Скляні двері наказали довго жити

Статус: Offline
Реєстрація: 11.12.2007
Повідом.: 3728
Шановна спільнота,
що б Ви порадили у ось такій ситуації:
є міжкімнатні двері (вхід у санвузол) комбінованої конструкції (на клею між двома дошками вставлений у пазах шмат скла). Від похилого віку вони "розсохлися", грубо кажучи, розвалилися. Під власною вагою скло з крайньою дошкою випало з дошки, що з петлями. Звісно, при падінні скло розбилося((
Ось тепер думаємо що робити...
Знайти оперативно нові двері подібного дизайну - дуже кусючі ціни, не швидко це, можливо й проблема з доставкою.
Замінити на що попало, дешеве - ну як крайній варіант.
Але... А якщо спробувати тріснуте скло замінити? Зібрати конструкцію заново на клій ?
Ось у цю сторону поки що думаю.
Скло, що тріснуло - тріплекс (два скла по 4мм, між ними плівка). Таке мабуть в Україні ніхто й не робить? Та й ціна там буде мабуть дорожче нових дверей...
Замовити загартоване скло... Не дешево. Але хоч знаходив контакти, начебто можна замовити. Та чи годиться воно, загартоване, для такого застосування?
А може дивитись на акріл (оргскло)? Екструдований, чи літий?
А може полікарбонат якийсь? Що воно таке, мабуть крихке та не міцне? Чи ПВХ, чи полістирол?
Хто б що запропонував, порадив?
Переглянути вкладення 13208316
 
Таке мабуть в Україні ніхто й не робить?
В нас в Харкові фірма "Лоск" робила триплекс на замовлення які завгодно. Я в них замовляв до війни. "Бутерброд" (4+0,38+4) коштував 760 грн за кв. м. Що там з "Лоском" зараз - не знаю. Тел. 0577423700
 
Орг стекло будет дороже в два, а то и в три раза. Надо на лоск звонить и узнавать цену стекла. Цена у них самая норм.
 
бюджетный варик - вырезать обычное стекло, и заклеить с двух сторон матовым прозрачным оракалом (в промдизайне спросить). Получится тоже триплекс))
а так да, только лоск
 
заклеить с двух сторон матовым прозрачным оракалом
А як його тоді вклеїти в паз у дерев'яних брусках? Там дебільна конструкція, де скло є силовою частиною дверей та тримається на клею в дереві.
 
Стеклянная дверь... Да вы шутите
 
А як його тоді вклеїти в паз у дерев'яних брусках? Там дебільна конструкція, де скло є силовою частиною дверей та тримається на клею в дереві.
края зашліфувать наждачкою, а оракал не доклеювати до самого краю, залишити полосу під вклейку. Та й обклеїти плівкою взагалі можна вже після того як клей засохне.
 
Дунішої конструкції дверей ще не бачив.
Тому навіть і порадити нічого не можу бо тулити таке саме то й буде той самий результат.
Схерали? Лет семь висят такие и ничего с ними не стало. Правда одни через неделю после установки поменяли по гарантии из-за трещины в стекле, больше проблем небыло
 
Як будівельнику мені такий конструктив не подобається.
На вигляд "Немає в них міцності".
Статистику по таким дверям немаю тож важко зрозуміти наскільки вони проблемні чи навпаки бездоганні в експлуатації.
Нормальные двери. Не представляете, сколько раз ними сквозняком бахкало и целые. Хороший триплекс вклеенный в паз деревяшки. Кстати, когда меняли двери представитель производителя сказал что они неремонтнопригодны, только замена. Триплекм глубоко и плотно вклеен в деревяшку выколупать нереально, легче новые сделать. Но то его слова :)
 
Рекомендую зверху та знизу на ті двері прикрутити шурупами дві дерев'яні поперечні дошки. Для надійності.
 
Ні, ну конструкція звісно не ідеальна. Але має право на життя. Нам, припустимо, саме з-за такого дизайду вони й сподобалися. На порядок круче виглядають всього іншого ("сільських сортирів").
А як взагалі люди живуть з повністю скляними дверима, без дерев'яних елементів...
"Спрага ніщо... понти - все", чи як там казали...
Наші ці прослужили близько 12 років. Якщо б встежив вчасно що вже настільки близько капець - може б щось заподіяв.
 
Коли вже клій не тримає до такої ступені, як тут, скло в принципі можливо витягти з пазів, демонтувати з використанням зусиль середньостатичної людини.

Теж вже була ідея після ремонту чи якійсь тонкі металеві шпильки пропустити між деревяхами зверху та понизу. Чи з внутрішньої сторони може якійсь металевий поручень поставити, з нержавіючої сталі, від дерева до дерева...
 
Якось я забув про Лоск спочатку. Дякую добрим людям, нагадали. Попередньо вже узнав там скільки може коштувати новий тріплекс.
Ну, якщо без вишукувань (бо там ще якась "сакура" малюнок був), можна у 2т.грн. (з хвостиком) вписатися... Перевезення, правда, у них буде коштувати більш тисячі грн. на спеціяльній автівці... ((
 
Нове скло буде коштувати космос.
 
Якось я забув про Лоск спочатку. Дякую добрим людям, нагадали. Попередньо вже узнав там скільки може коштувати новий тріплекс.
Ну, якщо без вишукувань (бо там ще якась "сакура" малюнок був), можна у 2т.грн. (з хвостиком) вписатися... Перевезення, правда, у них буде коштувати більш тисячі грн. на спеціяльній автівці... ((
У холодильнику тріснула полиця, скляна. Робили полицю зі гартованого скла на вулиці Дмитрівська, 22, Харків
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу