Строительство станции "Проспект победы"

Астроном, щось ви сплутали. Це сучасний будинок, який лише нещодавно здали. І він розташований на території колишнього летовища "Мінськ 1"
Р.S. Вартість паркомісця в цьому будинку 11 - 12 тис. доларів
 
Народ, а нет ни кого кто следит за перекрёстком, где стройка прохода была к новому депо? А там может видно как продвигается стройка Планета Мол, которая как раз в активной фазе. Кстати интересно как пройдёт тоннель после окружной, в связи со стройкой. ведь там дорога спускается по левой стороне. как раз по пути тоннеля. а в планах ТРЦ сделать большую переднюю парковку на 250 машин, думаю что и заезд для неё там-же захотят сделать.
 
Астроном, щось ви сплутали. Це сучасний будинок, який лише нещодавно здали. І він розташований на території колишнього летовища "Мінськ 1"
Р.S. Вартість паркомісця в цьому будинку 11 - 12 тис. доларів

Да, точно, ошибся. Форма здания ввела в оману :). Думал, что форма уникальна, а их таких по всему городу понатыкано с десяток. На самом деле дом "Доллар" находится недалеко от площади Бангалор, между улицами Максима Богдановича и Куйбышева. Но что примечательно, все равно этот дом находится на трассе 3-й линии, и Бангалор будет как раз ближайшей станцией. :)
Народ, а нет ни кого кто следит за перекрёстком, где стройка прохода была к новому депо? А там может видно как продвигается стройка Планета Мол, которая как раз в активной фазе. Кстати интересно как пройдёт тоннель после окружной, в связи со стройкой. ведь там дорога спускается по левой стороне. как раз по пути тоннеля. а в планах ТРЦ сделать большую переднюю парковку на 250 машин, думаю что и заезд для неё там-же захотят сделать.
Аккурат перед НГ ездил на машине в ТЦ Метро. Особой активности на той стройплощадке не заметил.
 
1. Звідки така інфа, що 2-у частину ТРЦ активно будують?
Там глушина
2. СЗГ (службово-з'єднювальна гілка) буде побудована вздовж Лозовеньківського проспекту.
В цій темі є схема
Проїзду до ТРЦ та стоянки вона жодним чином не зашкодить
 
NigeLIST, попереду вихідні дні. За нагоди самі зганяйте туди на фотопрогулянку. А ми вам подякуємо. Від станції метро "Перемога" до Лозовеньківського просп. пройтись лише 500 метрів
 
Кстати интересно как пройдёт тоннель после окружной, в связи со стройкой
Зеленим те, що побудовано
Червоним - як гілка (СЗГ) піде далі
e248159ecaa8f39771cfe377.jpg
d377a20a298d9780bc892.gif

При таком тумане хрен что на этих фотках разберешь. :(
І завтра і в суботу і в неділю ?
 

Вкладення

  • e248159ecaa8f39771cfe377.jpg
    e248159ecaa8f39771cfe377.jpg
    28.1 КБ · Перегляди: 18
1. Звідки така інфа, що 2-у частину ТРЦ активно будують?
Там глушина
2. СЗГ (службово-з'єднювальна гілка) буде побудована вздовж Лозовеньківського проспекту.
В цій темі є схема
Проїзду до ТРЦ та стоянки вона жодним чином не зашкодить

Инфа именно оттуда, фасад активно стеклят, внутри работы идут, так что не глушина.

ССВ конечно же никто не делает дальше, и делать не будет до тендера, та часть уже за кредит будет строится.

Проезд там есть с двух сторон ТРЦ, с левой стороны закроют на время стройки, но т.к. с правой стороны есть такой же проезд, и они соединены между собой через парковку и дорогой за ТРЦ, то это ни на что не повлияет.
 
"Вы всё врёте !! ЛуДший её построил за лично-наворованные у бандеровцев дЭнги ! И подарил её харьковчанам !"
 
Сьогодні об 11:00 на станціі прорвало водопровідну трубу. Оперативно залатали
 
NigeLIST, попереду вихідні дні. За нагоди самі зганяйте туди на фотопрогулянку. А ми вам подякуємо. Від станції метро "Перемога" до Лозовеньківського просп. пройтись лише 500 метрів

Та я б з радістю, тільки це не сильно Вам покаже прогресс, та і можливість туди попадати у мене випадає тільки ввечері.
Я ж питаюсь про види. Бо на будівництво станції у когось з форумчан навіть були вебки направлені, і можна було слідкувати за процесом. Я живу в глибині жилмасиву і якби мав види на окружну то звичайно б робив фото і ділився б ними. Але нажаль. А цікаво.
Там до речі ще новий Епіцентр будуть зводити, і я так розумаю що швидкими темпами, ото цікаво б було дивитися.(попередній звели з поля за 9 місяців!).
От і питаюсь, чи може є хтось у кого вікна виходять на окружну і він би міг нас радувать цікавими фото а може і відео.
 
на днях попав ближче до будівництва. маю декілька фото
 

Вкладення

  • IMG_20210203_113717.jpg
    IMG_20210203_113717.jpg
    88.4 КБ · Перегляди: 280
  • IMG_20210203_113606.jpg
    IMG_20210203_113606.jpg
    98.7 КБ · Перегляди: 274
  • IMG_20210203_113624.jpg
    IMG_20210203_113624.jpg
    87.3 КБ · Перегляди: 274
NigeLIST, дякую !
Що вони там мляво

трохи мляво, але на фото видно що 3-4 будівельника щось таки роблять. 2 є щось варили на передньому плані де заливати збираються верхній рівень парковки чи підходів до ТЦ з верхньої парковки. і ще хотів би відмітити що бокову стіну не так давно ще зовсім не було покрито остікленням, а зараз уже і там панелі встановили.
 
Re: Строительство станции "Проспект победы"

Їхала собі дама в метро і без цуцика )

969cdf9c692e7ebf5851942e.jpg
fbd14bccf0ce8e8114.gif
 

Вкладення

  • 969cdf9c692e7ebf5851942e.jpg
    969cdf9c692e7ebf5851942e.jpg
    95.3 КБ · Перегляди: 17
Re: Строительство станции "Проспект победы"

Усі цуцики залишились вдома, та слухають казку про справжніх чоловіків.
 
Re: Строительство станции "Проспект победы"

А мені чому пригадалось:

— Девушка, а девушка, у вас груди есть?
— Есть.
— А почему вы их не носите?

Дівчат на меті образити не мав.
 
Назад
Зверху Знизу