Собралась разводиться - что, сколько, доколе


А чего Вы смеетесь? Вот это читали?:
Стаття 109. Розірвання шлюбу за рішенням суду за спільною заявою подружжя, яке має дітей

1. Подружжя, яке має дітей, має право подати до суду заяву про розірвання шлюбу разом із письмовим договором про те, з ким із них будуть проживати діти, яку участь у забезпеченні умов їхнього життя братиме той з батьків, хто буде проживати окремо, а також про умови здійснення ним права на особисте виховання дітей.

2. Договір між подружжям про розмір аліментів на дитину має бути нотаріально посвідчений. У разі невиконання цього договору аліменти можуть стягуватися на підставі виконавчого напису нотаріуса.

3. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що заява про розірвання шлюбу відповідає дійсній волі дружини та чоловіка і що після розірвання шлюбу не будуть порушені їхні особисті та майнові права, а також права їхніх дітей.

4. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу після спливу одного місяця від дня подання заяви. До закінчення цього строку дружина і чоловік мають право відкликати заяву про розірвання шлюбу.

Здесь нет ограничения по возрасту ребенка. Но я так понимаю ТС, что с мужем спор, а значит исковое производство.
 
барристер, а до 110 ст СК дочитать не пробовали...
 
Останнє редагування:
простите, нолик потерялся
 
Да, Клякс, я на 109 статью и ссылаюсь :)
Клякс, я принимаю аргументы, давайте обсудим.
Я исхожу из того, что в суде можно развестись 2-мя способами:
1) иск - и тогда до года ребенка не разведут;
2) совместное заявление - и тогда ограничения нет.
Что не так?
 
Ну, таки Барестер права))

109 - это когда хоть и через суд, но иск подают оба. сколько лет ребенку не важно.
а 110 - это тоже через суд, но когда кто-то один хочет, а второй против. тогда ребенку должно быть больше года.
 
Согласен -если Вы инициатор развода, подадите иск -Вас не разведут. Только в порядке 109 Ск, приложив к заявлению нотариально заверенный договор.
 

если Вы юрист, то странно, что не обратились к СК, а просите объяснения.
Вот, читайте:
Стаття 109. Розірвання шлюбу за рішенням суду за спільною
заявою подружжя, яке має дітей

1. Подружжя, яке має дітей, має право подати до суду заяву
про розірвання шлюбу разом із письмовим договором про те, з ким із
них будуть проживати діти, яку участь у забезпеченні умов їхнього
життя братиме той з батьків, хто буде проживати окремо, а також
про умови здійснення ним права на особисте виховання дітей.

если же Вы прочитали только ч. 2 ст. 110 (2. Позов про розірвання шлюбу не може бути пред'явлений протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку, яка містить ознаки злочину, щодо другого з подружжя або дитини. ) - то это касается случая, если один из супругов обращается в суд, а второй против развода.

вот и все. читайте мат. часть (учебники по семейному праву и комментарии).
 
Подскажите по разводу

Подскажите как и что делать? Хочу развестись с женой. Но она мне не даёт развод. Детей нет, нажитого совместного имущества нет. Прожили в браке 3 месяца. Уже как пол месяца живём раздельно и совместного хозяйства не ведём. Если писать исковое заявление в суд, там нас разведут, или будут какие-то подводные камни? Слышал про сроки примирения, но этого я не хочу. И может ли она претендовать на какое-то имущество которое было куплено до брака (на тот момент мы жили совместно, но финансового участия она там не принимала.)?
 
заявление в суд, даже если дадут срок на примирение, то это не значит, что надо будет мириться. если нечего делить, то проблем возникнуть не должно.
 
заявление в суд, даже если дадут срок на примирение, то это не значит, что надо будет мириться. если нечего делить, то проблем возникнуть не должно.

а если я не хочу этого срока на примирение? если я, грубо говоря, с другим человеком уже живу? как-то можно от этого срока отмазаться?
 
а если я не хочу этого срока на примирение? если я, грубо говоря, с другим человеком уже живу? как-то можно от этого срока отмазаться?

если супруга будет сильно просить, то судья даст (но только если будет просить). но Вас это ни к чему не обязывает, так и будете жить с другим человеком, пройдет срок (обычно 2-3 месяца дают) и разведут. а если супруга не будет являться на заседания, то без всяких сроков разведут. если человек не видит перспектив отношений, то ни один судья не оставит его женатым.
 
но если сможет доказать факт проживания одной семьей.
Естесственно.
Для ТС:
Стаття 74. Право на майно жінки та чоловіка, які проживають
однією сім'єю, але не перебувають у шлюбі між
собою або в будь-якому іншому шлюбі

1. Якщо жінка та чоловік проживають однією сім'єю, але не
перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі,
майно, набуте ними за час спільного проживання, належить їм на
праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено
письмовим договором між ними.
 
Блин, я фигею... 3 месяца как поженились... Куда мир катицца...
 
Назад
Зверху Знизу