Symbian или Windows Mobile ?

Что лучше, Symbian или Windows Mobile&


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    68
война миров!
 
Використовував і те і інше (Віндоус(5.0,6.0,6.1),Сімбіан (всі)) , пробачте за уточнення ,- також OS Mac Apple,Android , я вже не кажу про S40.(жарт!!!)
Віндоус - нестабілен!!!!!!!!!!!!!
-погане енергозбереження,погана інформативність он-лайн процесів закачка-віддача (трафік,файли.Наприклад незрозуміло на якому єтапі закачка файла по блютус,скільки залишилось до кіньця закачки файла з інета.ДЕ піктограма значка блютуса на екрані?Гарнітура Діскавері з двома Нокіями водночас працює,але коли одну нокію замінуюш на кпк - працювати відмовляеться, і т.д. Не знаю чому я зачипився за блютус,але баги не тільки з ним.). Багато разів КПК - сам телефонував останным в списку абонентам (тут сенсорний экран каже про себе).Взагалі, сенсорні апарати на ВМ дуже не зручні для використання у авто (звичайно мова йде про стілуси і інші прилади для натискування потрібних знаків,які пальцем натискати не зручно, тут промальовується АйФон - з ним все гаразд, але там свої недороботки.)

Це зовсім не означае що Сімбіан ідеалєн,в цьому випадку сенс у моїх "друкуваннях" неяковісенький:))) Наприклад якщо мені потрібно терміново "обІНЕТіть" комп ,- то Сімбіан навіть своє обличчя не покаже без установки допоміжної проги(а як що цієї проги під рукою нема! чи не зручно на чужий комп щось устанавлювати!!!),проте як ВМ запропонує натиснути ярличок і що саме цікаво не на компі ,а прямісенько на КПК і шнурок підійде від середньостатистичного "фотіка" (доречі,це Мене багато разів врятовувало!) \

Як що багато нахвалив ВМ - тут на тобі! - Ви тільки можете собі уявити скільки разів я отримував "пострілів в спину" з цією "чудовою" СІНХРОНІЗАЦІЄЮ з компом!!!!!!!!!!!!! Скільки разів я втрачав контакти,нотатки.Тут звичайно може виникнути питання що до "корявих рук", але скільки можна отримувати постійно різні причини втрат, особлино як що використовуєш КПК на різних компах систематично.В цьому випадку Сімбіан знов таки СТАБІЛЬНІШЕ - і це факт!

У пристроях на ВМ як зазвичай не дуже гарна камера і багато ХТО зараз буде вервелувати про те що це не фотокамера а комп*ютер - так, але порівнюємо з апаратами на СІМБІАН де з камерою все гаразд!Останнім часом камера в "телефонному пристрої" (надалі ТП) стала невід*ємною частиною сучасної людини.Тобто, коли людина бажає купити ТП з комп*ютером - то немає проблем, коли ТП з камерою - теж все гаразд (тут явно розуміемо що мова не про ВМ) . але коли "нада" і те і інше - автоматично вилазить СІМБІАН.
Я не можу описати всі переваги Віндоус Мобаіл (так! так! насамперед там їх теж дуже багато) і всі недоліки Сімбіан (така собі стабільна , закрита "телефонна" операціонка).

Висновок (нарешті) :
Таки ТП на ВМ і Сімбіан - мають право на існування, тому що вони зовсім по різному себе поводять виконуючи ОДНУ задачу (як що "поколупаєтесь" знайдете багато спільного, якщо не дойдете до висновка "взаємозамінності" ціх "різновидців") !!!
Вважаю що для людини ТВОРЧОЇ більше буде пасувати ВМ , тим більш що різномаіття останнім часом підштовхує ще і індевідуально-відрізнятися (з*явилося багато моделей), а Сімбіан пораджу людині консервативній (звичайно у сучасних поглядах на дійсність) і прагматичній, а також молоді бажаючей мати "полумузичний- недокомп" (зверніть увагу,Я маю на увазі все краще ,що можно сказати ціми словами). В іншому випадку плейер, 1100 і ноут-бук.

Прохання :)))) не ображатися,як що де-яких загально-вагомих саме для ВАС переваг тих чи інших ТП не назвав.

+1

windows mobile однозначно.

У самого qtek 2020 2 года уже, до кутека использовал нокиа Е-61,
юзал сначала SX-1 от семена (симба 6.1), хорошая вещь в те времена, после него перешел на винмобайл НР 6340, возможности комунникатора, по сравнению с симбой были в разы лучше (быстродействие, многозадачность, поддержка gps, огромное количество софта, в разы превышающее кол-во софта симбы).
После 6340 взян Нокиа Е61, 3 месяца поирался и славил, т.к. для себя понял, симба - недоось, функционал сильно урезаный, софт менее разнообразный.

Теперь я обладатель qtek 2020, умеет всё что надо, видео, музыка, GPS-навигация (по блютус), интернет (слабоватый, но читаются сайты прекрасно, что и требуется от него), 2 дня назад установил на него виндовс 6.5 (спасибо xda-developers.com), красивій интерфейс под пальцы, и не тормозит. (хотя изначально єтот кутек тока вин2003 поддерживал).

А проапгрейдите симбиан 8 до симбиан 9.1? Тото ж и оно.

Сейчас ведутся разработки линукса под этот кпк, и андроида, и в скором времени, имея старенький КПК, можно будет иметь новейшую линукс ось, что есть огромный плюс в сторону КПК.

А ща у меня винда 6.5, которую еще не во все новые кпк ставят, так что я за Windows Mobile, в котором можно делать приктически столько же всего как и с настольным пк, тока чуть геморойней.
Симбиан и половины этого не может.

походите месяц с 5800 и 2020 даже в руки брать не захотите.
 
Какой дурак сказал что яблоко не пашет при -20. Просто нужно вытащить руки зи кармана что бы набрать номер. Он не реагирует если надеты перчатки.
 
вообще для каждого по разному .поэтому нужно попробовать и то и другое.раньше пользовался кпк на винде. щас nokia5800.разница ощущаеться.ТС если возьмеш nokia5800 думаю не пожалееш.
 
ну, кто еще что скажет и посоветует? :)
 
Windows FOREVER!!!
 
все оски перебрали и мобильные и настольные или еще какие остались? :)
 
Посилання видалено еще не обсуждали вроде :)
 
Только Windows Mobile а если ещё она модифицированая то ПИЗДЕЦ просто.


З.Ы - Симбион - ТУПОЕ ГОВНО!
 
Я юзаю Win Mobile и переходить на Симбиан не собираюсь
 
в теме перебрали все оски. и никто с пеной не убеждал в правильности только своей ос.
удивительное рядом:D
 
похоже намека никто не понял)))
все же осмелюсь спросить:
какие девайсы с WM посоветуете, господа форумчане? ;)
 
да он слишком крут и дорог.
проще взять нтс лео:rolleyes:
 
А еще проще взять Нокию 3310 и не парить себе моск :)
Я же говорю не о том что проще, а что лучше, десу. ;)

вот 3310 можно взять. а вот нтс лео...
лучше исходя из собственных представлений об юзанье девайса
:)
 
Назад
Зверху Знизу