esaull Привіт! E Статус: Офлайн Реєстрація: 19.03.2013 Повідом.: 0 27.05.2015 🟢 5:21 Відбій повітряної тривоги #1 Старый салтов Подскажите на какой базе лучше домик снять недорого. Спасибо)