Старфилд кто уже играет?

Я хз нашо ви це чекали. Я завантажив, але нема жодного бажання у це грати
 
Я теж відклав гру, до кращих часів.
На Стім дек йде зі скрипом, навіть на low, і якість графонію взагалі не радує.
Ну і англійська там складна для мене(
Доведеться почекати можливості зіграти на іншій техніці, а там, можливо, і хоча б якусь локалізацію зроблять.
Зараз взяв зі знижкою The Callisto protocol - подобається поки що, граю
 
Встановив гру на SSD
та моди
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

на RX570 4Gb, AMD Athlon(tm) X4 970 Quad Core, 16,0 ГБ ОЗУ
можна без тормозів грати, (все на середніх, крім тіней і GTA0 - низкі)
тільки все одно виліти трапляються (о причині нижче), але вже рідче чим без SSD и модів
 
Останнє редагування:
В цілому ігра норм, як доплять іі модмейкери і то буде навіть краще чим Fallout 4 і набагато краще чим ігри Паркан, Паркан 2, Предтечі (з олдскул).
Адже для нових планет та локацій і квестів - є цілий всесвіт створений Besezda + купа броні, одягу, зброї, модулів кораблів та форпостів, меблів та прикрас

Загрузки мене не сильно дратують, це так Creation Engine 2 праціє...
отпимизацію думаю підвезуть в
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
і, ... Besezda щось з кодом
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


а як вийде
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
з
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
то буде можлививість додати транспорті засоби
на зразок тих що э к Fallout4 - Driveable Motorcycle Mod, Raider Quad Bike, Drivable Vanilla Cars, Drivable Vanilla Cars Redux, Car Bot mod

P.S.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

- може кому згодится, бо мене не влаштовувало що я не можу розмістити у короблі те що є у редакторі інтерьерів (наприклад - кейси і настінні кріплення для зброї, ліжка, верстати та інше)
 
Останнє редагування:
Я хз нашо ви це чекали. Я завантажив, але нема жодного бажання у це грати
Чого ти так? Хіт же! Перший за 25 років новий всесвіт. Треба 3000 доєрів в комп вкласти, а то не отримаєш ефекту того від гри, що закладався розробником та видавцем-продавцем. А можна кредит взяти на плойку 5 та 155 диагональ і це вже точно повне занурення у новий всесвіт. Не встиг увімкнути, а ти вже у вирії подій. Був звичайним шахтарем і бац літаєш на космічному човникові та стріляєш піратів.

Надиво ця муйня більш менш йде на старих компах. Мій топовий (років десять назад) проц норм справляється, навіть Рикса 580 4 гб і та вивозить на мінамалках. ФПС комфортний, заміри не робив, бо не цікаво.
 
Я теж відклав гру, до кращих часів.
Спробуй Subnautica. Шикарна річ. Планета одна, але це планета океан. Океан просто цілий всесвіт, глибина ого-го. Сюжет є, крафт є, будівництво є. Саундтрек просто відпад. Різні режими гри, з виживанням, чи без. Є що досліджувати, місцями можна в штані накласти.

Одна проблема - на стіках було не дуже зручно грати.
 
Чого так тихо в темі? Стільки народу чекало гру і жодного обговорення
 
Чого так тихо в темі? Стільки народу чекало гру і жодного обговорення
Я граюсь =) гаразд щось напишу...

Дивує те що Беседка досі не вміє в траспорт, хоча ще в Fallout 4 реалізована механіка накшталт залазимо кудись, потрібна батарея і є свій hud ...
це power armor - якщо вони в колісний транспорт не можуть є зі скілетом накшталт гуманойдної ... а в Starfield э купа моделей роботів та навіть є бойові мехи, не разумію що заважало додати сюди вже опрацовону механіку з Fallout 4... тільки анімацію посадки переробити, вигляд батареї та hud ..
hud ..

P.S. Намагався використати команди консолі відомі з Скаріму - Tfc. Player.tc. Tc. Tfc. - працює частково- камери зламені і не працюють належним чином.
Попередньо користувася player.placeatme і id роботів отриманих з команди help robots + setscale для маштабування
 
Останнє редагування:
Дивує те що Беседка досі не вміє в траспорт
Дивує інше, як Бєсєдка клепає одну й ту саму гру стільки років)) Зі всього того, мені зайшов Новий Вегас. Шукав спосіб знищити всіх, особливо самих хворих з синдромом бога, царя і таке інше))
 
Дивує інше, як Бєсєдка клепає одну й ту саму гру стільки років)) Зі всього того, мені зайшов Новий Вегас. Шукав спосіб знищити всіх, особливо самих хворих з синдромом бога, царя і таке інше))
ну хз мені і Starfield заходить особливо з позиції простору і площадки для модмейкерів.... creation kit + Script Extender це буде супер
 
Наприклад можно буде зробити мод на відродження планети Зелмя зі своєю квестовою лінеєю.
З розвитком фортпостів та перетворенням їх на міста і зв*язаними транспортними шляхами.
 
Останнє редагування:
+ мульти всесвіт.... Star wars, Guardian of the galaxy, Mass effect, Startrack, Starcraft, Warhammer 40000...
подоружувати в системи цих світів тепер, завдяки основі і модерам, буде можливо :yahoo::пиво:
 
Я зрозумів, це продукт для вузького кола колупателів коду, модельок і всього іншого. Грати там нема шо, якщо ти не модотворець. Є деякий аналог старфілду, вийшов в дочасний доступ давно. Плюси гри в тому, що вона без тупого кіна, на яке витратили третину грошей, сюжет типу є і він зв'язаний логічно. Є три планети. В грі будуєш, добуваєш, літаєш, досліджуєш. Атмосфера є, постріляти теж є, транспорт є, погодні умови є і вони впливають на гру, прокачка є, вибір персорнажу теж є. Ця гра називається Osiris New Dawn
 
. Є деякий аналог старфілду, вийшов в дочасний доступ давно. Плюси гри в тому, що вона без тупого кіна, на яке витратили третину грошей, сюжет типу є і він зв'язаний логічно. Є три планети. В грі будуєш, добуваєш, літаєш, досліджуєш. Атмосфера є, постріляти теж є, транспорт є, погодні умови є і вони впливають на гру, прокачка є, вибір персорнажу теж є. Ця гра називається Osiris New Dawn
Грав, це близько але те то ... не той масштаб, і не має космічних битв і взяттья повномаштабних космічних короблів на абортаж... або дослідження заброшених кораблів та станцій... щось подібне було у борадатому
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


policy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false.jpg






Я зрозумів, це продукт для вузького кола колупателів коду, модельок і всього іншого. Грати там нема шо, якщо ти не модотворець.
нічого що всі моди на
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
безкоштовні?
 
Останнє редагування:
нічого що всі моди на
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
безкоштовні?
Я не про ціну. Я про те, що я не мододєл і моди не люблю, ні грати, ні робити. Останнє не вмію. От як було закладено в гру "на заводі", так і граю. Максимум, це SweetFX щоб мило прибрати.
не має космічних битв і взяттья повномаштабних космічних короблів на абортаж
Щось мені підсказує, що реалізовано воно так собі. Чорний екран завантаження, стрілянина з АК47 космічного по дурникам і все в одне рило. Піду гляну на ютубі. Написав ти цікаво, але завантажувати 150 гб не хо.

Ну такеее. Немає екрана завантаження чорного, а так як я і думав. Продати корабель, треба зареєструвати, реєстрація 16к при вартості корабля 19к. Нескінчена дрочільня. Може є темна зона в грі зі своїм окремим рейтингом та зараженим лутом, який забирає інший корабель?))) А поки його чекаєш пірати атакують)
 
Останнє редагування:
Я не про ціну. Я про те, що я не мододєл і моди не люблю, ні грати, ні робити. Останнє не вмію. От як було закладено в гру "на заводі", так і граю. Максимум, це SweetFX щоб мило прибрати.
ти олдскул грав? в Elite на zx spectrum?

maxresdefault.jpg


і завантазення гри супроводжувалось приблизно такими звуками


 
Останнє редагування:
Ні, мій перший комп був на атлоні 2 ядра з ДДР2. Судячи з того відео, добре, що не грав.
отож..., эдине що мне непокоїть так це ценічнічність заяв Тота Говарда, але то таке.. .сам собі злобний буратін і псує рейтинг бренду...
наспаравді робота проведена колосальна... і ясно що не можливо зробити все і одразу... але це може буди зробленно з часом, враховующі ресурс модкйкерів...


P.S. особливо досталяє наявність "повісточки" де кожен головніший з НПС афроамериканець.... хочаб азіатами розбавили... фіглі...
 
Останнє редагування:
Нє-нє, з грою все ясно. Дрочільня а ля Фолич 4, Фолич 76
 
Назад
Зверху Знизу