стан ваших зубів!?

йолоп, мудак і дебіл той, хто чомусь вважає себе таким, що може іншим розповідати, що їм робити
 
У меня тоже такой врач есть)

Сабж мое слабое место, поэтому я суеверно не пользовалась на форуме смайликом со щербиной.
И тут думаю - да шо это я, 21 век, какие суеверия.
Леплю смайл и через пару недель выбиваю себе чашкой передний зуб. Просто дернулась рука и чашка заехала по зубу))
Зуб в салфеточку, вся в трагедии и драме лечу к врачу.
Он мне его за 2 секунды на временный цемент обратно ставит и говорит - придёшь через пару недель, поменяем на временный.
Конечно я не пришла через пару недель, а потом мне делали операцию и вынесли полтора передних зуба, когда трубку ставили. Но тот, что на временном - устоял.:D
У меня коронка и консоль стоят 4 года на временном цементе. А врач тоже говорил 1 год

:ги:
 
Останнє редагування:
краще зробити нормально - бо завжди простіше та краще робити штатно. От відлетить в тебе воно в якийсь не той момент чи не там? Раніше подорожували та десь в європі отримати трабли з зубами це бідулька. Зараз зуб розвалився, а тут оп і хуйло нам світло вирубило.


Я на початку тієї зими теж брекети поставив. І саме в той день, коли зліпки робили, по всьому харкову вирубили світло. Та клініка знаходиться в крилі державної полікліники та відповідно світло там не вирубають, не аварійно якщо, але тут саме аварійно вийшло, тоді пів міста вирубало.
Лікарів нема, світла нема, зв'язку нема, буде щось чи ні - хз. Пару годин кукував.
Потім за пару тижнів коли встановлювали вже, то теж трабли зі світлом були, теж черга збилась, довго чекав.
А чекати стоматолога то фігово дуже - бо жрати ж нізя, все чисто типо.
Ще й брекети найпростіші вийшли, не самоліговані - бо тупо такі точно є, за пару тижнів точно буду з ними, а самоліговані ще плюс пару тижнів-місяць. А тоді восени світило, що може світло сильно вирубитись - тож поспішав, аби поставили вже, а там вже якось підкрутити їх простіше та не критично по часу.
Да й взагалі час поганий - два місяці пройшло з запису на консультацію до встановлення, хоча нормально до пари тижнів максимум. Специ роз'їхались, як ортодонти, так і ті, що моделі по зліпкам ллють, ті брекети по моделі роблять.
Да й дорожче зараз, ніж до війни. В баксах дорожче.
Коротше зробити вчасно було б дешевше й простіше.
 
Останнє редагування:
Був в мене геморой і в 35. Зуділо щопиздець. Списував на алкашку, а зараз пью в рази більше і все ок.
Геморройные узлы сами не рассасываются, так что скорее всего на следующую стадию перешел :D
 
А щодо здоров"я самих зубів: маю 1 коронку і великі пломби на жувальних шістках.
Если пломбы большие, чего на шестерках коронки не поставил? А то можешь скоро остаться и без шестерок.
 
400 и даже 500 евро это не "пару тысяч евро"...
400-500 то чисто установка импланта. Но тебе ж надо зуб?) Поэтому у нас где-то штуку евро один выйдет с хорошей коронкой и сопутствующими приспособлениями. А две то наверно в Европе.
 
Повна імплантація коштує 600 баксів зараз. Це в кліниках з ім'ям, в незрозумілих кабінетах напевно дешевше трошки. Не топовий імплант, але їх ставлять по всьому цивілізованому світу - тож я рахую, що нормально.
Звичайно є дорожче, типо топ імпланти з на 1% більшою приживаемостью(хйл). Але, знову таки, на це впливає дотримання технології встановлення та досвід = робота фахівців, яка теж коштує грошей, а не лише залізо.
Полная имплантация это хорошо, только имплантом жевать не получится.
 
Полная имплантация это хорошо, только имплантом жевать не получится.
що знач не вийде? Жодних окремих вимог що до харчування після імплантації БУДЬ-ЯКОГО зубу немає, в тому числі найбільш навантажених жувальних 6 та 7.
 
що знач не вийде? Жодних окремих вимог що до харчування після імплантації БУДЬ-ЯКОГО зубу немає, в тому числі найбільш навантажених жувальних 6 та 7.
Я про то, что на имплант еще коронку надо. И желательно циркониевую. И желательно с переходником под нее, он у них специальным термином называется, не помню. Поэтому написал, что около штуки евро выйдет.
 
Если пломбы большие, чего на шестерках коронки не поставил? А то можешь скоро остаться и без шестерок.
Бо сучасні пломби мають чудову адгезію та нульову усадку = при правильному встановленні з часом не відвалюються з вторинним карієсом по всьому зубу.
Взагалі це розовсюджене явище - фізурний карієс, а коли починають фіксити потім, то додрилюють до м'яких шарів, а там відповідно вже до кінця, лікування каналів та пломба на всю середину зуба.
 
Бо сучасні пломби мають чудову адгезію та нульову усадку = при правильному встановленні з часом не відвалюються з вторинним карієсом по всьому зубу.
Взагалі це розовсюджене явище - фізурний карієс, а коли починають фіксити потім, то додрилюють до м'яких шарів, а там відповідно вже до кінця, лікування каналів та пломба на всю середину зуба.
Ну может конечно и выдержат. Но я считал, что жевательные лучше все-таки коронкой закрыть
 
Я про то, что на имплант еще коронку надо. И желательно циркониевую. И желательно с переходником под нее, он у них специальным термином называется, не помню. Поэтому написал, что около штуки евро выйдет.
Це повна ціна - імплант+формувач десни+абатмент( отой "перехідник")+коронка+всі роботи по встановленню.
600 баксів зараз. Імплант нобел, дентіс чи щось подібне - мейд ін перший корея, другий сша, ще купа є різних, що так само виробляються в передових країнах світу та по всьому світу встановлюються. Так, є всілякі супер-модні швейцарські штраумани, наприклад, дорожчі одразу на 50-100%, але самі імплантологи не можуть відповісти чим вони кращі обмежуючись стандартними фразами з рекламних буклетів.
 
Це повна ціна - імплант+формувач десни+абатмент( отой "перехідник")+коронка+всі роботи по встановленню.
600 баксів зараз. Імплант нобел, дентіс чи щось подібне - мейд ін перший корея, другий сша, ще купа є різних, що так само виробляються в передових країнах світу та по всьому світу встановлюються. Так, є всілякі супер-модні швейцарські штраумани, наприклад, дорожчі одразу на 50-100%, але самі імплантологи не можуть відповісти чим вони кращі обмежуючись стандартними фразами з рекламних буклетів.
Я понял, но если коронка циркониевая, то 600 дешево по-моему. Даже без штрауманов.
 
Ну может конечно и выдержат. Но я считал, что жевательные лучше все-таки коронкой закрыть
Можливо.
Але що заважає її поставити якщо/коли розвалиться вже? Бо в 99% пломба в середині зуба - бо розпердолили лікуючи канали. Й якщо ставити коронку, то все одно через культєву прокладку - тобто зпилити все, що залишилось та в корінь встановити опору для коронки.
 
Назад
Зверху Знизу