Станет ли Харьков в обозримом будущем украиноязычным городом?

Станет ли Харьков в обозримом будущем украиноязычным городом?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    144
Коломия маленький городок.
Куда же вы их расселяете и вообще зачем берете?
Если отбросить доброзичливисть и прочие бла-бла, зачем вы вообще их к себе начали пускать, тем более, если бухают и требуют...не понимаю.

Вы не Харьков, сюда они сами пролезут, да и все дороги ща через нас...но к вам же им еще надо добраться...значит приглашаете или как?
Місто мале,якщо порівнювати із Харковом,є такі благодійні організації як Карітас.Вони через церкви і т.д звертаються до людей хто може прийняти біженців,збирають їм допомогу і т.д.Складають списки попередні і передають і відповідно до нас відправляють людей уже.зараз наскільки знаю то приймають тільки дітей із жінками(це після того як їх мужики почали бухати а в місто до нас убитих солдат привозити із сходу).
 
Місто мале,якщо порівнювати із Харковом
можно и не с Харьковом, даже с тем же Франковском;)
я не для сравнения написала. а по факту.
ЗУ считаю знаю достаточно хорошо, как для жителя востока.
Есть и родня (правда не кровная) и друзья.
 
Ой, а шо это велтон в бане? Ггггг
 
можно и не с Харьковом, даже с тем же Франковском
я не для сравнения написала. а по факту.
ЗУ считаю знаю достаточно хорошо, как для жителя востока.
Есть и родня (правда не кровная) и друзья.
Ну Франківськ теж мале місто,я в ньому родився і жив до 22 років,після одруження переїхав в Коломию.Коломия по площі десь в 3 рази менша за Франківськ але суть не в тому.На численність біженців впливає те скільки заявок люди подали в Карітас.Де більше подали відповідно там і буде більше біженців.
 
Судя по твоей еврейской логике тебя каждый день ебут ватники и членины. Учитывая то как ты их ненавидишь.
Ватників та леніна є за що і без сексуальних мотивів, а от щодо співвітчизників з заходу - не зрозуміла мотивація.
 
На численність біженців впливає те скільки заявок люди подали в Карітас.Де більше подали відповідно там і буде більше біженців.
Ну так воздействуйте, чтобы у вас этих заявок было поменьше!
реально мне жалко мамочек с детками с Донбасса, но не менее сочувствия вызывают и принимающие их в той же Коломии. Еще и гадости такие творят.

и Вам снофф и всего доброго!
 
Киев за последние 15 лет из полностью русскоязычного города, превратился на 30-40% в украиноязычный город.
Історична динаміка мовного складу (рідної мови) населення Києва за переписами
1874 1897 1926 1959 1970 1979 1989 2001
Українська 31,4% 22,2% 27,9% 42,0% 50,7% 53,0% 57,6% 72,1%
Російська 47,4% 54,2% 52,3% 53,9% 47,5% 45,0% 41,1% 25,3%
Інша 21,2% 23,6% 19,0% 4,0% 1,8% 2,0% 1,3% 2,6%
 
Назад
Зверху Знизу