Статус: Офлайн
Реєстрація: 16.01.2006
Повідом.: 2943
Реєстрація: 16.01.2006
Повідом.: 2943
Стедикам для компакта/беззеркалки
Насмотрел недорогой
Но он кажется великоват.
Есть идеи?
Насмотрел недорогой
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Но он кажется великоват.
Есть идеи?