Скандал у Харкові: піцерія відмовилася нагодувати бійця, але потім вибачилася

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 201238
Адреса: Харків
Скандал у Харкові: піцерія відмовилася нагодувати бійця, але потім вибачилася

pitseriya.jpg


У Харкові відома піцерія опинилася в епіцентрі скандалу через те, що персонал відмовився обслуговувати військовослужбовця ЗСУ. Але за добу перепросила перед бійцем і навіть започаткувала "Правило Сержанта", згідно якого відтепер дітей і військових обслуговуватимуть поза чергою і незалежно від кількості зарезервованих місць. У Харкові відома піцерія опинилася в епіцентрі скандалу через те, що персонал відмовився обслуговувати військовослужбовця ЗСУ. Але за добу перепросила перед бійцем і навіть започаткувала "Правило Сержанта", згідно якого відтепер дітей і військових обслуговуватимуть поза чергою і незалежно від кількості зарезервованих місць.

Автор: Оксана Якушко

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
А можна було так одразу, без зашквара?
 
без защквара не интересно наверное. Интересно на чем был основан отказ? Быковал военный - это одно. Быковал персонал - это другое
 
без защквара не интересно наверное. Интересно на чем был основан отказ? Быковал военный - это одно. Быковал персонал - это другое
Мене “ввічливо” виставили з ресторану, бо я в військовій формі, а вона дратує відвідувачів і персонал. Звісно, в обличчя мені ніхто так не сказав. Сказали, що немає місць. Все зайнято. Хоча половина столів була вільна. І на моє зауваження на цей факт, відповіли, що все зарезервовано. Але цю неприязнь в очах персоналу і відвідувачів відчуваєш шкірою.
 
Але за добу перепросила перед бійцем і навіть започаткувала "Правило Сержанта", згідно якого відтепер дітей і військових обслуговуватимуть поза чергою і незалежно від кількості зарезервованих місць.
Говорят уже два экипажа ТЦКашников сейчас решили там поужинать
 
Назад
Зверху Знизу