• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Советские фотографии посёлка ХТЗ

Re: Советские фотографии посёлка ХТЗ

 
Re: Советские фотографии посёлка ХТЗ

 
Вулиця 17-го Партз'їзду, дезінфекційна станція №2. Знято з вікна кімнати №18 будинку №23\2 по вул. 17-го Партз'їзду. 1965 рік.
 
Вулиця 17-го Партз'їзду, пустир з погребами, яр Мокрий Жихорець, селище Ново-Західне та інше. Знято з вікна кімнати №18 будинку №23\2 по вул. 17-го Партз'їзду. 1965 рік.
 
Вулиця 17-го Партз'їзду, пустир з погребами, яр Мокрий Жихорець, селище Ново-Західне та інше. Знято з вікна кімнати №18 будинку №23\2 по вул. 17-го Партз'їзду. 1965 рік.
020д.JPG - ніяк не второпаю, в який бік цей ракурс?
 
Трамвайна зупинка "ХСЗ", 1965 рік.
 
Вулиця 17-го Партз'їзду, пустир з погребами, яр Мокрий Жихорець, селище Ново-Західне та інше. Знято з вікна кімнати №18 будинку №23\2 по вул. 17-го Партз'їзду. 1965 рік.
Что вас так вдохновило лужи фотографировать?)
 
Что вас так вдохновило лужи фотографировать?)
Людини, яка це знімала, вже давно нема на цьому світі. Думаю, було бажання просто зняти види з вікна. Зате тепер ми знаємо, який вигляд колись мала ця частина району ХТЗ.
 
Людини, яка це знімала, вже давно нема на цьому світі. Думаю, було бажання просто зняти види з вікна. Зате тепер ми знаємо, який вигляд колись мала ця частина району ХТЗ.
Так это общага там где начинается Франтишека Крала. Интересно сейчас сделать фото из той же комнаты и сравнить.
 
Так это общага там где начинается Франтишека Крала. Интересно сейчас сделать фото из той же комнаты и сравнить.
З вікна зняти не вдалося, тільки з вулиці. Ось що було на місці історичних калюж 14.05.2013 -
 
Дезінфекційна станція №2 і яр -
 
А теперь заросли через которые ничего не видно.
 
мир вам !
у меня похитили ноут со всеми фотами =(
Российский Агрессор !
пришлите пожалуста все фото из этого топика втч которые я выкладывал на панорамио
на почту courier01(гав-гав)gmail.com

Спасибо !
 
Вот дом где я вырос
Мира 32
В гулять эрс есть панорама двора где мира 34 и 32 но я не знаю как скопировать оттуда фото

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу