то погано, є шар снігу, в який все одно вгрузаєш. Втопчуть за пару днів. Плюс хомо долбойобікус не вміють ходити посередині не блокуючи для проїзду почищений тротуар, де четверо можуть розійтись.
Якщо не почищено, то взагалі жопа - 30-50см втоптана стежка, з якої не можна з'їзджати бо встрягаєш. Але вона має округлий профіль, по якому їхати вкрай важко.
В будь-якому випадку купу енергії хаває.


Поміняв перемикач, який нещодавно постраждав. Тепер би ще заднє колесо перебрати - спици висять, сантиметра на 3 можна рукою в сторону обід відтягнути :cranky:.
Я реально хз як це колесо їздить - воно ж постійно деформується при їзді. Ох уєбусь :D


пс - перехожі дивляться к на ідіота.


псс - це нормально :D



І бухими краще не катати.
Навіть за добавкою :D
 
Насправді останні два дні дуже важко їздиться - як снігу навалило.

блин тифо ну ты даеш!! и далёко ездил? а чего спицы менять? подтянуть нелльзя и балгаркой со стороны обода?
я пересел с шоссера на 26,полуслик,перикидку выбросил на нем года 2 назад,типа синглспид,вчера сутра по местному пару часиков,нормально,а седня до окружной почти доехал и домой,ехал бы дальше да руки змерзли шопипец,буду рукавицы с дубленки шить-проверенный вариант..
одной скорости ,зараза,мало по снегу, но потом привыкаешь,проверял..
 
Назад
Зверху Знизу